Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

doti

a ty dzwoniłeś tam?nie wiem co robic może jutro zadzwonie

kk
@doti

Doti ja też jadę pierwszy raz,to znaczy na razie czekam na telefon z firmy,wczoraj i dzisiaj próbowałam dzwonić ale się nie udało,jutro jeszcze spróbuję chociaż jutro też może być problem bo pewnie nie będą odbierać jak mają ludzie przyjechać i będzie rejestracja.A z kąd jesteś i jedziesz sama czy z kimś,bo ja sama mam jechać może by udało się nam razem wyjechać.Ja mieszkam niedaleko Piotrkowa Tryb.Jak masz meila to możemy pogadać.

kamil8888

na 20 lipca mialem....grupa juz w niedziele jechala z tarnowa i olsztyna. tam pierwszy ale ogolnie bylem juz na borowce...

doti

a jaki miałeś termin? Jedziesz pierwszy raz?

kamil8888

ja dzisiaj jade...jak sie nie przypomnisz to nie zadzwonia.

Serwisant

OK

Różne

doti

no nie wiem czekam na tel.miałam na 6 lipca a ty?

kamil8888

masz kopie oryginał mają w firmie. kiedy jedziesz?

doti

hej a czy umowę tą po niemiecku należało odesłać?

kamil8888

no własnie ewa ma racje. tez duzo zalezy od pogody a sumie pogoda jest najwazniejszym czynnikiem.

ewa

najlepiej jest jechać w lipcu wtedy jest wysyp borówki zależy też od urodzaju póżniej to czyszczenie pól ale więcej jest płacone za kg tam się ciężko jest dodzwonić ponieważ dużo ludzi dzwoni najlepiej czekać zbiory rzeczywiście są do połowy września a czasem i dłużej ktoś kto jedzie pierwszy raz ma dużo obaw niech się nie boi praca jest ok

kk

Witam, czy jakieś kobiety wybierają się tam na borówkę.Ja mam jechać pierwszy i raz i nie mogę się tam dodzwonić,wczoraj przez cały dzień próbowałam i dziś może Wam się udało dodzwonić i wiecie czy będą teraz tworzyć jakąś grupkę dla kobiet.Może są tu jakieś dziewczyny co mają jechać też pierwszy ja mieszkam koło Piotrkowa Tryb.

Ja też pierwszy raz jadę i w dodatku sam, a jak było w zeszłym roku to dokładnie nie wiem, podobno średnio zbiera się do połowy września

Irek nie wiem czy będzie mniej borówki, poprostu mam czas tylko do 10 wrzesnia, więc chociaż te 6 tygodni bym chciał popracować

irek
@.

No właśnie jakby człowiek wiedział że zbiór będzie trwał do końca września jak na tej ich stronie pisze to i z początkiem sierpnia by można było jechać,,a tak to zadzwonią jak zadzwonią w sierpniu a zbiór będzie tylko do końca sierpnia i jechać na 3tyg.to się nie opłaca chyba.A wiesz może jak było w zeszłym roku czy poprzednich latach w tej firmie z borówką do kiedy zbierali.Bo ja to bym pierwszy raz jechał więc nie bardzo jestem obeznany w tym temacie.

basia

Czy ktoś wie jak teraz wygląda sytuacja na miejscu z pracą przy borówkach,może ktoś z tamtą wrócił lub ma kogoś znajomego co właśnie tam pracuje teraz i może powiedzieć czy jest co zbieać.

Ja czekam i mam czas maksymalnie do soboty bo potem nie będzie mi się już opłacało jechać. Dzwonił ktoś dzisiaj do nich?

irek
@.

A dlaczego mówisz że czekasz tylko do soboty,to znaczy że póżniej się nie opłaca jechać bo będzie mniej borówki.To do kiedy mniej więcej trwa zbiór bo na ich stronie pisze że do końca września.

byku

ja czekam na telefeon czeka ktos jeszcze ? i bedzie jechal z malopolski ?

Grzegorz
@byku

jade 23.07 i mam wolne miejsca w aucie zg65@o2.pl

Grzegorz
@Grzegorz

Jade w czwartek bo mam byc w piatek rano na 7.00 mam wolne miejsca w aucie i jade z Makowa Podhalańskiego przez Katowice itd

Piotrek

Mógłby podać ktoś numer telefonu do osoby rekrutującej na wyjazd? Z góry dziękuję.

kamil8888

kto dziś jedzie z mazur i okolic?

ewa

zbieranie borówki to pestka z porównaniem jak cięcie sałaty przed maszyną banda na ciebie nie czeka pot się leje wszędzie a ręce chce pourywać jak ktoś tam nie byl niech się nie wypowiada i nie zniechęca ludzi będą potrzebować sami zadzwonią pogoda w niemczech jest taka jaka jest i trzeba poczekać na akordzie też trzeba pracować bo jak nie to kreski i zjazd do domu nigdzie człowieka nie posadzą terminy są zawsze przybliżone jak coś nie wiecie to piszcie postaram się udzielić informacji na temat pracy w tej firmie

@ewa

Pani Ewo a ma Pani może meila bo miałabym kilka pytań odnośnie pracy w tej firmie.

kamil8888

julka grupa juz w niedziela pojechala bo w piatek zbierali

kamil8888

julka to dzwon na co czekasz....

julka
@kamil8888

Dzwoniłam w tamtym tyg. to kazali mi czekać na telefon bo wtedy nie potrzebowali jeszcze ludzi,a teraz widzę że kilka osób na forum pisało że jutro jadą.Jutro muszę spróbować sama zadzwonić i czegoś się dowiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG