PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.

Tarnów

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 12 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.
4 12

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.

Krzysztof

@Anatol Takie nieuargumentowane zarzuty nie brzmią wiarygodnie. Czy w związku z tym mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Dlaczego tak uważasz? Czym to jest spowodowane? Zależy nam na poznaniu rzeczywistego obrazu pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" dlatego wszystkie prawdziwe informacje są istotne. @Doświadczony jakie jeszcze plusy i minusy dostrzegasz w tej firmie?

Doświadczony

Dokładnie Olek ludzie pracujący w branży wiedzą, że izolacje to nie zajęcie dla mięczaków! Anatol ty wyzysku to szukaj u niemca albo u januszy biznesu na eksporcie. Jak ktoś symuluje albo ściemnia i nie chce jechac na remont, bo brudno i się kurzy to niech sie nie dziwi, ze mało zarobi... Firma ile moze tyle daje... Poprawiło się - stawki poszły w górę, dobre premie dali, baza sie rozbudowuje, nowe budowy, wycieczka na ukraine - jest dobrze! Ale mogliby trochę szkolen na sprzęt zrobić jeszcze i Prezesiki częsciej nos wytykać z biura i zobaczyć co na budowach sie dzieje...

Olek

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Szukasz pracy?

Anatol

Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk...

Administrator

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 1-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.?

Pracujacy

Wysokość zarobków to zawsze punkt sporny. Może teraz jak brakuje ludzi to firmy zaczną podnosić?

Krzysiek

Firma zatrudnia około 50 ludzi. Zapewniają dojazd i zakwaterowanie w delegacji. Diety są płacone. Posiadam pakiet medyczny LUXMED. W 2017 roku byłem na kursie na rusztowaniowca. Chłopaki byli też na kursie spawacza. Płaca jest uzależniona od umiejętności. Ogółnie nie jest źłe.

Jan

Beznadziejna firma, odradzam każdemu.

mloody

Panowie, jak sytuacja? Poprawiło się coś? Pojawiło się kilka ogłoszeń o pracę w tej firmie w różnych lokalizacjach i chciałem dopytać co i jak. Młody po szkole ma szanse się czegoś nauczyć?

były pracownik
@mloody 29.11.2017 11:00

I na początek jak i po paru latach pracy nie ma kosmicznych stawek, jak tam pracowałem nikt nigdy nie zaproponował mi żadnego kursu. Pakietu medycznego też nie, jedynie ubezpieczenie grupowe. Mloody od takich firm jak ta lepiej trzymaj się z daleka, to wieczne tyranie na Prezesów od siedmiu boleści... którzy nawet nie szanują Twojej pracy.

no name

Każda inna firma lepsza niż ten syf, bo inaczej tego nazwac niestety nie można, wyzysk jakich mało. Odradzam.

Xxxl

Totalne dno, nie wiem jak ludzie mogą pracowac tam pare lat...

Ss

Idealny pracownik dla Pana "prezesa". Dużo robi, nie odzywa sie i niewiele wymaga.

Mtk

Podpisuje sie pod wszystkimi negatywnymi opiniami i pozdrowienia dla brygadzisty Ryszarda z Rudy dla ktorego pracownicy to "Bydło". Reasumując tragedia !!!

Blacharz

Ta firma to kompletne dno, wyzysk i nic wiecej, nadgodziny nie platne.

anonim

Totalna porażka owszem wypłaty na czas zawsze ale marne grosze, warunki w delegacjach bez szału w szczególności w kielcach (banderoza) zgroza ludzkości jak można mieszkać w takim syfie, brak pieniędzy za nadgodziny. Stawki wyciaga tylko ten co lubi sie wybijać na czyiś plecach. Odradzam nie ma co sie urzerać z "prezesami"

Izoler

Zarobki słabe, nie wypłacają nadgodzin. Nie polecam.

Lolek

Henry - ładna reklama firmy :) zapewne tej opini nie napisal żaden z "szeregowych" pracowników. I owszem plusem jest że płacą na czas lecz sa to marne pieniądze...

Anonim

Jak każda mala firma patrza tylko za co odbic z wyplaty. Jest sie rusztowaniowcem, maciarzem i blacharzem w jednym. Zarobki na delegacji nieco ponad 2tys... (nawet pracownicy z kilkuletnim stażem) Chyba ze jest sie nierobem i lubi sie podpierniczyc to wiecej. Kwitki kombinowane, nadgodziny nie sa wyplacane, jedynie kiedy jest bardzo duzo pracy, dostaje sie pieniadze "na lewo" do ręki, ale zalezy to tylko od dobrej woli brygadzisty. Ogólnie firma dobra na chwilę by złapać doświadczenie lub popracowac kiedy nie ma się nic innego, bo wiele dorobić się nie da.

monter

zarobki to masakra 7 zl na godz to wszystko

xyz

Nie polecam tej firmy,zarobki kiepskie,praca w delegacjach po 10 godzin (usunięte przez administratora)

XX

Firma jest mała zatrudnia około 20 ludzi mówić wprost pracujesz 10 godzin płacą 8 premia nadganiaja a premia to grosze. samochody firmowe to masakra wypłata to 1700 zł i to nie zawsze stawka 8 zł ( niby dla tych po szkole) a każdy taka ma każdy NOWY pracownik ogólnie odradzam firmy.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.