PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.

Tarnów

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.

Xxxl

Totalne dno, nie wiem jak ludzie mogą pracowac tam pare lat...

Ss

Idealny pracownik dla Pana "prezesa". Dużo robi, nie odzywa sie i niewiele wymaga.

Mtk

Podpisuje sie pod wszystkimi negatywnymi opiniami i pozdrowienia dla brygadzisty Ryszarda z Rudy dla ktorego pracownicy to "Bydło". Reasumując tragedia !!!

Blacharz

Ta firma to kompletne dno, wyzysk i nic wiecej, nadgodziny nie platne.

Totalna porażka owszem wypłaty na czas zawsze ale marne grosze, warunki w delegacjach bez szału w szczególności w kielcach (banderoza) zgroza ludzkości jak można mieszkać w takim syfie, brak pieniędzy za nadgodziny. Stawki wyciaga tylko ten co lubi sie wybijać na czyiś plecach. Odradzam nie ma co sie urzerać z "prezesami"

Izoler

Zarobki słabe, nie wypłacają nadgodzin. Nie polecam.

Lolek

Henry - ładna reklama firmy :) zapewne tej opini nie napisal żaden z "szeregowych" pracowników. I owszem plusem jest że płacą na czas lecz sa to marne pieniądze...

Anonim

Jak każda mala firma patrza tylko za co odbic z wyplaty. Jest sie rusztowaniowcem, maciarzem i blacharzem w jednym. Zarobki na delegacji nieco ponad 2tys... (nawet pracownicy z kilkuletnim stażem) Chyba ze jest sie nierobem i lubi sie podpierniczyc to wiecej. Kwitki kombinowane, nadgodziny nie sa wyplacane, jedynie kiedy jest bardzo duzo pracy, dostaje sie pieniadze "na lewo" do ręki, ale zalezy to tylko od dobrej woli brygadzisty. Ogólnie firma dobra na chwilę by złapać doświadczenie lub popracowac kiedy nie ma się nic innego, bo wiele dorobić się nie da.

monter

zarobki to masakra 7 zl na godz to wszystko

xyz

Nie polecam tej firmy,zarobki kiepskie,praca w delegacjach po 10 godzin (usunięte przez administratora)

XX

Firma jest mała zatrudnia około 20 ludzi mówić wprost pracujesz 10 godzin płacą 8 premia nadganiaja a premia to grosze. samochody firmowe to masakra wypłata to 1700 zł i to nie zawsze stawka 8 zł ( niby dla tych po szkole) a każdy taka ma każdy NOWY pracownik ogólnie odradzam firmy.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.