SeeKrakow

Kraków

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 45 ocen.

Opinie o SeeKrakow

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SeeKrakow

jola

Warunki finansowe dużo poniżej średniej rynkowej, a szkoda

Paw

Na jakie warunki moga liczyć kierowcy z kat D? Pracował ktos z was?

Dominika

Jakie są godziny pracy w SeeKrakow? Jakie są warunki pracy? Ktoś pracuje? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy chcą aplikować.

Kxxo

Da się wyżyć z pensji, oczywiście, że się da @marynoa. Jeszcze powiedz jakie stanowisko chciałabyś objąć u nich.

Kot

Hej! Zdecydowanie polecam studentom, praca idealna na ten czas, elastyczny grafik i bdb wypłata. Poza sezonem w międzyczasie można się nawet uczyć jak nie ma klientów :) Mnóstwo osób po See później poszło do korporacji w Krakowie i Warszawie, dobra trampolina. Ja akurat trafiłam do Shell z dwa razy wyższą pensją :D jak ktoś narzeka na tę firmę to znaczy, że sobie nie radził, było kilka takich przypadków ;) Choć potwierdzam, że manager można spotkać tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. A i kilka średnich osób charakterem się znajdzie, ale gdzie tak nie jest w dużych firmach? ;) pozdrawiam! Mam nadzieję, że pomogłam :)

Xiaa

Pracowalam tam kilka lat temu przez tylko kilka miesiecy ale ze swojej strony nie polecam akurat, chociaz moze na zla szefowa trafilam - ciezkie to bylo psychicznie do zniesienia. Byla to moja pierwsza praca, a juz w kolejnych firmach (miedzynarodowych korporacjach) czegos takiego nie doswiadczylam na szczescie.

SeeMary

Pracowałam ponad 2 lata w SeeKrakow. Jestem trochę zaskoczona opinią "dfssssss", ponieważ absolutnie nie mogę się zgodzić, że osoby dłużej pracujące rządzą i mają taryfy ulgowe. Jest koordynatorka, która jest szefową i wszyscy jej podlegają. Pracę można bardzo dobrze połączyć ze studiami dziennymi. Na jeden punkt usługowy są trzy osoby i wspólnie pracuje się na cele punktu. Grafik zależy oczywiście od dyspozycyjności pozostałych, ale zawsze jest ktoś, kto chce mieć mniej lub więcej godzin. Mogą też pomóc osoby z innego punktu. Co do "zawistności" to bym tak tego absolutnie nie nazwała! Na początku wydaje się nowym osobom, że "należy" rywalizować, ale tak naprawdę nie o to chodzi. Zarobki są dosyć dobre, można się spokojnie samemu utrzymać na studiach. 2 razy w roku są imprezy integracyjne "na bogato". W punkcie pracuje się samemu, więc opiera się to na zaufaniu i samodzielności. Pracuje się głównie z językiem angielskim i drugim obcym, jeśli masz. Wypłata zawsze na czas. Bardzo dobrze wspominam tam pracę i choć, owszem, było wiele skrajnych sytuacji, to każdą dało się jakoś rozwiązać. POLECAM!!!

dfsssssssss

Wszystko co zostało napisane wyżej zgadza się. Jeśli chodzi o zarobki to zależy gdzie, w którym punkcie się pracuje. W okresie letnim wiadomo,że będą wyższe.Ważne jest to,ze wypłata jest zawsze na czas. Co do ludzi, są młodzi i to jest dużym plusem, ale niestety też jest parę zawistnych osób, które nie wiadomo czemu chcą rywalizować.Osoby, które dłużej pracują maja taryfy ulgowe i to tak naprawde one rządzą. Managera można mieć okazje zobaczyć pierwszy i ostatni raz na rozmowie kwalifikacyjnej. Oczywiście pracuje się na umowę zlecenie, nie ma możliwości dostania umowy o prace. Duży problem jest też z ustaleniem grafiku.

On

Mają 5 punktów informacji. Pracę wspominam bardzo pozytywnie. Praca idealna dla studenta.

anonim

anonim - 2010-09-17 19:57:25 Zarobki - to zależy w którym punkcie się pracuje i zależy jak dobrym sprzedawcą jesteś - bo większa część wypłaty to prowizje za produkty które sprzedajesz. Ludzie? Nie mogę narzekać na współpracowników otwarci, młodzi i chętni do pomocy. Managerowie - to słaby punkt tej firmy - osoby małokompetentne, nie potrafiące zarządzać, mają oczywiście swoich pracowników - pupilków, którzy mogą więcej. Minusem jest to że zatrudniają tylko studentów, nie ma szans na umowę o prace. Tania siła robocza. Nie ma też szans na awans. Najwyżej gdzie możesz zajść to szef punktu. Nie ma też żadnego pakietu socjalnego, zupełnie nic Czasami zdarzają się bonusy od firm współpracujących. Plusem jest czas pracy dostosowany do zajęć na uczelni. Chcesz mieć mniej godzin w danym miesiącu - da się zrobić. Co do wypowiedzi mojego poprzednika - [usunięte przez moderatora] w SeeKrakow? Chyba ktoś sobie żarty robi. Szczerze wątpie, a znam tą firmę całkiem dobrze. Może niech jeszcze napisze z czyjej strony doznał tegoż [usunięte przez moderatora]. Nie będę podawać nazwiska, ale to ile nerwow stracilam w tej pracy jest nie do wyobrazenia. Na szczescie mam teraz zupelnie inna praca z uczciwym i sprawiedliwym stosunkiem ze strony pracodawcy. Tamta prace wspominam jako jeden z najwiekszych koszmarow swojego zycia. Omijam lukiem nadal to miejsce w Krakowie....

anonim

Zarobki - to zależy w którym punkcie się pracuje i zależy jak dobrym sprzedawcą jesteś - bo większa część wypłaty to prowizje za produkty które sprzedajesz. Ludzie? Nie mogę narzekać na współpracowników otwarci, młodzi i chętni do pomocy. Managerowie - to słaby punkt tej firmy - osoby małokompetentne, nie potrafiące zarządzać, mają oczywiście swoich pracowników - pupilków, którzy mogą więcej. Minusem jest to że zatrudniają tylko studentów, nie ma szans na umowę o prace. Tania siła robocza. Nie ma też szans na awans. Najwyżej gdzie możesz zajść to szef punktu. Nie ma też żadnego pakietu socjalnego, zupełnie nic Czasami zdarzają się bonusy od firm współpracujących. Plusem jest czas pracy dostosowany do zajęć na uczelni. Chcesz mieć mniej godzin w danym miesiącu - da się zrobić. Co do wypowiedzi mojego poprzednika - [usunięte przez moderatora] w SeeKrakow? Chyba ktoś sobie żarty robi. Szczerze wątpie, a znam tą firmę całkiem dobrze. Może niech jeszcze napisze z czyjej strony doznał tegoż [usunięte przez moderatora].

Crio

Spotkałam się tam z okropnym [usunięte przez moderatora], więc nie polecam.

anonim

Potwierdzam tą zamieszczoną opinię

Zostaw opinię o SeeKrakow - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SeeKrakow