Opinie o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

apacz

Tak czytam i myślę że faktycznie kilku desperatów z problemami emocjonalnymi wylewa swoje żale na 3W. Pracowałem w RK i rok w 3W. Sam się zwolniłem bo dostałem lepszą prace u producenta więc chyba mogę pokusić się o obiektywizm. Jak ktoś ma efekty dostaje dobre premie. premia jest od marży i obrotu. Nie masz marzy masz połowę premii, więc ludzie zadowoleni tylko połową premii są minimalistami. Rozdajesz towar jesteś minimalistą. Nie znam prezesów i innych oddziałów ale powiem za Wrocław. Jest tam dobra ekipa, atmosfera po połączeniu oddziałów znacznie się poprawiła. Dyrektorzy oddziału i regionalny to ludzie na poziomie i profesjonalni wiedza do czego zmierzają i bardzo dużo mówią o marzy. Nie wywyższają się porozmawiają z każdym. Tych co tworzyli koszty a nie sprzedaż firma sama zwolniła i dlatego takie żale na tym forum.

4m
@apacz

No widzisz - sam odszedłeś do lepszej pracy!!!

konkurencja
@apacz

To taka jest strategia firmy;rozdać towar bez marży a pracownika, który rozdał ten towar-pogłaskać po główce i docenić jeszcze połową premii.Przyznajcie mu medal przodownika pracy.

Dyrektor

Jak się to poczyta to można by odnieść wrażenie, że na tym portalu wypowiada się sama konkurencja i kilku frustratów, którzy nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistosci...

lobo
@Dyrektor

To ciekawe, bo o innych firmach znajduję pozytywy. Czyżby KrzyWu zatrudnili kogoś od PR? hahaha

TSA

ale tu nudy i smuty na tym portalu, na byłym Raabowskim moznabyło przynajmniej popłkać sie ze śmiechu :) ludzie mieli poczucie humoru, a tu tylko napieprzacie na siebie na prezesów, dyrektorów itd ojojjoj jak źle w tym 3w auuuuuuuuuuuuuuuu dramat !!!

ph z pn

w zasadzie to na dziś do 3w wystarczy rozwój umysłowy z poziomu małpki bonobo, która od ceny zakupu każdego towaru odliczy 3,5% (przy 4% bonusa), zawiezie towar i na koniec grzecznie podziękuje za transakcje obiecując, że jak będzie miał do wydania kolejne 500 zł to jeszcze 0,3% rabatu dołoży.. stażysta po zdz może być tam już szefem od inwestycji, spokojnie łyka intelektem większość załogi...

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
SS

praca z debilami za marną kasę. szkoda czasu. nie polecam.

tomas

Hej panowie czy moglibyście przedstawić jakieś rzetelne informacje na temat tej firmy? Chcę aplikować na stanowisko specjalisty ds. należności bo takowa oferta się pojawiła, oprócz oddziałów jak się ma praca w samej centrali ?Dzięki z góry za odpowiedź.

Obiektywny
@tomas

Przeczytaj uważnie opinie.To piszą ludzie ,którzy pracowali lub pracują nadal w tej firmie.Przepychanki,obelgi,lansowanie się na lepszego.Ogólny wyścig szczurów.Z tym będziesz musiał się ścierać na co dzień.Ogólna żenada.

Dużo słychać tu o sprzedaży "netto",na marży zerowej lub poniżej kosztów zakupu."Strach się bać".Dla skarbówki to dobra pożywka.Tylko czekać jak przetrzepią.

Rodzinna Konkurencja
@123

To jest efekt: 1. Jak być tańszym od konkurencji żeby przetrwać, 2. Jak "dorobić" do "super wypłaty na czas" na dobrym kliencie - koledze, 3. Skutek samozatrudnienia Ot 3W = 3 Wariacje Pozdrawiam Szanowna Rodzinna Konkurencja

billy boy

Portal generalnie miał służyć do opinii na temat pracy a przeradza się w dziwna wojnę państwo w państwie.co za różnica 3W czy raab pracujecie pod jedna bandera skupcie się na tym co można poprawić a nie na lamentowaniu. jajka macie to nie lamentujcie jak baba na targu

I Love Raab karcher
@billy boy

do Renia " ...ludzie z raba Nie dorównają nigdy lududzia 3w" . Ludzie z Raaba nawet nie będą chcieli dorównać tzn. zniżyć się do poziomu, roboli z 3W. Czytając Twoje wylewne przemyślenia dochodzę do wniosku że lekcje polskiego omijałaś szerokim łukiem. Raab to inna kultura bankowości.

Renia

Co wy gadacie byłam świadkiem jak handlowiec dostaje od producenta w łapę za sprzedaż jego bloczków betonowych w rabie pozniej sprzedaje to na groszach gdzie marzy niema nawet 1 % a co do regionalnych to co robią to trzymają sie kierownicy bo nadal dyrektorzy rabow ich sie boja i kradną i beda kraść to samo jest z faktu.... sprzedaje towar w det... za 0 rozpis.... to za 0 na fi....marzy nie ma zysku tez a różnice biorą s......proste mam wam napisac który oddział to robi domyślcie sie przezemnie zwolnili tego dyrektora a ja wyleciałam po czasie to ja kopałam dołki pod nim i żałuje .......tak jak ktos posiedział karma wraca do mnie wróciła ludzie z raba Nie dorównają nigdy lududzia 3w

3,33

Pamiętajcie!!! Karma wraca!!! Szkoda że Wy bekniecie za karmę właścicieli. Pamiętajcie!!! Do trzech razy sztuka!!! Trzeci raz się nie uda!!!

obserwator

Ludzie co wy wypisujecie? Załóżcie sobie wewnętrzny śmietnik , do którego będziecie wrzucać swoje brudy, a nie jak do tej pory na portalu , , który jest ogólnie dostępny. Dziwię sie wam :skoro jest tak źle, takie dziadostwo to dlaczego jeszcze pracujecie? Trzyma was ktoś na siłę? Jest wam dobrze bonikt was z niczego nie rozlicza Dostajecie pensję na czas I to wam wystarcza Cicho, cieplo, ,fajne auto bez limitów. ....na boku cos moznz dorobić .... Uf....

kris
@obserwator

No dotknąłeś sedna. Nikt z niczego nie rozlicza, auto bez limitów, wszystko w firmie jest wynajęte, sprzedaż poniżej cen zakupu,a wypłata na czas...to o co kur... chodzi. Skąd firma handlowa ma szmal, jak nie z marży. drukarnia kasy ??!! Nie, papier przyjmie liczby atrakcyjne dla nowego inwestora.

obserwator
@kris

Nie moj cyrk i nie moje małpy, ale szkoda bo firma byla dobrze spostrzegana na rynku do 2013roku, a teraz..... lubią rozgłos i....rynek zepsuty i ludzie ...

@kris

Być może macie rację w kwestii sprzedaży 3W w przeciągu kilku lat, tylko jakie to ma znaczenie kto będzie właścicielem? Odnośnie natomiast zyskowności to zrozumcie nieroby, że nie ma cudów i nikt tu kasy nie drukuje. Po prostu robią na Was stare oddziały 3W i tylko dlatego cały ten interes jeszcze się kręci.

w d... 3w``

Słyszałem od zaprzyjaźnionego życzliwego jednego z producentów, że wisi w powietrzu afera, gruba. Nie wiem czy UOKik (prawdopodobnie to) czy skarbowy, ale podobno coś jest na rzeczy związanego z akcjami netto i ciągłą sprzedażą poniżej cen zakupu. Tak od siebie powiem, że było by rzeczą nieprawdopodbną gdyby ten twór się utrzymał. Najgorsze, że jako firma totalnie rozpier... rynek oddając wszystko za darmo, a nawet dopłacając. Każdy kto ma dwie półkule mózgowe wie, że liczyć się będzie tylko obrót i sprzedaż kolejnemu jeleniowi, który skusi się na mln obrotu, szkoda, że na ujemnym zysku

Renia

Witam Wszyscy gadacie jak to 3w sie rozwinęło hmm ciekawe a słyszeliście za czyje pieniążki kto wyłożył kasę to wam podpowiem Pan Jan Ło...... Inaczej dzis by nie było tej uplakanej firemki co żądza rabowcy pilnujcie sie i tak was sprzedadzą a oddziały pozamykają bo jest was za dużo :) a gadacie jeszcze o finansowym prezesie ze odszedł tak sam zdecydował odejść o mu sie nie dziwie w tej firmie przyszłość sie kończy liczą sie pieniążki dla prezesów ile dostaną za firmę a wy jestescie mułami którzy jeszcze robią kasę ale nie wszyscy sobie radzą bo rynek sie kurczy tak jak 3w pójdzie do lamusa w tym roku żal mi was szczerze bo kiedyś była to firma otwarta z myślą i z ludźmi jak firma Wodan i taka tez była kasa i atmosfera ale przez zakup rabow z pseudo dyrektorami firma jest byle Polska ciekawe czy nadal sprzedawaja netto a VAT rozpisują na firmy i trzepią kasę pracownicy pozniej sie dziwić ze nie ma marzy ha ha otwórzcie oczy przywrócić starych pracownikow zwolnić robowcow i zobaczycie ;)

Najlepsze jest ze w Koninie 3W chce wynająć magazyn i biura wiec podobno Konin i Kalisz lipa a mieli w Koninie otwarty nowy oddział kupili chłopaka jak sie nie mylę z sigu i proszę firmę rozwinąl w Koninie zeby wejść na rynek i go spuścili , a pajac z Łodzi dyrektor oddziału Raba został w Koninie jednak powiem tak musi dobrze robic laske swojemu koledze regionalnemu moze powiedzcie prawdę ze to bardzo dobrzy koledzy którzy razem chodzili do szkoły i razem zaczynali prace jako PH a teraz dyrektorzy wiecie co żenujące i życzę wam wszystkim byście mieli dużo sprzedaż karma wróci do was drodzy dyrektorzy

dyrektor

Wielu tu niezadowolonych słychać. To bez wątpienia w większości przejęta kadra Raaba, która wreszcie musi się zabrać do roboty. Gdyby to ode mnie zależało większości z Was już by w 3W nie było. Rasowy Raab? Żart. Raaba nie ma odkąd "odszedł" prezes Jarosław T., a w ciągu dwóch lat większość wartościowych ludzi. Ci którzy zostali to nieudacznicy i awansowani magazynierzy oraz pracownicy handlowi bez pojęcia. I to właśnie jest błąd obecnego zarządu że wstrzymuje się z decyzjami personalnymi i utrzymuje całą bandę nierobów w tym dwóch wyspecjalizowanych (przejętych z Raaba) regionalnych, których główną umiejętnoscią jest lawirowanie i trzymanie sie fotela...

Sok z Tumidajewa
@dyrektor

Szanowny "Dyrektor" Pięknie napisałeś!!! Zrobiłbyś dokładnie to następca (usunięte przez administratora)Takie masz kompetencje. A Raabowców się nie czepiaj. (Prócz Regionalnych) Przynajmniej są uczciwi i nie sprzedają netto na wybrane firmy. Wiesz dobrze o czym piszę. Posprzątajcie sobie najpierw z tym bałaganem, a później pisz o nierobach. Powodzenia.

@Sok z Tumidajewa

Sam jestem byłym raabowcem Ty intelektualisto. Potrafię natomiast być obiektywny. Zamiast wypisywać tu głupoty zabierzcie się lepiej wszyscy do pracy...

@Dyrektor

He he he. Były Raabowiec nie sr.ał by do własnego gniazda. Chłopie, chłopie. Zastanów się co piszesz. Jak Cię coś pili bo ie masz wyników, to zastanów się czy nie czas opuścić Firmę zanim Ci podziękują.

@lolo

Hmm...Pytanie do Ciebie: jakim Ty jesteś Raabowcem, ile tam pracowałeś dwa 2 czy 3 lata? G. wiesz o Raabie stąd skup się lepiej na pracy zamiast wypisywaniu głupot...

@Dyrektor

odpowiadam: od 1997 roku do 2009. W najlepszych i trochę gorszych czasach. Więc nie podniecaj się bo nie masz czym.

@lolo

Czyli rozumiem, że od 1997 do 2008 byłeś magazynierem. Od 2009 marny ID i później jak już wszyscy porządni przedstawiciele zwinęli żagle (okolice 2011) zostałeś AD, który swoją ciężka i nieudaczną pracą dobił ostatnie gwoździe do trumny Raab Karchera. Gratuluję :)

@Dyrektor

Jaki z Ciebie Kolego Dyrektor, skoro nie potrafisz odczytać ze zrozumieniem odpowiedzi na zadane pytanie. Więc jeszcze raz Ci odpowiem z dużych liter. (niestety nie da się ich pogrubić) PRACOWAŁEM W RAAB KARCHER MATERIAŁY BUDOWLANE (JESZCZE NIEMIECKI) OD 1997 ROKU DO 2009 ROKU (JUŻ FRANCUSKI JAKO SAINT-GOBAIN DYSTRYBUCJA BUDOWLANA). I zwolniłem się sam pomimo dobrych wyników z powodu Pana Prezesa i jego nieumiejętności prowadzenia biznesu, czego efektem była sprzedaż SGDB małej firemce 3W. Ot moja historia. A Ty Kolego widzę masz problem z niedowartościowaniem piastowanego stanowiska. Pozdrawiam. Nie piszę więcej do Ciebie bo to nie ten poziom.

dyrektor
@lolo

No i pewnie teraz tłuczesz samą cegłę i kostkę na 1%. Hi, hi... Pozdrowienia! Ps. Podpisz się chłopie, gdyż i tak już zainteresowani wiedzą kto pisze! Buhaha!!! Co za ciamajda :)

tomas

Hej widzę że pojawiła się oferta pracy dotycząca specjalisty ds należności w 3W chciałbym aplikować na to stanowisko lecz po tych opiniach mam wątpliwości. Czy ktoś może wrzuci parę obiektywnych zdań odnośnie tej firmy ?

prorok

ciekawe czy wejdą w zakręt czy pójdą na wprost w tym roku...

Luffy

Nie wiem o co Wam chodzi, pracuje w firmie od 6 miesięcy. Świetna atmosfera, swietne zarobki, dzięki niej rozwinąłem skrzydła. Wszyscy sa traktowani z szacunkiem. Polecam!

hhh
@Luffy

Z tymi skrzydłami to musisz uważać w drzwiach. Bież je bokiem. Potrenuj może w domu na sucho. A najlepiej skoro już tak Ci dobrze i taka fajna Firma to niech zamontuję wszędzie drzwi garażowe. No i u klientów przede wszystkim. W końcu chcą od Ciebie kupować

placek z morelami z puszki

Prawda co pisze Krzysio PH. W Krakowie od dzisiaj jest nowy - drugi (po co - he he h) dyrektor. Z Firmy od stanów surowych w głównej mierze. Po cóż z takiego segmentu skoro z niego nie ma praktycznie bonusów? Dziwne to wszystko. Ktoś wyżej napisał że 2015 rok będzie rokiem prawdy dla Was. I chyba tak będzie. Szkoda.

hanys
@placek z morelami z puszki

To i tak macie lepiej bo w BB dyrkiem od inwestycji jest kolo co wcześniej sprzedawał pluszaki i sztuczne kwiaty w firmie Janusz Import Export.. To jest dopiero kadra :-)) ale kumpel innego królika więc wszystko ok !

Spartanin

3W to multikulturowa grupa najemników (Raab,Bechcicki, Wodan, Wkt, Baustoff i wielu innych) mocno zespoliła nas wiara że niskie koszty i NAJnizsze ceny + ciężka praca to gwarancja sukcesu Panowie i Panie to magia - system dziala kupiliśmy Raaba wszyscy chcą u nas pracować Powstają kolejne oddziały czy to nie piękne ? kula śniegu rozpędza sie !!!

fifi
@Spartanin

I wszystko się zgadza - Spartanin - poczytaj jego historię!!! Kula sniegu się rozpędza aby .... się w końcu o coś rozbić!!! Tak jak Raab jak rozbija się SIG!!! Smutnee ale taki jest biznes. Wasza historia będzie najkrótsza. Zatrudnianie na własnej działalności niesie pewne niebezpieczeństwa. I zaczęły u Was już działać. Za zeszły rok część pracowników dostanie kilka pitów.

Pan Krzysztof PH
@Spartanin

Hehehe, dobre, bardzo dobre :) Ciekawe to przy tym, że nalepszy oddział 3w na południu Polski mógł pochwalić się sprzedażą na poziomie ok 2 tyś zł marży u najlepszego przedstawiciela, reszta była na poziomie 400-500 zł, lub na minusie. Z tego co podaje szefostwo skończyło się nierobienie planów i tłustych premii. Rynek powiedział sprawdzam i liczenie na bonusy (których część oddajemy nawet jak nie ma takiej potrzeby) nie wystarczają na utrzymanie tego potworka.

sakreble
@Pan Krzysztof PH

"rozpędza się żeby się ooś rozbić" tak myślą ludzie bez wizji na przyszłość, światowe giganty się rozpędzały i jakoś nadal rosną w siłę a gdyby myślały takimi kategoriami jak ty nic na świecie by się nie rozwinęło. albo się firmie pomaga albo wymyśla jak zaszkodzić

sparta
@Spartanin

Spartanie samych siebie nazywali homoioi – równi, jednakowi. Rodowici Spartanie – pełnoprawni obywatele, którzy zresztą stanowili mniejszość ludności państwa , zajmowali się w znacznej części szkoleniem wojskowym i przygotowaniem do prowadzenia wojen. Od siódmego roku życia spartańskich chłopców poddawano rygorystycznym ćwiczeniom fizycznym i wojskowym (agoge), które miały z nich uczynić wybornych wojowników (hoplitów). Spartanie nie mieszkali w swych posiadłościach ziemskich, lecz wiedli wspólnotowe życie w mieście Sparta, gdzie toczyło się życie polityczne oraz wojskowe. Istotnym elementem życia Spartiaty były wspólne posiłki – syssitia.

Krzysio PH
@sakreble

sakralble, ale te 'naaaajwiększa' firmy nie rozpędzały się generując zysk na poziomie 1,2 -2%, poza tym w cywilizowanym kraju każda firma, której ph czy zlituj się Panie, dyr od tzw inwestycji, jedyne co potrafi to sprzedać na 0,2% lub poniżej c.z dokładając transport na 50 km, została by urzędowo zamknięta w ciągu 1 roku. Sam sobie odpowiedz jaka jest szansa przetrwania jak rynek i banki powiedzą sprawdzam ?? A powiedzą. Jak sobie poradzimy, jak jedyne czym potrafimy przebić się na rynku to wściekłe zaniżanie cen do poziomu absurdu. Taki model handlu NIE MA PRAWA przetrwać, tylko szaraki na dole mają cisnąć na cyfrę obrotu, nie zastanawiasz się dlaczego ?

Zostaw merytoryczną opinię o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.