Grohe Polska

Opinie o Grohe Polska

Hans z grohe

jaka firma taka opinia a tłumaczą się winni - kołowacizna; nie ma jak hansgrohe!!!!!!!

stary hansiak
@Hans z grohe 12.10.2017 22:46

Wiadomo, że w hg lepiej. Zamiast pisać idź rozkładać te potykacze z Majką w sklepach (nie zapomnij o foto z każdej strony :) )

edwd

Czytaliśmy dziś w firmie obelżywe komentarze i zastanawialiśmy się czy pracujemy w innym miejscu czy jesteśmy nieobiektywni względem samych siebie czy też może niepochlebne uwagi pisze pewna osoba, której się w Grohe nie powiodło (nie została jej przedłużona umowa) i teraz się mści wymyślając niestworzone historie w internecie. Nadęta atmosfera? Ciekawe w takim razie dlaczego dostaliśmy tytuł great place to work czyli miejsca pracy ktore jest oceniane jako swietne, anonimowo przez samych pracownikow. Kultura pracy jest tu bardzo wysoka, każdego się szanuje i z każdym jest się po imieniu. Podnoszenie głosu na innych to chyba tylko w żartach, bo nikt tu na nikogo nie krzyczy. Pracuje się ciężko ale nie ponad siły i za uczciwe pieniadze. Pracownicy nizszego szczebla sa zatrudniani przez Adecco ale mają normalną umowę o pracę. Po prostu Grohe Polska nie dorobiło się działo HR. Firma się dynamicznie rozwija, możliwości są dla każdego kto chce się uczyć, atmosfera jest dobra, pieniądze też

kate
@edwd 05.10.2017 23:16

nagroda to nie wszystko zależy kto zasiadał w jury, że niby firma nie dorobiła się działu hr od 1995 r? - to gdzie ten rozwój i dobre piniondze? - słowem bzdury

ja

fatalna firma, nie warto nawet próbować, połowa ludzi na śmieciowych umowach, słowem sziteks

atrakcyjny kazimierz

sama prawda oprócz pozytywów (wpisy starych wyjadaczy grohe)

przbla

Oczywiście że pozytywne wpisy są umieszczane przez pracowników ciężko pracujących. Praca głównie na akord ,czyli trzeba dużo wprowadzać danych, informacji do systemu . Po każdy miesiącu dochodzi do spotkania pseudo menedżerów ,którzy oceniają twoją pracę . Praca zazwyczaj jest na umowę zlecenie ,czasami na umowę o pracę,podpisywana z Randstad. Atmosfera w tej firmie..no cóż różnie bywa ,stara ekipa razem ze sobą się trzyma,grupa nudziarzy,rozmowy zawyczaj na temat zdrowego jedzenia mimo że 90 procent osób ma nadwagę sporą , Jak w a każdej pracy liczą się umiejętności czy pracowitość,ale też piar,bez tego ostatniego jesteś spalonym graczem. Trudno opisać w jednym zdaniu tą firmę ,można tam popracować 2 miesiące ale nie dłużej. Bo to strata czasu i nerwów. Podpisuję się pod wcześniejszymi opisami. Odradzam raczej,ale idzcie sami zobaczycie hahah

ferthyu

Odradzam kategorycznie. Wyścig szczurów,kopanie pod soba dołków,nie szczerzy ludzie. Lenie patentowane i pijaki erotomani tam pracują.

xxx

= wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma :)

ślązacka

W internecie jest informacja że otrzymali certyfikat dla najlepszego miejsca pracy,bujda jednym słowem,bzdury i głupoty jednym słowem. Warszafska firma w której pracuje warszafka i buraki.

vera

ja byłam tam na rozmowie i powiem szczerze że panuje tam sztywna atmosfera , ludzie są gburowaci, mimo że niektórzy chodzą w koszulach to widać że im słoma z butów wychodzi, podpisuje się po wcześniejszymi komentarzami że typowa warszafka , chyba praca w korpo jest nie zdrowa bo panuje straszna otyłość wśród pracowników ,hahahah,pozdrawiam serdecznie firmę tłuścioszków.

erta

Większość komentarzy negatywnych,ja też słyszałam że atmosfera w firmie Grohe jest kiepska. Co z tego że zarobki są dobre skoro ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i i trudno się z nimi gada. Podobno nie masz podpisanej umowy z firmą tylko z agnecja pracy,czyli zero kredytu, zero przyszłości. To świadczy o tym jak bardzo firma dba o pracownika hahah. Rezygnuję i nie idę na rozmowę . Bardzo dziękuje za wcześniejsze komentarze i opinie na temat panujących warunków czyli szkodliwych dla zdrowia . P.sja też uważam że pozytywne komentarze o tej firmie są dziełem kierownictwa ,którzy z nudów zbijają bąki . żenada jednym słowem i obłuda.

pracown1k
@erta 21.04.2017 11:45

hurra, naturalna selekcja marud :) p.s. co z tego, że z agencją pracy skoro dostajesz umowę na czas nieokreślony, ale nie zmieniaj zdania, nie idź na rozmowę.

Jak w każdej korporacji mozna spotkać zarówno osoby miłe i antypatyczne. Większość osób ,które mieszkają w stolicy nie są rodowitymi Warszawiakami . Dlaczego o tym piszę?? gdyż to skąd pochodzimy ,czyli gdzie się wychowaliśmy ,dorastaliśmy ma olbryrzmi wpływ na zachowanie ,charakter i tym samym traktowanie drugiego człowieka. każdy marzy o karierze w dużej firmie. W dzisiejszych czasach liczą się znajomości, a także znajomość języków obcych . Dlaczego o tym piszę ? otóż Grohe jak większość korporacji ma duże wymagania co do pracownika , umiejętność szybkiej nauki,znajomość języków obców i ogólne obycie interpersonalne. Nazywanie drugiego człowieka miernotą w komentarzach wyżej i ogólnie pozytywne komentarze o Grohe to dzieło pracowników ,jak ktoś wcześniej zauważył. Drogi czytelniku , zapewne będziesz miał problem z oddzieleniem prawdy od fałszu . Komentarze negatywne nie do końca są nieprawdziwe, zostały napisane przez pracowników ,którzy pracowali w tej firmie i ogólnie wiedzą jaka panuje atmosfera i jacy są przełożeni...Komentarze pozytwne zostały napisane przez kadrę kierowniczą . Podsumując : nie polecam pracy w firmie Grohe , wysokie targety sprzedaży. Bardzo długie szkolenia ,na początku bardzo niskie zarobki,potem niewiele więcej. Atmosfera taka sobie. .

hGrohe

To prawda ,komentarze negatywne pojawiają się od 2011 roku i to o czymś świadczy -) Nick o nazwie Szabubaba Obaba to na sto procent pracownik tej firmy ,który broni dobrego imienia tej korporacji. Niestety bardzo dużo osób na mieście ma złe zdanie o niej. Produkty tej firmy są nie do końca idealne , kupowane są hurtowo przez większe instytucje ,natomiast sedes myjący jest mało higieniczny ...dlaczego ?? odpowiedzcie sobie na pytanie sami, chyba wszyscy posiadają wiedzę anatomiczną człowieka. Podmycie tylnej części , na której siedzimy nie do końca jest zdrowe, przez nawet minimalny strumień wody pod ciśnieniem może dostać się do jelit woda ,tracimy wtedy naturalną florę bakteryjną ,co może spowodować rozwój ciężkiego zapalenia jelita grubego lub sepsy. Wkrótce zostanie opublikowany artykuł o tym niezdrowym wynalazku . Rozumiem że Grohe chce dużo zarobić na toalecie myjącej jednak nie kosztem zdrowia .

Iza

Jak widać komentarze negatywne pojawiły się już w 2011 roku więc możecie sami sobie odpowiedzieć na pytanie , czy chcę przyjść na rozmowę do takiej firmy i czy chcę pracować z takimi ludźmi??? Pozytywne opinie ,które są podpisywane nicami typu abcdef lub ghijkl umieszczone zostały prawdopodobnie przez kierownictwo tejże pożal się Boże korporacji. To jest doskonały dowód na to jak przepracowywująsię ludzie w tej firmy, biorą wysokie pensje za siedzenie na forach tego typu lub pudelkach. Gratuluje poziomu IQ , o ile wiecie co to takiego jest.

f;lkd;wld;wql

Poziom intelektualny niektórych osób jest naprawdę porażający. To że ktoś podróżuje po świecie czy gra w golfa nie oznacza że reprezentuje jakikolwiek poziom .... Po drugie Firma nie płaci dużo ,to że są wyjazdy do Niemiec czy do Pici Dolnej nic nie znaczy. Warszafka typowa - podpisuje się pod komentarz autora wcześniej , proszę się zastanowić nad swoich zachowaniem drodzy pracownicy tej firmy ,bo niektóre tam osoby,podkreslić trzeba niektóre wogóle nie pracują tylko gadają. Handlowcy jak najbardziej w tej firmie tyraja jak wół( zaznaczyć trzeba handlowcy płci męskiej ) żenska część pozostaje dużo do życzenia, być może są obecne w firmie ze względu na bardzo bliskie kontakty z kierownictwem... P.S łatwo zauważyć że neagtywne opinie na temat firmy grohe zostały napisane zarówno przez byłych pracowników jak i obecnych ,którzy przez zacisnięte zęby pracują w tej pseudo korporacji.

zadowolony

Gadasz gópoty, tyle lat w branży, wiedzoo co piszoo xD

dratyuhul

Zarobki oki, ale atmosfera taka sobie, nadęte towarzystwo, taka warszafffka i typowe słoiki

jhfgd

Ja też bym odradzałam,ludzie są niesympatyczni,zarobki marne a wymagania wygórowane .Porażka .

Czarek

Ja też odradzam ,nadęci ,antypatyczne słoiki tam pracują, myślą że są warszfiakami a tak naprawdę to słoma im z butów wychodzi. Nowego pracownika traktują jak śmiecia, większość tam pracujących osób jest z Randstadu , Jeżeli nie grasz w golfa i nie podróżujesz to jesteś nikim,-)hahahah

abcdefg

Kochani, uciekajcie z firmy Grohe... dużo pracy, w kuchni również musisz dużo rozmawiać, osoby nieśmiałe lub mało kontaktowe zostaną szybko zwolnione, tam liczą się tylko osoby mega kontaktowe,musisz dużo gadać i gadać wtedy umowa zostanie przedłużona na sto procent. Firma grohe ma swoją siedzibę na ulicy Puławskiej ,tuż obok metra Wilanowska. W biurze na siódmym piętrze pracuje ok. 45 osób, jest kilka działów. e comerce, dział projektów, dział customer services. Nie można powiedzieć że wszyscy tam pracujący są antypatyczni i brzydko mówiąc wyżej srają niż dupy mają,ale większość. Głównie zapierdziela dział serwisu,dziewczyny tam widać że są pracowite,pozostali no cóż ,obiboki i lenie. Głównym zajęciem są pogaduszki o podróżach, dietach i seksie, to są trzy główne tematy. Całą firmą trzęsie pewien gość ,karzeł w okularach, z mega kompleksami,dużo mówi i tak naprawdę nie wiadomo o co mu chodzi i o czym mówi. Jeżeli jemu podpadniesz to szybko wylecisz. Pracuje też tam kilka buraków, bawidamków, którzy głośno ryczą ale mleka mało dają. Atmosfera jest fatalna...umowa podpisana z Randstadem ,zwykle umowa zlecenie . Każą ci dużo pracować za małe pieniądze,brak awansu jakichkolwiek szans na rozwój. Chcesz pracować w korpo to wybierz inną firmę....anty patia ,buractwo i chamstwo to trzy cechy jakimi można określić firmę Grohe.

gfdsgfasgeg
@1221 27.02.2017 00:06
Dużo pracy??? To straszne! Kto by chciał pracować w firmie w której jest dużo pracy? A może jeszcze rozliczają z efektów tej pr...

Nie po przyjechałem ze Ślunska by pracować tylko azeby we golfa pygrać i laski obracać i ciuchy kupować ...

Hans z grohe
@Szabubaba Obaba 01.03.2017 07:29
Ponieważ z firmy prawie nikt nie odchodzi ale dużo osób dochodzi to dość łatwo zdiagnozować kto jest autorem wpisu. Miałkość te...

haha, chyba baran - błąd leksykalny o babo!

Nvm

Świetna praca, rzetelny i życzliwy pracodawca, a do tego bardzo sympatyczni ludzie w biurze.

yanosik

Ja tez. Jakie warunki jako PH? Jaka baza klientow?

SP

Nie jest to prawda. Szkoda, ze osoba wystawiajaca taka opinie nie podala paru szczegolow o samej sobie. Ja rozumiem, ze cos moze sie nie podobac, ale nikt tutaj nikogo nigdy nie oszukal, a tym bardziej nie odmowiono nikomu wyplacenia wynagrodzenia za uczciwie wykonana prace.

kocur

"miła atmosfera" dopóki siedzisz cicho po godzinach i zapieprzasz jak dzika świnia.. Jeśli masz swoje zdanie to OUT!!! i to bez skrupułów! Jeszcze Ci wmówią, że to była TWOJA WINA!!! Masakra.

kocur

Na niektóre stanowiska oferują umowę zlecenie, którą podpisujesz dopiero po wykonaniu zlecenia. Jeśli coś im się nie spodoba w sposobie wykonania zlecenia to umowy nawet nie zobaczysz a wtedy.."baj baj" wypłato.. ABSOLUTNIE ODRADZAM!!!!

hm.. a pracowales/as tam? ile wytrzymales/as?

Marlin

[usunięte przez moderatora] i fatalna atmosfera

Kokoz

czemu odradzasz?

Merlin

Absolutnie odradzam.

Zostaw opinię o Grohe Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grohe Polska