Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Dana

ja dzwonilam dzis rano i mam byc na srode chce sie dowiedziec czy daja po 100 euro zaraz przy rejestracji jade z kolezanka jestesmy z Piotrkowa Trybunalskiego moze ktos jedzie samochodem i nas zabieze

@Dana

Dana a jedziecie pierwszy raz czy juz tam byłyście i na kiedy miałyście termin.Ja jestem z Radomska i miałabym jechać pierwszy raz ale do mnie jeszcze nie dzwonili,może spróbuję dzisiaj jeszcze do nich zadzwonić sama i udało nam by się razem wyjechać,tylko ja niestety nie samochodem tylko jakiegoś busa trzeba by było załatwić.

@Dana

Mogłabyś mi podać numer telefonu pod który dzwoniłaś podam Ci meila bo z forum to usuwają telefony julita230482@wp.pl

Paatryczek1900

Jedzie ktoś z czwartku na piątek 30-31 lipca i ma dwa wolne miejsca

adam
@Paatryczek1900

A kiedy do Ciebie dzwonili że masz być na piątek,bo ja miałem jechać pierwszy raz ale nie dzwonią i nie wiem czy jest jeszcze szansa żeby w tym roku wyjechać.A może wiesz czy dużo ludzi jeszcze potrzebują.

frank@@

Hej jak ktoś wysłał podanie o prace na początku lipca to wyślą ci papier kiedy nie wie ktoś może

ania

Czy może mi ktoś powiedzieć czy opłaca się tam jeszcze jechać,dzwonili do mnie dziś że mam być na środę,ale nie wiem czy jest jeszcze sens.Może ktoś jechał kiedyś w tym terminie i wie ile jeszcze pracy będzie i może mi coś doradzić.

obst
@ania

borówka jest do kończ września możesz śmiało jechać

Serwisant

OK

Różne

frank@@

A moze mi ktoś dać na miary na prace w niemczech na farmie lub gdzies na hali mam trudną sytuacje zostałem bez pracy mam trójke dzieci tylko pvr

obst
@frank@@

podaj maila może będę mogła pomóc

@obst

ban0@onet.eu

frank@@

A hali idzie zarobić czy nie

ania

byłam tam dwa razy płacą marne grosze jeśli macie możliwość to szukajcie czegoś innego pełno ludzi w tym mnostwo rumunow coraz mniej polakow tam jeżdzi moim zdaniem teraz się juz nie opłaca jechać po co czyścić pola po którymś tam przejściu ci co mają uklady to już dawno pojechali i jeszcze zarobią a ztym telefonem to trzeba trafić odbiorą albo nie nie rozumiem tylko jednego jeśli przysyłają papiery i się do nich odsyła to praca powinna być na bank a oni robią laskę albo cię wezmą do pracy albo nie i czekaj człowieku i myśl co dalej pozdrawiam wszystkich zbieraczy

Czy do kogoś może dzwonili,na wyjazd w przyszłym tygodniu.Bo ja dzwonię od 3dni i nikt nie odbiera.Czy to oznacza że już nie będą zbierać więcej grup na borówkę.

maks

Na ich stronie internetowej jest numer telefonu www.arbeit-tchierman.eu,bo tu na forum są numery telefonów usuwane.

frank@@

czy może mi ktoś podać aktualny numer telefonu bo sie nie do dzwonie bede bardzo wdzięczny do firmy Thiermann

arek

musicie dzwonić !

K******

Jedzie ktoś jutro z RZeszowa?;D

;00000

proszę mi powiedziec jeśli ktoś się orientuje w temacie czy to możliwe że najpierw obiecują wyjazd a później nic z tego? dzwoniłam w tamtym tyg i powiedzieli mi że pod koniec tego tygodnia będzie wyjazd wieć dzwonię dzisiaj a facetka twierdzi że dzwoniła do mnie kilkakrotnie gdzie telefon sie nawet nie wyświetlił i w dalszy, ciągu każą mi czekać o co chodzi w tej firmie??/

@;00000

Jestem w takiej samej sytuacji.Też dzwoniłam w tamtym tygodniu i mi powiedzieli że w przyszłym tygodniu będą zbierać ludzi,więc czekałam aż zobaczyłam że ludzie piszą na forum że wyjeżdżają i mają być na środę czyli na dzisiaj.Tylko że ja próbowałam dzwonić od poniedziałku i albo zajęty albo nie odbierali.I teź nie wiem na czym stoję,czy się w końcu wyjedzie bo przecież borówka to chyba do połowy września jest to póżniej nie będzie sie opłacało jechać.A Ty pierwszy raz byś jechała czy byłaś już w tej firmie,bo ja to pierwszy raz.

[;00000
@;00000

jade pierwszy raz o ile wogóle pojade bo z tego co widac to nic z tego

:D

Warto do nich teraz wysłać zgłoszenie o chęci do pracy w ich firmie?

W piątek mam się u nich stawić. Czy może ktoś z Podlasia, ew. Warmińsko-Mazurskiego się jutro wybiera?

Grzegorz

Jade na borówki na piatek rano mam byc i mam wolne miejsca w aucie moge zabrac dwie osoby jade przez katowice opole wrocław pisz zg65@o2.pl

LUkasz kiedy do nich dzwoniłeś, dzisiaj?

@.

Dzwonilem w sobote i sie udalo dodzwonic, przypomnialem sie i zaznaczylem ze chce jechac w najblizszym czasie, zadzwonili dzis (wtorek) po 18. W obu tych porach teoretycznie biuro jest nieczynne, dziwne

marta

Czy ktoś może mi powiedzieć co warto ze sobą zabrać na zbiór borówki.Jakie ubrania, obuwie co warto do jedzenia ze sobą zabrać bo obiady to chyba oni dają.Czy czajnik elektryczny warto brać czy są na pokojach i czy są tam lodówki.I w jakich godzinach się tam pracuje.Będę wdzieczna za każdą informację.

Rafał
@marta

My czajnik zabieramy. Lodówki podobno są Co do ubrań to na pewno coś na deszcz, na upał i na chłodniejszy dzień. Buty przede wszystkim wygodne. Gumowce również mogą się przydac. Obiady są.

Lukasz

ja jade w czwartek z Tarnowa, potrzebuje jakiejs bratniej duszy z kim mozna pogadac juz tam, na miejscu, mam 20 lat

kkk
@Lukasz

hej,również dostałam dziś informację, że jade w czwartek i dostałam nr do firmy przewozowej, czyli z Twojego wpisu wynika, że jest autobus z tarnowa tak? a jaki jest koszt tego wyjazdu/? dziękuję

@kkk

Jest z miejscowosci Ładna koło Tarnowa, koszt 250zł

kamil8888

jak zaczeli pisac na forum ze jada...to zadzwonilem bo tu nie ma na co czekac....maja duzo na glowie to lepiej zadzwonic.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG