Opinie o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

pendolino

A co się Zeto jeszcze pytasz, pewnie że Jarosław go wywalił bo się obijał i udawał głupa. Jak się człowiek stara i ma efekty to go żaden regionalny nie wywali. Znasz przypowieść o kurze i złotych jajach.

ph płd

Cóż... Startujemy!! W Bielsku magazynierzy dostali już magiczny sygnał : "Szukajcie roboty". Oddział po raabie chyba leci pod nóż, chyba, że przejmie ich extradach jak plotka niesie. Nie wiem co lepsze, bo z tego co słyszałem extradach to pracodawca z gatunku 'chiński market'... czyli będzie dobrze, bo 1500 zł to w końcu super kasa :-))

zeto

Ktoś miał rację że jest to forum byłych pracowników i służy do wylewania żali. Szkoda ze ludzie upadają tak nisko jak znajomy. Jak widać nie wszyscy radzą sobie ze stresem, ciśnienie puszcza. Ciężkie czasy, ciężka branża.

xyz

Ty "znajomy" ale pojechałeś po Jarosławie W. Gdzie pracujesz? SIG, AB, Baustof? Czyżby nie przyjął cię do roboty. Za cienki jesteś? a może wywalił cie kiedyś z innej roboty. Nie miałeś odwagi się podpisać?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

prorok

klasyczny juz scenariusz raaba powtarza sie o koniec bedzie podobny, masa zbednych kosztow i pracownikow, za to brak wynikow, to nie perpetuum mobile i rypnie wczesniej czy pozniej

Dyrektor

Znajomy, napisz coś jeszcze bo nudno się robi (usunięte przez administratora)

apli-cant

Jakiś czas temu aplikowałem do tej firmy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Nie zostałem przyjęty z uwagi na fakt jak to określono "zbyt duży poziom uczciwości co przeszkadza w branży....." Np cóż - nie żałuję!!! Pracuję u producenta, z wami nie mam nic do czynienia,, zarabiam bardo dobrze i nikt mi nie proppnuje wałków.

Krzysio PH

Ktoś coś wie na temat super wynalazku tzn otwarcia w Bielsku odziału Ekstradachu, zespół wespół z naszym tam naturalizowanym z raaba odziałem 3w. Jakaś kuriozalna akcja. Gość, który przeszedł w zeszłym roku z konkurencji nie udoł się szczególnie jako dyro, umyślał sobie, że jak otworzy na placu 3w ekstradach, to będzie się w końcu mieścił z cenami itd itp. Okazuje się, że 3w sprowadza sobie do miasta zjaeb... konkurencję, bo jakiś nadaktywny prawiedyro nie radził sobie ze sprzedażą grubej budowlanki w c.z 3w więc bedzie ją teraz sprzedawał w c.z ekstradachu. Nie do wiary, co za polityka. Sprowadzić sobie pod nos i jeszcze z błogosławienstwem dyrekcji wielkiego gracza i jeszcze wynająć mu cześć swojego magazynu, to na prawdę pomysł godny himalajów zarządzania.

prorok

pozoranci z raaba połoza 3w w góra 3 lata, maja w tym doswiadczenie, chyba ze zarzad 3w w pore pojmie swoj wielki blad!

funf

Panowie, część z was pracowała w 3W część zna jakieś realia tam panujące powiedzcie proszę jak wejść do nich z nowym nieznanym produktem. Jestem przedstawicielem producenta chemii budowlanej i chciałem zrobić z 3W swojego dystrybutora. powiedzcie proszę z kim gadać i za ile?

DE sekt
@funf

Chłopie!!! Za ten wpis powinieneś wylecieć z roboty, mieć zakaz wykonywania zawodu repa i do kopalni do 67 roku życia. Kto cie zatrudnił???

funt
@DE sekt

Sam się gościu zatrudniam!! Podpowie może ktoś na priv z kim gadać w 3W aby do nich wejść?

znajomek

jaro z raaba jest dyrem w 3w??? to dlugo to 3w nie pociagnie i skonczy jak raab w góra kilka lat

Obserwator
@znajomek

Z tego co wiem, kolejność była taka, ze on odszedł do konkurencji, a raab padł cztery lata potem. Więc ..... jakoś to się nie zgadza

@Obserwator

ten gość to typowy dobry skoczek, pracował już w Raabie, potem w SIG-u, a teraz w 3W i myślę, że to nie koniec, umie się gość ustawić i tyle, ale nie idą za tym wcale jakieś super wyniki, ot zwykła przeciętność, popytaj raabowców co się działo w Raabie na jesieni 2008 roku i za co poleciał wtedy kierownik budowlanki, dobry znajomy jarka który goscia zreszta do raaba sciagnał to zrozumiesz dlaczego potem on sam odszedł z raaba

@Obserwator

ani wodan i interior pod jego rządami wcale sił nie nabrały, a interior dzisiaj to już praktycznie koncówka, wiec sam zobacz że szału nie ma, samo produkowanie kosztów wcale nie jest kluczem do rozwoju firm na dzisiejszym trudnym rynku, trzeba jednak mądrze handlować i zarabiać na marży, a mnie oddawać na kilku oczkach żeby zrobic cyfre bez marzy, a potem modlic sie jeszcze o płatnosci

@znajomek

Znajomek, jak tak Ciebie posłuchać to Ty mędrzec jesteś... Ciekawe co teraz porabia taki frustrat jak Ty? Pewnie Cię wywalili z roboty, albo w najlepszym przypadku przesuneli na niższe stanowisko i teraz wylewasz żale... Wstyd cieniaku.

@Dyrektor

dyrektor z ciebie jak z koziej d..y trąbka haha pogadamy za 2-3 lata jak scenariusz Raaba powtórzy się w 3W haha

max

Pracowałem w 3W po przejęciu od Saint Gobain zaczęły się zwolnienia no i oczywiście trafiło na mnie i na inne osoby.Na początku szok dlaczego ja itd.Po dłuższym szukaniu znalazłem pracę i teraz nie żałuje,że mnie zwolnili bo zarabiam teraz znacznie dużo więcej niż te marne 1850 zł w 3W.Pracuje 8 godz. 5 dni w tygodniu + ewentualnie ekstra nadgodziny,3000 tys zł na rękę to chyba dobrze.Także słynne 3W niech nie myśli,że są jedynym RODZYNKIEM na rynku,bo są lepsi pracodawcy niż oni.Maja tylko wysokie mniemanie o sobie ŻENADA !!!!!!!

@max

To dlatego właśnie Cię wywalili że byłeś taki zszokowany dlaczego Ty??? Ponadto 1850 zł zarabiają jedynie najwieksze cieniaki, do których zapewne należysz...

max
@Dyrektor

A cienias teraz zarabia 3000 tys na rękę.Jesteś skazany na 3W TĘPAKU.Powodzenia w żenującej firmie.

@max

Powtórzę specjalnie dla Ciebie frustracie: w 3W 1800 zł netto zarabiają tylko słabi magazynierzy (bez premii), kompletnie zieloni albo cieniaki na wylocie. Ty zapewne należysz do tych ostatnich. Zlituj się nad nami i nic już nie pisz.

konkurencja
@Dyrektor

Dla Ciebie to każdy jest cieniakiem ,bądź frustratem.Masz jakieś kompleksy człowieku? Czy ktoś Ci płaci za prostowanie tutaj negatywnych opinii? Chyba w dzieciństwie miałeś do szkoły pod górkę.Nie irytuj się chłopie.

młoda kłoda
@konkurencja

Z niego żaden dyrektor. To taka choroba - niedowartościowanie. Żaden człowiek który jest normalnym dyrektorem nie bierze udziału w takich portalach. Ma inne ciekawsze zajęcia, chociażby inwestowanie lub wydawanie kasy którą zarabia za uczciwą pracę!!!

@konkurencja

No właśnie o to mi chodzi żeby Was irytować, co jak widać z powodzeniem mi wychodzi głąby :)

Konkurencja
@Dyrektor

Człowieku nikogo tu nie irytujesz, tylko robisz z siebie palanta.Uważasz,że twoja osoba może tak wiele......nie pochlebiaj sobie.

@młoda kłoda

Tu się zgadzam: wpisy na takich portalach robią jedynie ludzie o temperamencie leżącej młodej kłody, która nie zajmuje się praca tylko wypisywaniem bzdur w internecie.

apacz

Nie sądziłem ze mój lutowy wpis nt. oddziału Wrocław wywoła tyle komentarzy. Jak widać kogoś boli że to akurat jego firma się pozbyła i szkaluje Dyrektorów Oddziału i Regionalnego. A to są akurat osoby ogólnie szanowane. Szanowny rabowosigowy2 może warto zając się praca i zmienić swoje podejście do zawodu. Ja sam się zwolniłem ale mogę polecić firmę 3W jako pracodawcę.

Savo
@apacz

Polecasz,to dlaczego już w 3W nie pracujesz jak było tak KOLOROWO.Sam się zwolniłeś.Prawdopodobnie były jakieś minusy,o których nie wspominasz.Nie wierzę,że chodzi tu tylko o kasę.Pracując z super ekipą i mając nad sobą szanowanych,profesjonalnych dyrektorów, nikt o zdrowych zmysłach w dzisiejszych czasach,nie zmienia pracy.

tyskovuy

A najciekawsze jest ze działają w sposób nieszablonowy. dają szanse ludziom spoza branży ktorzy wprowadzają sporo swierzosci i innowacyjności. Generalnie pozytyw

Bartol
@tyskovuy

Czytając tę opinię i wiele innych mam wrażenie,że piszą to ludzie, którzy mają problemy z naszym ojczystym językiem.Błąd na błędzie-przykre!!!!! Świeżość,świeży,świeżym-----piszemy przez ż. "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają"

obserwator

Ja również obserwuję firmę 3w od jakiegoś czasu. Wypisywane tu opinie w zasadzie nie są opiniami tylko "wylewanym jadem". Prawdopodobnie piszą je ludzie sfrustrowani, którzy zazdroszczą 3W sukcesu oraz atmosfery tam panującej. Oddział Kraków dalej istnieje, nikt się nie zwolnił i nikogo nie zwolniono. Handlowcy, którzy to wg "trzeźwo myślącego" mieli się natychmiast zwolnić wyglądają na zadowolonych z powodu zmiany jaka nastąpiła pod koniec roku. Pozostali pracownicy również uśmiechnięci. Bardzo lubię współpracować z tą firmą, bo oprócz kompetentniej obsługi można zawsze liczyć na otwartą i życzliwą atmosferę. Życzę powodzenia.

Ja obserwuję firmę 3W od jakiegoś czasu, rozwijają się prężnie, obecnie pracuję u konkurencji 3W ale zastanawiam się nad zmianą zatrudnienia. Ludzie z tego co słyszę od moich klientów i producentów zadowoleni. Sam widziałem reklamę 3W w Telewizji Polskiej TVP1 podczas Gali Mistrzów Sportu więc byle kogo by chyba nie zaprosili na taką imprezę. Co sądzicie na ten temat ? Słyszałem, że zatrudniają na pełną umowę o pracę ?

xyz

Ludzie znam Jarka 15 lat. Nie produkujcie się. Idę o zakład że on nawet nie czyta tego portalu. Nawet nie ma konta na fejsiku. Zajmijcie się robotą. Dobrze że w mojej firmie jest tylko 11 postów przez 6 lat. Czyli mój personel pracuje. Wiem za co płacę.

Obserwator
@xyz

Chyba miał, jak wynika z kontekstu. Ty pracujesz tu nadal? Warto składać aplikację na PH w tej firmie?

lansylwania
@Obserwator

Pewnie ze warto składac jeśli lubisz pracować. To. Stosunkowo młoda firma więc zeby ja wylansować trzeba popracować za co firma. Wynagradza.jeśli chcesz poudawac ze robisz pewnie za kilka miesięcy będziesz pisał jaki to syf. Powodzenia

zeto

jarek nie daj się walcz za poznań, nie daj się wrocławiowi.

samantha
@zeto

Zeto nie wiesz że Jarecki nie pracuje w BMC od roku tylko w 3W i prowadzi region w którym jest też Wrocław. Zgadzam się z Apaczem że ma fajnego dyrka, pracowałam z nim :).

obserwator

Ktoś się uwziął na Wrocław? A może w oku kole? Ciekawe tylko kogo.?

raabowosigowy2

Drogi Apaczu. Twoi dyrektorzy jak piszesz strażnicy marży rozwalili kilka lat temu inwestycje pt. lotnisko we Wrocławiu. Po jednej stronie stał dyrektor jarek ówczesny za-ca dyrektora ds. inwestycji SIG Wrocław a po drugiej stronie ówczesny dyrektor baustof Poznań, obecny wspomniany regionalny. Oj się działo, wykonawcy nie nadążali czytać ofert jak panowie się przebijali. W efekcie i tak sprzedali to na pół bo wykonawca był z Poznania a inwestycja we Wrocławiu. Tak oto panowie pilnowali marży. co się zgodzę to że mogliście trafić gorszych dyrektorów.

Blisko tematu
@raabowosigowy2

Po pierwsze trudno nie walczyć z konkurencją. Chyba, że mamy doczynienia ze zmową. Po drugie. Klient kupuje do limitu w jednej hurtowni, potem w drugiej. Nie pamiętam by ktoś płakał z powodu obsługi tej inwestycji. Klient zrobił swoje, hurtownie swoje sprzedały. Inwestycja skończona i zapłacona. Nic nienormalnego. Tylko zwykła robota. Jak w tej branzy.

się robi się

Lepsza gorsza praca to pojecie względne zawsze jest niby lepiej tam gdzie nas nie ma. To jest handel a nie budżetówka jak ktoś pracumje uczciwie może zarobić jak lubi handel pracuje z przyjemnością a nie za karę.morał taki tym co się chce mniej będą tu plakac nad swoim losem podczas ci co chcą bardziej już myśla co i gdzie sprzedac

Zostaw merytoryczną opinię o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.