Opinie o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

automoto fan

Jest podobno decyzja. Będzie Dacia Sandero. Najem kosztuje jedynie 500 zł miesięcznie, a ponieważ ma tylko 4 biegi to pali zaledwie 3,9 litra. No i trzeba wspomnieć, że to strasznie bezpieczny samochód - max prędkość 110 km/h.

lejla

Mozna sie byki domyslec ze nic sensownego sie tu czlowiek nie dowie. Forum tradynnje okupuja meciwody bez pojecia

automoto fan

Robili ludziom wodę z mózgu, a stanęło podobno na toyocie yaris w wersji kombi.

Yugol

Wysłali zapytanie do firmy leasingowej ze wskazaniem na Dacie Logan lub Duster 4x4. Było też Mitsubishi ale zbyt okazało się zbyt drogie.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
lejla

Coraz glosniej slychac ze w tym roku bedziemy zmieniac flote na pewna szumna marke. Ktos znawiecej szczegolow?

nowy 500

Witam mam pytanie jakie są warunki pracy na stanowisku PH. ? tzn. płaca ,stawki itp. ?

GTR

A co powiecie o Warszawie Annopol??? Słyszałem, że dobrze przędzą...

yeszua

Gniezno nie gniezno wszyscy czuja ze sie robi coraz ciezej. Przegrywa sie przetargi dajac cene po stole male grajdolki walczac o przetrwanie oddaja za bezcen byleby przemieszac splacic zobowiazania. Dowioza w ten sam dzien ...albo wcale nie mamy takich dobrych cen zakupowych...

pitia

Gniezno może nie ale oddział podobno kiepsko przędzie

raabek

Hej prawda to że Gniezno upada?

kaznodzieja
@raabek

całe miasto gniezno od dawna jest w upadłości wiec czego chcesz od tego oddziału, z pustego i salomon nie naleje amen!

hoppa

Regionalni handlowcy szpece od czesci produktowej wsparcie sprzedazy a nie kadra zarzadzajaca.

Dyrektor

I Ty też się...

the the

A po co szukacie regionalnych? Żeby pozwalniał lale z raaba? To dobry ruch!!!

Odezwał się etatowy dyrektorek a z jaką gracją i kulturą, tylko pozazdrościć

6an

Coś chicho tutaj?!?!??! Nic się nie dzieje?!?!?! Czyżby już przyszła zima?!?!?!?! Czy już czego sprzedać nima!?!?! Czy też może kombinujecie jak jeszcze bardziej tanio sprzedać niż netto?!?!?!?!

wiza - żytsta

Wasza strona internetowa jest beznadziejna!!! zwłaszcza zakładka zarząd!!! Dlaczego nie ma Waszych "ciach" z Oświęcimia i Szaflar?

Znajomy

Słyszałem że w 3W najważniejsze w firmie jest to jaki klient do kogo przypisany. Mój kolega poszedł tam do pracy i odbija się od drzwi. Nie może sprzedawać nikomu, bo wszędzie zakaz. Wystarczy ze ktoś sprzedał 1 m3 styropianu, i już nikt inny go nie może obsługiwać. To prawda??

Jolamen

No cacy. Dostawcy jeszcze Was nie windykują!!!

sosage
@Jolamen

a ty przyszedłeś wodę mącić? forum jest o opiniach a nie żalach

qkluks
@Jolamen

nas nie a Was?

Rootkowsky
@qkluks

Nas nie bo nie mają powodu i na tyle pracowników żeby jeszcze brać dodatkowe zlecenia po za windykacja Was :-D

ddd

tajemniczy W. nie wiadro, on jest głupszy od wiadra. idź na opinię o SIG dowiesz się kto to jest W.

ddd

drogi FFF jak nie wiesz kto to jest W. to nie jesteś w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.