Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe B. i J. Szczyglińscy COPI-FLEX Spółka Jawna

Płock

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe B. i J. Szczyglińscy COPI-FLEX Spółka Jawna

NIEZADOWOLONY KLIENT

Rzeczywiscie firma tragedia korzystaŁem z serwisu po prostu niemozliwe ze tak olewaja klienta odradzam kazdemu TAM NIKT NIE MA POJECIA O NAPRAWACH. NIE POLECAM PO PROSTU

ByłyPracownik

Firma to krzak, właściciele nie dbają o pracowników, nie płacą pensji na czas. Na nic w firmie nie ma pieniędzy. Szkoda czasu, nerwów i zdrowia.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe B. i J. Szczyglińscy COPI-FLEX Spółka Jawna - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe B. i J. Szczyglińscy COPI-FLEX Spółka Jawna