Opinie o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

fff

O kogo chodzi tego "W"??? Nie jestem w temacie!!!

bimbam
@fff

Ogladales film V jak vendetta? To w Legnicy byl W jak wiadro.

bimbam

Tacy jak W co juz go nie ma w 3w to powinni zajmowac sie odczytami wodomierzy najlepiej piwnicznych aby ludzi nie wku#wiac ☺

Robson 2

Kolego Se'czytam. Piszesz że Wrocek nie radzi sobie? ja mam inne informacje ale może znasz lepiej sytuacje. Powiedz mi zatem jak tam Legnica bo to mnie bardzie interesuje, podobno oddziałem zarządza bezpośrednio regionalny rękami A. a W. wrócił jako syn marnotrawny do WKT. Prawda? Jeżeli tak będzie ciekawie wojna w segmencie sufitów i płyt GK w Legnicy.

miejscowy
@Robson 2

jaka wojna w Legnicy? tam nie ma się o co bić, w mieście i okolicach praktycznie nie ma nowych inwestycji wiec sprzedazy tez nie ma! legnica to miasto upadłe jak wałbrzych!

prorok-realista

ludzie w spadku po raabie rozmontuja to całe 3w w góra 2 lata! zdolni są!

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Se'czytam

Taaaaa, głupoty piszą. Dziwnym trafem wszystko się wali - jakoś nie pomyśli chytrej strategii!?!?!?. Wrocek na kolanach. Krakówek się wali - ludzie odchodzą i będą chcieli przyjść skoro gość z Tarnowa pcha tam swoje łapy. Ile on jeszcze kosztem innych będzie chciał wydrzeć dla siebie? Patrzeć tylko kiedy nowego dyra również wywalą. Bo chłopina w takim zarządzaniu sobie NIE PORADZI!!! Trzeba było siedzieć w Marce i dogadać się z Mirkiem. Ale "polska korporacja" (hehehe) to twór nie do przyjęcia dla normalnych ludzi. Panie Pawle - szukaj Pna pracy zanim obejmie Pana program 50+. Niestety ale jak to ówią "karma wraca". I przychodzi na nią właśnie czas dla tej Firmy.

sepisze
@Se'czytam

a widziałeś kiedyś firmę w której wszystkie oddziały są rentowne? jeśli wrocek sobie nie radzi niech cos zmienia. sa oddziały w Polsce które wychodzą z marazmu bo przyszedł ktoś komu się chce robić a nie tylko biadolic

www
@sepisze

bu ha ha - aleś mądrość napisał!!!

ola
@Se'czytam

Z Mirkiem z Marki dogadać się już nie można w żaden sposób. Z każdym dniem coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistością. Jest arogancki, chamski i zarozumiały. No i przede wszystkim bardzo skąpy. Płaci tak żebyś nie zdechł, choć sam nie odmawia sobie niczego. Zmiany pokoleniowe w tej firmie na dobre mu nie wyjdą. On już o tym wie, tylko nie chce w to uwierzyć, że spadkobiercy to handlowe beztalencia. A Pan Paweł (choć nie z mojej bajki) zrobił to co było najrozsądniejsze. To zdolny człowiek. Myślę, że da sobie radę. Czego szczerze mu życzę.

hayabusa

o co chodzi z tą sprzedaża becha i czywu

@hayabusa

Chodzi o fatalne decyzje personalne i zostawianie "trupów" w oddziałach, które później śmierdzą i zatruwają atmosferę pracy. Przykładem źle rozumianej lojalności jest zostawienie byłych dyrektorów w Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu teraz podobno Legnicy. Zwonieni ludzie zostają i jatrza jad co fatalnie wpływa na atmosferę, a potem niszczy od wewnątrz dany oddział. Ponadto nietrafione promowanie ludzi z Raaba: Bydgoszcz, Wałbrzych, Konin i regionalny Trawka, który ostatecznie pokazuje środkowy palec. Tymczasem wartosciowi ludzie siedzą niezagsopodarowani i zapewne szukają pracy. Gratulacje dla zarządu.

Nie Dany
@były naszczęście

To prawda co piszesz. Znam kilka osób które nie dostały się do tej Firmy do pracy, a przyjęto bądź pozostawiono takich jak piszesz. Ale nie przyjęci byli uczciwymi "oraczami" chcieli tylko pracować. No cóż - widać po wielu oddziałach i ich działaniach że wałek ważniejszy niż myśl i doświadczenie. Powodzenia dla tych co szukają pracy!!!

Profesor
@były naszczęście

Zarząd wykazał się dużym doświadczeniem nie promując takich baranów jak ty, racja, fatalną decyzją było zostawienie niektórych z starego czywu po przejęciu raaba, żeby siedzieli i jątrzyli - najwyższy czas ich usunąć.

@Profesor

Trafione w sedno i jak widać profesorku zabolało kakao... Prawda w oczy kole, ale niestety gubi was megalomania i brak szacunku do ludzi. Nerwy widać puszczają czyli (usunięte przez administratora) coraz bledsza, kasa się kończy to trzeba się zabrać się do portfeli pracownikom. No a tacy podobno jesteście zajebiści i nieomylni...

Profesor
@były naszczęście

W kakao, to kto ty jesteś kolec, stolec, czy bolec ? bierz się lepiej do roboty bolec bo naprawdę będziesz były.

@Profesor

No czysta megalomania, za kogo wy się k.. uważacie.. Straszysz czy obiecujesz pajacu? Miałeś więcej szczęścia niż rozumu, gdyż inaczej byłbyś dzisiaj spłukanym i zadłużonym po uszy golasem. Rozumiem, że uważasz, że ten fart pozwala Ci na traktowanie ludzi z góry maulczki człeczyno..?

@były naszczęście

Na szczęście maluczki człeczyno piszemy osobno.Zainwestuj w słownik ortograficzny a później wymądrzaj się na tym forum.To Ty zmieniłeś nick z dyrektora na były na szczęście?Te same określenia i brak szacunku dla kogokolwiek---pajacem to Ty jesteś.

@123

Widzę, że naprawdę dogłębnie analizujesz ten portal skoro czytasz wpisy i porównujesz ze sobą. Naprawdę żałosne... Muszę Cię niestety zmartwić, gdyż poza slownikem do ortografii (przeczytaj uważnie własne wpisy) powinieneś zainwestować w nowy podręcznik do psychologii... Na marginesie to naprawdę smutne, że ludzie na tak wysokich stanowiskach jak Ty bawią się w takie duperele. W ramach wyjaśnienia to odpisuje Tobie żeby Cię podjudzać, a przez to zobaczyć jak nisko jeszcze możesz się stoczyć... Mnie to naprawdę bawi.

bokser waga półciężka
@były naszczęście

dajcie se po razu chłopcy! zobaczymy czy macie choć talent do czegoś konkretnego!

@bokser waga półciężka

Zgadzam się. Takie już tu ludzie głupoty wypisują, że szkoda nawet tego czytać.

sig

sig już zapowiada audyty na oddziałach typowa sytuacja przed sprzedażą bechcickiego i 3 w niestety nikt nie chce kupić

prorok

wszystkie te dystrybucje jebna z hukiem i na rynku zostanie tylko bechcicki bo ma zdrowe podejscie do handlu i nie oddaje za darmo i na przelew tym ktorzy i tak nie zaplaca haha

XXX
@prorok

Zapomniałeś dodać, że bechcicki sam ma poważny problem z terminowym płaceniem zobowiązań wobec swoich dostawców. Droga przez mękę. I mówię Ci to jako PH jednego z byłych już dostawców tejże firmy.

Zero

Witajcie moi drodzy. Czy to prawda, że w Krakowie zmiany na stanowisku dyrektora? Małga odchodzi?

nansy

Malo duzo to rzecz wzgledna pytanie czy sprawiedliwie. Inwestycyjny ma sprzedane 150 tys zysk 15 tys i wyplata mniejsza niz redystrybutor z takim samym obrotem i zyskiem 3tys.....wtf????

fachboy

Firma placi slabo? Hyh chyba tym ktorzy sprzedaja malo na byle jakiej marzy. Jak dla mnie jest naprawde dobrze a idzie za tym rzetelna praca

headhunter

To napisz do niego maila, albo wyślij mu Cvke ;) imię.nazwisko@3wdb.pl. :)))

senior

(usunięte przez administratora) i jego ekipa są w 3W. Kupili go razem z Raabkiem - powrót na stare śmieci. Wyjechałem do UK 8 lat temu,ale pamietam jak Raab zmiatał rynkiem szczególnie Jacek Klimek, słyszłem że Jarek zabrał go do Baustofa Metal. To te 3W ma kasę jak ich kupili, chłopaki zawsze się cenili. Macie może telefon do Jarka bo chciałem wrócić do kraju, ale szukam roboty najpierw.

cenzor dyrektorów

...a we Wrocławiu uciekają i to również do konkurencji.. firma słabo płaci więc każdy PH jest do wyciągnięcia. Ale za to nasz dyrektor regionalny Jarosław W. jest pełen optymizmu. "nie martwcie się prowadzimy rekrutacje i znaleźliśmy dobrych ludzi" lub w style retro "nie ma ludzi niezastąpionych" lub przemowa w stylu socrealizmu "walczymy , ne odpuszczamy, budujemy (tylko co ha ha ha)". To dobrze że gościowi wydaje się że odbuduje Wrocław. Panie Jarku nie ma Pan we Wrocławiu swojej ekipy tak jak w Poznaniu, Pan jest tu obcy... halo Wrocław to nie Poznań. Pana harty i słynna Magdalena nie pojada do Wrocławia i nie podbiją rynku bo tu jest Pan NO NAME. Pana nazwisko tu nie otwiera drzwi... zejdźmy na ziemię... ziemia nadaje halo ....

Brzechwa

No coś cicho się zrobiło...

Sławomir
@Brzechwa

Bo wszyscy mają pełno w portkach!!! Firma ma złe wyniki - nie tak miało być - i każdy myśli że "nie jest winny" hehehehe. Ciekaw jestem jak tam raabki się mają. Pozostał wam tylko pseudo kwiat bojaźliwy. Zaraz coś odpisze Wasz etatowy "Dyrektor"

Czytelnik

Jako ze nie jestem związany z ta firma a tylko czytam z rozbawieniem, polecam by firma wykupiła abonament bo wtedy można zabawić sie w cenzora i wyczyścić forum. Wszystkim życzę więcej pokory i klasy, nie koniecznie kilku tylko z podstawówki czy gimnazjum.

Konku-rent

Biedny ten Wasz "Dyrektor" (jeżeli nim w ogóle jest!?!?!?)

asystent dyrektora
@Konku-rent

To nie dyrektor to Zorro... Głąbie! ;)

yetty

Przykro się czyta taki rozwał mentalny różnych opiniotwórców. Ale z drugiej strony coś w tym jest. A twierdze tak dlatego, ze znam całe mnóstwo ludzi z byłego Raab, 3W a także innych którzy przyszli z innych Firm. Przykre jest również to, że niestety ale właściciel dąży do sprzedaży. Niestety ale robi to malo profesjonalnie. Czasy się zmieniły, rynek się zmienił, ludzie są mądrzejsi, a przede wszystkim klienci - których sami nauczyliście - robią Was jak chcą. Towar muszą mieć, a Wy PLANY!!! Tu jest pies pogrzebany!!!. Jakby nie patrzył, historia znów się powtórzy a mimo to dla tyn NORMALNYCH mam życzenia ich własnego sukcesu.

@yetty

Masz racje yetty. Należy zamknąć całą dystrybucję, niech zostanie tylko firma z którą sympatyzujesz albo najlepiej castorama. My tym czasem połóżmy się na ziemi i tnijmy żyły.. Straszne.. Nie rozumiem tylko jednego, skoro komuś jest tak źle u danego pracodawcy to dlaczego zamiast zmienić pracę marnuje czas na wpisy w internecie na forach, których nikt przy zdrowych zmysłach nie czyta. Powiadasz sprzedadzą, może i tak tylko co to mam za znaczenie? Sig był na sprzedaż, ale nikt nie kupił, wcześniej mieli innego właściciela.. AB nie może znaleźć sensownego kupca. Przy tych marżach brak inwestorów którzy chcieliby zainwestować i trudno się dziwić.. Więc po co wypisujesz te brednie, przecież od razu widać że jesteś sfrustrowany pracownikiem, który ma poczucie niedocenienia lub w najlepszym przypadku jesteś z konkurencji.

macie za swoje
@Dyrektor

dystrybutorzy wszyscy razem zrypali rynek i teraz płaczą, że cała branża jest niedochodowa haha

@macie za swoje

Rynek zrypali wszyscy: wykonawcy, dystrybutorzy i producenci. Jest po prostu zbyt duża konkurencja, a tzw. Polska mentalność nas wykańcza... Więcej, więcej. Zachodnie koncerny i różnego rodzaju dorobkiewicze wykorzystują nas na potęgę, a wystarczyłoby przytrzymać fason i każdy miałby swojego klienta na przyzwoitej marży. No ale cóż tacy już niestety jesteśmy, a wzajemne się opluwanie to przecież nasza narodowa specjalność...

CCC
@Dyrektor

Co dyrektorku przycichłeś coś na tym forum.Wena Cię opuściła?Czekam na nowe Twoje wywody.Zabawa przednia.Można się uśmiać po pas a kokardy spadają z głowy. Dziesięć Twoich wpisów na jednej stronie,musiałeś się solidnie napracować,pełny etat. Czekam na dalsze----cyrk za darmo.

@CCC

Przycichlem, gdyż czekam na wpisy takich cymbałów i jeleni jak ty buraku... FY

wuwu
@Dyrektor

No brawo "panie Dyrektorze" Jaka Firma tacy dyrektorzy!!!

@wuwu

Wacek, Ty ciągle z tym cyrkiem... Ja wiem dlaczego masz takie ciagaty... Ty z zamiłowania pajacem jesteś! ;)

CCC
@Dyrektor

Całe życie czuję się w pewien sposób rozdarty.Z jednej strony chciałbym wielu ludzi takich jak ty porządnie opier.....ć a z drugiej jednak wypadałoby zachowywać się z klasą... Wybieram to drugie, żeby nie zniżyć się do twojego poziomu.

@CCC

No zniż się proszę do mojego poziomu ciepły ofermo... Przyznam, że wychodziłem z takiego samego założenia że nie warto, ale dzięki takim ludziom jak Ty uważam, że w pewnych sytuacjach wprost należy odpowiedzieć prostakowi tym samym prostym językiem. Chodzi o to żeby zrozumiał... ;)

Dyrektor

No to już wiemy, że prorok jest z bechciora..

a Ojciec Dyrektor z Radyja Maryja buahahaha

@prorok

Rozumiem, że teraz w bechciorze, a z 3W dałeś nogę bo by Cię wywalili.. Janusz to Ty, czy może Tomek Fajtułapa? ;)

Dyrektor

Kopę lat stary ciamajdo! Jak miło Cię spotkać na tym forum ludzi wylewnych oraz desperato-frustratów z konkurencji.. ;)

@Dyrektor

gdzieś był stary pryku jak Cię nie było aa??

@prorok

Na Kajmanach. A Ty co stary świntuchu, w tym czasie wazelinowałeś Adasiowi na Opolskiej? Nieładnie... ale w sumie to zawsze byłeś wlazodupem i lizusem, wiec po prostu nic się nie zmieniło.. ;)

Myślałem o pracy w 3w Zawiercie, wszyscy producenci i znajomi polecali, macie jakies informacje ?

@Nowy

Nowy, z przyjemnością bym Ci odpowiedział coś konkretnego i prawdziwego, ale to nie jest forum dla ludzi szukających pracy tylko dla zwolnionych byłych pracowników i konkurencji sączącej jad... Więc daj sobie spokój, gdyż niczego sensownego się tutaj nie dowiesz... ;)

Zostaw merytoryczną opinię o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.