Heinrich Thiermann

Uchte

na podstawie 2098 ocen.

Opinie o Heinrich Thiermann

ala

Czy dzwonili do kogoś że ma przyjechać w następnym tygodniu.Jak myślicie są już te szparagi czy jeszcze pogoda nie odpowiednia i trzeba poczekać.

Szymonnn

Wiadomo jak ktoś jedzie tam do pracy kase zarobi i przepierdzieli na wódę i cygary to wiadomo że wróci z niczym praktycznie :P

BooBoo

Oj Wiesiu :D :D Prawde powiadasz, jakze okrutna. Z hali to się 1000eu powinno przywiezc... a z tych umów co poprzysyłali wynika, że po odjeciu kosztow za mieszkanie i zarcie, to nam około 900eu zostanie na czysto po miesiacu. Chyba że ktoś wydaje tak jak tutaj kolega wspomniał na papirochy czy chlanko. Ano i o tych menelach kolega tez nie kłamał. TO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH :D :D

JKKK

jedzie ktoś może z woj. lubelskiego? macie jakies namiary na busa? lub może jedzie ktoś własnym transportem i ma miejsce?

wiesiek

Do wszystkich którzy jadą z nadzieją ze tam ładnie zarobią.Lepiej zrezygnować niż żałować wydania kasy na przejazd i tyrania za darmo.Czy 1000 euro to tak duzo za 300 godzin ciężkiej pracy w pogode i nie pogode.Tyle zarobi zbieracz z pierwszego roku minus koszty dojazdu a i jedzenia przeciez na tym obiadku nie ujedziecie cały dzien.Nie wspomne juz o menelach stałych pracownikach których chlanie bedziecie tolerowac co wieczór;)Jeszcze jedno ta praca do lat pracy sie nie liczy jedziecie ubezpieczeni jako białe murzyny;)wasz wybór POWODZENIA

n

przeciesz nikt nie napisze ile sie zarabia ile wziol pojedziecie to sie do wiecie

Szymonn

Jedzie ktoś w następnym tygodniu??:) dzwonili do kogos?

agusiek``

A jakie zarobki na hali?? ile moge wyciagnac w miesiac?

Katarzynka

Witam , czy jest ktoś z dolnośląskiego ? kto planuje jechać jakoś w lipcu ?

Ela

Ile kobieta moze zabrobic przez dwa miesiace?

wiesiek
@Ela 16.04.2015 16:43
Ile kobieta moze zabrobic przez dwa miesiace?

Zabroić może dziecko w brzuch po tygodnu hehe taki żarcik.Zarobić można nawet 1500 na czysto ale padniesz na twarz wtedy;)jakieś ponad 300 godzin tyle.Ostatnio jest wiecej ludzi niz roboty to moze zarobisz na miecha 1200 na czysto chyba ze duzo wydajesz fajki wóda i takie tam;)

ona24

Ile idzie dziennie zebrac ks :zparaga na polu".jestem Kobietą proaE o pomoc

ania

ja ze stawisk i tez mam na 27.04 ale jeszcze nie dzwonili do mnie.

Ela

Rowniez szukam transportu z w.podlaskiego.

beata
@Ela 16.04.2015 13:29
Rowniez szukam transportu z w.podlaskiego.

mały płock 27.04 :)

ka

Witam,czy jakieś kobietki jadą w przyszłym tygodniu.Dzwonili do Was,a może wiecie jak wygląda sytuacja na miejscu czy jest juz duzo pracy przy szparagach.

Justyna
@ania 16.04.2015 14:51
O to super teraz tylko na telefon z firmy czekac i dzwonic po busa i do pracy. Dziekuje

Wyjazdy z POLSKI - wtorek, środa , czwartek , piątek , sobota Powroty z NIEMIEC I HOLANDII - niedziela , środa ,czwartek, piątek , sobota (usunięte przez administratora) Zapraszamy na naszą stronę:(usunięte przez administratora) Region: Cała Holandia

@Justyna 16.04.2015 14:55

dziekuje jeszcze raz

ania

a z woj. podlaskiego macie jakis namiar na transport do thiermann?

Justyna
@ania 16.04.2015 12:09
a z woj. podlaskiego macie jakis namiar na transport do thiermann?

Przylaczam sie do pytania. Skad jedziesz i jaki masz termin? Ja z Grajewa na 27.04 ale jeszcze do mnie nie dzwonili. Wczesnej ktos podal namiar kogos z lomzy pod numerem (usunięte przez administratora) ale jeszcze nie dzwonilam. Jakbys znalazla inny to napisz.

n

Nie wiem bo na polu nie robilam tylko ze slyszenie

Smerfetka

Ludzie, ja serio nie wiem jak to się dzieje, każdy z Was się skarży na to że się nie da tam dodzwonić za cholerę.. ja już 4 razy dzwoniłam i za każdym razem odbierali mnie od razu (???) Kiedy startuje zielonka?

kierowca

Dla osob z lodzkiego rowniez transport, wiecej info patik-96@o2.pl

na hali tak mniej wiecej sie zarabia w polu ile nakopiesz tyle wyplaca

Ona 28
@n 15.04.2015 20:13
na hali tak mniej wiecej sie zarabia w polu ile nakopiesz tyle wyplaca

Ale srednia dlafacetow jaka jest

Ona 28

Sluchajcie... MAM pytanie... Boo slysAlem ze kobiety na hali zarabiaja od 40 do 60euro dziennie a ile zarabiaja Panowie na Polu...?? OcYwiscie na szparadze bo slysAlam ze 30 euro to max.. Proszee o odpowiedz bo chce jechac z chlopakiem i niewiem co robic

mmm
@Ona 28 16.04.2015 09:07
ALE MI CHOdzi o to ile by moj facet mniej wiecej na polu zarobil.

to zalezy ile bedzie pil. a tak okolo 8000zl do 18000zl na sezon czyli 2 miesiace zdazaja sie przypadki ze wszysko przejebia. trzeba jeszcze trafic na dobre pola

Jacek
@Ona 28 16.04.2015 09:07
ALE MI CHOdzi o to ile by moj facet mniej wiecej na polu zarobil.

Na szparagowym polu zarabia się naprawdę różnie. Ja byłem w zeszłym roku pierwszy raz i wyciągałem dość słabiutko jak na przedwyjazdowe założenia. Średnio 25-35 Euro dziennie i to przy sporym nakładzie sił. Byłem 3 tygodnie, więc w tym roku sobie odpuściłem, bo mi się to nie opłaca a 100zł w Polsce też można zarobić bez problemu i to nie za 10 godzin pracy. Stare wygi potrafiły wyciągnąć nieraz prawie 100 Euro, ale do takiego tempa trzeba się chyba urodzić ;-)

Szymonnn

Dzwonili może do was z biura żebyście w następnym tygodniu jechali??:)

adam

witam prowadze przewozy do thiermana z wojewodztw podkarpackie malopolskie swietokrzyskie slaskie lodzkie opolskietel ( usunięte przez administratora )ub adamos7810@wp.pl zapraszam

lidka

Czy ktoś pracował tam przy zbiorze rzepy i może powiedzieć jak ta praca wyglada i od kiedy zaczyna się zbiór i ile mniej wiecej trwa.I czy pracujaprzy tym i mezczyzni i kobiety.

Jan

Witam.ja wczoraj dzwoniłem i powiedzieli mi abym czekał bo jak narazie sa tam noce bardzo zimne przez co szparagi nie ma a za hotel trzeba płacić

@Jan 15.04.2015 06:09

A na kiedy masz lub miałeś termin? :) dostałeś umowe?:)

Wyjeżdżam w czwartek wieczorem do Motzow mam termin na 17 kwietnia rano. Jestem z Łodzi, mogę zabrać 2 osoby Wiesław (usunięte przez administratora)

-kierowca

Dla osob wybierajacych sie z wojewodztwa malopolskiego, slaskiego, opolskiego oferuje transport tylko jak sie zbierze grupa 6-cio osobowa, wiecej info: patik-96@o2.pl

asia

mam pytanie..moze troche glupie..ale bardzo prosze o odpowiedz nie moge dodzwonic sie do firmy...po pierwszym sygnale caly czas sie wlacza"Dziendobry dodzwoniliscie sie panstwo..."czy to jest ich poczta...czy moze nalezy wysluchac ta wiadomosc do konac i potem trwa laczeni....Z gory dziekuje za odpowiedz....

@asia 14.04.2015 18:19

Nie zajeta musisz tego wysluchac i poczekac chwile ja czekalam jakies 3.4 min

asia
@:) 14.04.2015 19:07
Nie zajeta musisz tego wysluchac i poczekac chwile ja czekalam jakies 3.4 min

Dziekuje za odpowiedz.Sprobuje jutro:)

Szymonnn

A jedzie ktoś w następnym tygodniu?:)

Wyjeżdżam w czwartek wieczorem do Motzow mam termin na 17 kwietnia rano. Jestem z Łodzi, mogę zabrać jedną osobę email- tigra9000@gmail.com Pozdrawiam Wiesław

elka

witam.ja pierwszy raz wysłałam zgłoszenie i czekam na odpowiedz czy jest jakas szansa by dostac sie do pracy jeszcze w tym sezonie nie podałam terminu wyjazdu bo nie bardzo wiem na czym to polega mogę jechac juz.na jak długo sie jedzie i jak to wygloda moze ktos opisac.jak to jest z rozliczeniami na koniec pracy?moze ktos opisac ja to wygloda

Klaudyna

Ja jednak mam sie wstawić na czwartek, a nie na piątek . Także zaczynają wydzwaniać już do każdego pewnie.

Szymonnn

A ma ktoś namiary na busa z woj.podkarackiego co jeździ do Thiermanna? :)

/ona/
@Szymonnn 13.04.2015 20:39
A ma ktoś namiary na busa z woj.podkarackiego co jeździ do Thiermanna? :)

Allstar :)

Sławek

Witam właśnie się pakuje do Motzow. Wstawić się mam 15.04, więc jutro czyli 14.04 o godzinie 13 zabieram się z ludźmi busem z województwa łódzkiego. Pozdrawiam i życzę powodzenia, może niebawem się spotkamy :)

Sławek
@Bartek 13.04.2015 19:44
A czy mógłbyś podać namiary na busa z woj.łódzkiego który jezdzi do Tchiemanna,ja też jestem z łódzkiego tylko termin mam na 28...

niech Pan poda meila do wyśle

Bartek
@Sławek 13.04.2015 19:53
niech Pan poda meila do wyśle

Mój meil to bargor1977@wp.pl

demiks01

Witam, Jadę pierwszy raz na zbiór szparagów na Motzow. Jestem bardzo zmotywowany do pracy i chcę sporo zarobić czy mam szansę zarobić lekko 10 tys. w dwa miesiące, ale może zostanę na trzy, bo umowę można przedłużyć. W ten piątek wyjeżdżam i w sobotę rejestracja w biurze, "ale za to niedziela..., ale za to niedziela... niedziela będzie dla nas!" Znaczy się do roboty w niedzielę :-)

adam

witam jade busem do motzow w czwartek 16 kwietnia mam wolne miejsca tel (usunięte przez administratora)zapraszam

Mariusz4733318

witam jedzie ktoś 20 kwietnia z okolic Ostrowa wielkopolskiego

dddd

czy my te umowy mamy zabrac ze soba jak bedziemy jechac?

olka
@Ela 13.04.2015 14:14
Mam termin na 27.04 i nie dostalam jeszcze umowy czy tez mam do nich dzwonic. Papiery odeslalm dwa tygodnie temu....

@olka 13.04.2015 17:29
Umową sie nie martw bo moze byc tak , ze nie przyslą a Ty i tak pojedziesz. Ja w tamtym roku nie dostałam umowy i pojechałam...

Dziekuje za odpowiedz. Pocieszylas mnie. Jade 1 raz wiec jestem zielona w tym temacie.

Jedziecie dziewczyny na pole czy na hale i napiszcze gdzie na szarik czy metzow

ana
@:) 13.04.2015 13:52
Jedziecie dziewczyny na pole czy na hale i napiszcze gdzie na szarik czy metzow

gumowce i płaszcz p/deszczowy na pewno !

tosia

Czy ktos powie dokladnie co mam zabrac na szparage..chodzi o ciuchy..prosseeee

Marysia

Ile czekaliscie na umowe?

Klaudyna

Do mnie dzwonili dziś i mam być na piątek rano już

@Klaudyna 13.04.2015 13:26
Do mnie dzwonili dziś i mam być na piątek rano już

na szarik?

kastarz

W TYM TYG SA WYJAZDY NA MOTZOW JA JADE W SRODE

sa moze organizowane wyjazdy w srode na szarik jedzie ktos?

andi

czy ktos wie jak jest placone za borowke

Szymonnn

Dzwoniłem dziś do nich i baba mi powiedziała że jeśli ktoś nie mógł wyjechać w danym terminie co oni zadzwonili to powiedziała żeby za tydzień dzwonić i powiedzieć że się jest gotowym wyjechać na zbiory i ona poda termin następnego przyjazdu do nich :)tak że nie piszcie tutaj takich głupot że jak ktoś nie dał rady przyjechać wtedy czy wtedy to jest skreślony,tylko trzeba dzwonić i pytać o dalsze terminy,z tego co mi też baba powiedziała wyjazdy są w tym tyg.(jak ktoś jedzie w tym tyg.) od 15-18 kwiecień :) natomiast inne to trzeba dzwonić do nich i pytać,nie czekajcie na telefon on nich tylko dzwonić za tydzień i powiedzieć że się jest gotowym wyjechać :)

@Szymonnn 13.04.2015 11:27

Dzwoniles na szarik czy metzow?

@:) 13.04.2015 11:37
Dzwoniles na szarik czy metzow?

Szarik :)

olka

Ludzie ogarnijcie sie Spokojnie trzeba poczekac, cierpliwosci Szparaga tak naprawde jeszcze sie nie zaczeła na hale jedzie 15 osob na 15 Nastepna grupa mysle, ze dopiero za tydzien sama mam termin na 6.04 ale spokojnie czekam na tel bo tam jeszcze nie ma co robic Bez paniki jak sezon sie rozpocznie do kazdego zadzwonia. Radze , jak zadzwonia , jechac nie przesuwac terminu.

@olka 12.04.2015 22:21

prawda! :)

Bastek

@Bastek 12.04.2015 17:56
Jedzie ktoś 14.04.15 z Radomia na szparagi?

z radomia może nie, ale ze skarzyska :P

@Bastek 12.04.2015 17:56
Jedzie ktoś 14.04.15 z Radomia na szparagi?

tylko nie na 14 tylko trochę jednak później..

Klaudia

Sama bym juz chciała jechać i dostać w koncu ten telefon

beata

Do mnie też dzisiaj dzwonili,praca na polu przy szparadze.Nie wiem czy dobrze zrobiłam odmawiając.Wolałabym pracę na hali.Pani zapisała mnie na listę rezerwową.Teraz obawiam się czy ponownie zadzwonią ,niby dwa tygodnie trzeba poczekać .

@beata 12.04.2015 17:28

To potobie juz na 100 nie pojedziesz bo nigdy tam nie bylas to dlaniej odmowa znaczy koniec ja co innego bo bylam tam 3 razy a teraz jeszcze pracuje wiec nie moglam jechac a tak termin mialam na maja nie na kwietnia

@n 12.04.2015 17:40

A niby skąd to wiesz? Nie pieprz głupot że nie pojedzie bo dużo ludzi jeszcze nie pojechało,szparaga dopiero się zaczęła więc ludzi ściągają inni mają terminy koniec kwietnia nie którzy początek maja,ja się pytałem bo dzwoniła do mnie czy będzie możliwość żeby przesuneli mi termin bo też nie dam rady wyjechać a ona żeby do nich na bierząco dzwonić i pytać... Tak że nie wypisuj i nie stresuj bardziej ludzi...

Zostaw opinię o Heinrich Thiermann - Uchte

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heinrich Thiermann