WOGER Wojciech Gierczak Brzozów ul. Kopernika 5/47

Domaradz

Opinie o WOGER Wojciech Gierczak Brzozów ul. Kopernika 5/47

mieszkaniec

cyt:"W trakcie kontroli dwóch obywatelek Ukrainy pracujących w sklepie spożywczym w miejscowości Domaradz, okazało się, że kobiety zatrudnione jako sprzedawczynie, nie posiadają stosownych zezwoleń na pracę. Zgodnie z procedurą, cudzoziemki zostały zobowiązane do opuszczenia terytorium Polski, a w stosunku do właściciela sklepu, Straż Graniczna skierowała wniosek do Sądu za nielegalne powierzenie im pracy." źródło:http://esanok.pl/2016/cudzoziemcy-pracujacy-w-polsce-skontrolowany-bazar-w-sanoku-00e2mpw.html

Zostaw opinię o WOGER Wojciech Gierczak Brzozów ul. Kopernika 5/47 - Domaradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WOGER Wojciech Gierczak Brzozów ul. Kopernika 5/47