PETRO EnergoRem

Płock

Opinie o PETRO EnergoRem

bazyliszek

totalne dno, aby były pieniądze na ostatnią wypłatę wyprzedawano złom z terenu zakładu, a z zaległych faktur płaca po 1 000 złotych miesięcznie

bazyl

firma powoli niewypłacalna, a kierownictwo dodatkowo kręci lody na boku, w tym z Petro Mechaniką w upadłości likwidacyjnej. Transferom kasy powinna przyjrzeć się prokuratura i urząd skarbowy

ole

witam jak jest w firmie jakie zarobki mam w tyg rozmowe o prace czy daja umowe .

prawdomówny

w sprawie brygadzistów mają dobrze samochodem do domu,w weekendy na wiochę do rodziny kompetencje zerowe,higena śmierdząca,mówienie prezesom głupot i kłamstw i na koniec brak umiejętności zarządzania pracownikami

ENERGO REM

PETRO ENERGOREM FIRMA JEST OK KASA NA CZAS NADGODZINY I PREMIA DO TEGO NIEMA SIE CO CZEPIAC CZEPIAC SIE MOZNA DO TYCH CO SIEDZA ZA BIURKAMI TOTALNE GLABY KTÓRYM STARY PREZES POZALATWIAL STANOWISKA I SIEDZA NIEUMIEJA NAWET PROWADZIC ROBOTY. PRZEPRASZAM ZAPOMNIALEM O BRYGADZISTACH TOCI TO ASY NA CALYM PLOCKU TAKICH NIE ZNAJDZIESZ A NAJLEPSZY JEST PAN BRYGADZISTA ZWANY POLICJANTEM TEN TO JUZ PRZEWYRZSZA WSZYSTKICH MONDROSCIA SWOIMI POMYSŁAMI UMIEJETNOSCIAMI RADAMI, WYDAJE MI SIE ZE ZWYKŁY CZLOWIEM Z MIASTA NP:PIEKARZ MURARZ CZY CUKIERNIK POPROWADZIŁ BY LEPIEJ ROBOTE OD NIEGI I NIEMECZYL BY TAK LUDZI

sos
@ENERGO REM 27.04.2016 07:05

w firmie jest coraz gorzej premie dostajo tylko mistrzowie i brygadziści, pracownicy już niepamiętajo co to takiego jest???.DUŻO LUDZI ODESZŁO SAMYCH od reszty wymaga sie aby w kilka osób ogarniali remonty i tym podobne żeczy.Ogulnie dno .Płacą na czas ale stawki dziadostwo przecietnie 1600zł do ręki, a wymaganiaaa!!!!!!!!Chyba że jesteś jakimś pociotem.Ale obiecujo że będzie lepiej niż w PKNie.

ktos

do zado. dostaniesz na umowie max 2 tys brutto i z tego tylko wypłata. Przewaznie tam są same delegacje a za dietą sie czeka, przy wyjezdzie dadza 200 zł a reszte na koniec kontraktu. Wypłaty na czas a kierownictwo dnoooo. Z tego co wiem to od tego roku mają byc same delegacje

Ja

Krótko mówiąc: dno.

Zostaw opinię o PETRO EnergoRem - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PETRO EnergoRem