Opinie o M.K. Tensor Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy M.K. Tensor Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w M.K. Tensor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.K. Tensor Sp. z o.o. w Płock

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w M.K. Tensor Sp. z o.o.?

Byly Nowy wpis

Raczej nie...;-) można próbować

Młody

Gdzie są moje i kolegi pieniądze za badania za dojazd do granicy czeskij? Tylko nie ta firma to (usunięte przez administratora) fichlacze matacze. Oczywiście umowa zlecenie 12,70 brutto nawet tego nie wypłaca nawet nie wiedzą gdzie mają budowy nie wiedzieli gdzie jest Bogatynia a Bogatynia jest w Czechach to są naciagacze

Katmen Nowy wpis
@Młody

Haha slyszalem o 2 sierotach co nie trafili na budowe kieras z Bogatyni ale mialem ubaw

Krzysztof

@Jarek Wybacz moje pytanie, ale napisałeś coś o mieszkaniach. Rozumiem, że w firmie M.K Tensor pracujesz w delegacji, tak? Jeśli coś źle zrozumiałem, to popraw mnie, proszę. Ponadto, możesz powiedzieć, czy firma aktualnie poszukuje pracowników? Niestety na stronie internetowej firmy takich informacji nie ma, dlatego właśnie pytanie to kieruję do Ciebie. Będę wdzięczny za informacje.

Handlowy@mktensor.pl Nowy wpis
@Krzysztof

Witam serdecznie Panie Krzysztofie. Dzięki Pana uwadze będziemy modyfikować stronę aby taki dział się pojawił. Zachęcam także Pana do złożenia u nas CV drogą mailową, bądź zapraszam na rozmowę do naszego biura. Możliwe, że będziemy mogli Panu zaproponować współpracę

Jarek

Pracuje w tej firmie kilka lat i.nigdy sie nie zawiodlem kasa na czas mieszkania spoko nie mam zadnych zastrzeżeń

Firma M.K. Tensor Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Zatrudnimy pracownika ochrony. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Monter

Pracuję u nich ponad 2 lata, kasa zawsze przed czasem.

Firma Wypłacalna Pięniądze na czas

Od kiedy oni płacą

Eelder

Witam Panowie jak sprawa wygląda z ta firma sa wyplacalni płacą ludzi a na dg

@Eelder

Tylko nie ta firma nawet nie wiedzą gdzie mają budowy oczywiście nie płacą to są naciągacze kolejna firma z Płocka czyli matacze i fichlacze

Z Kujaw

Nie słyszałem za dużo o tej firmie ,zresztą w Płocku tak szybkom jak firmy powstają tak szybko upadają a jeszcze żeby chciały płacić . Znajomi mówili ze tam jest jakiś kierownik z byłej słynnej ''FLOTY ''z Medycznej .

Spawacz
@Z Kujaw

Witam firma mk tensor jest jedną z nielicznych w Płocku która wypłaty wypłaca na czas . Nie słyszałem żeby komuś nie wypłacili nawet jak ktoś porzucił pracę .

@Spawacz

Potwierdzam tą opinię .mk tensor spoko firma

What is it

Co to jest za nowa firma na Padlewskiego ...Może dobra i płaci ..Co było by rzadkością w Płocku.

Zostaw merytoryczną opinię o M.K. Tensor Sp. z o.o. - Płock

M.K. Tensor Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zygmunta Padlewskiego 4
    09-402 Płock