Opinie o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

w2

firma się musi nauczyć zarządzać taką ilością placówek, i pracownicy albo jej pomogą albo będą drwić. firma na pewno będzie szukała nowych rozwiązań żeby się odnaleźć

grus

Od momentu, kiedy przejeli raaba, to dzieje sie masakra, to widac i slychac!

nierób
@grus

Oczywiście że to było do przewidzenia. Wielkość firmy i związanych z tym obowiązków niestety przerosła zarząd. Takiego tworu - hybrydy (rasowy Raab i sterowana ręcznie 3W) nie da się na "na dziko prowadzić". Obserwuje dwa oddziały małopolskie i jestem przerażony!!!

były rabowiec

A nie lepiej zrobić rekrutacji na dwóch nowych DR :-)???

były rabowiec

Hej, jedno pytanie- czy u Was w dalszym ciągu regionalnymi są byli dyrektorzy reg. z raabów w łodzi i gdynii :)????

sesja
@były rabowiec

tak - widać przecież że jest ciągła rekrutacja na ph

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
dydy

Firma jak szybko wzbiła się do góry,tak szybko i z wielkim hukiem spada w dół. Niezadowolenie pracowników rośnie ku radości konkurencji a jeszcze niedawno czytałem same pozytywy na temat tej "świetnej firmy".

n

A ja nie widzialem nigdy tyle negatywów na temat jednej firmy , a w tej branży jest ich sporo.

bowowo

tak sobie czytam opinie z różnych firm wniosek jeden, sami niedocenieni specjaliści którym gdzie indziej będzie lepiej. hyh

lakilaku

ZGADZAM SIE BO TO PRAWDA!!!!!!!:-)))))))

miguel

Problem 3w polega na niskich zarobkach dla pracowników i dyrektorach oddziałów rodem z PRLu- dostawcy, konkurencja i klienci się z was śmieją... A pracownicy żalą.

lol2

jak nie komentuesz jak wlasnie skkomentowales? jaki dekiel...

ludzie opamiętania

z całym szacunkiem dla piszecych wywalą nie wywalą ? czy w 3w czy w sigu czy jakiejkolwiek firmie nie zwalnia sią dobrych handlowców ci mają gwarantowaną pracę i mogą co rok negocjować pensją A wiecznie narzekają lidzie co robią 1,5-2 mln i marze 8 % sorry ale to są granice opłacalności i taki ph musi się bac może zamiast narzekać i szukać dziury w całym warto się wziąśc do pracy A nie narzekać wiecznie że trzeba pracować 8 godzin nie można się opier.. i trzeba działać wg procedur litości dobrych ludzi się nie zwalnia czy to w 3W czy SIG czy jakiejkolwiek konkurencji a jak ktoś wpada na jedną budowę dziennie i ma pretensję do całego świata że musi robić więcej bo go zwolnią NIe komentuje

mehowek

Ludzie dajcie spokój. Jesli wam nie pasuje to się zwolnijcie i idzcie do innej firmy albo otwórzcie swój biznes. Każdy ma wolny wybór. Myślicie że tak łatwo prowadzic własną firmę? A co może boicie się ryzykowac swoimi pieniązkami? No pewnie że się boicie bo wolicie miec pensje na czas i miec wszystko w 4 literach. Nie bronie tu waszych pracodawców bo ich nie znam ale do jasnej ch...y na rynku jest zastój i nawet MIKOŁAJ tu nie pomoże. Firmy się zamykają jedna po drugiej a to że jeszcze istniejecie to powinniście się cieszyc. Ale jak to mówią mądry POLAK po szkodzie i zrozumiecie dopiero jak was wywalą i bedziecie szukac pracy.

PH
@mehowek

Człowieku nie strasz tutaj ludzi. 3W nie jest ostatnią firmą na ziemi w której można się zatrudnić.Jestem byłym pracownikiem tej firmy,obecnie pracuję w firmie konkurencyjnej----dużo lepszy socjal,dużo lepsze zarobki,dużo lepsza atmosfera.Dodam jeszcze ku ścisłości:nie wywalili mnie sam się zwolniłem.

mehowek
@PH

Nie straszę. Jak sam napisałeś odszedłeś sam. Więc po co ci ludzie marudzą. jak są coś warci to niech sami odejdą do "lepszych firm" i nie płaczą. Ale wiesz co? Oni nie odejdą bo ci co coś potrafią juz dawno by to zrobili. Trzeba spojrzec prawdzie w oczy. Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Inny gość z konkurencji...

Koncóweczka, nerwóweczka, co? :))))) Szczerze Wam wszystkim współczuję - co grudzień to loteria - wywalą czy nie wywalą... Pytanie zasadnicze: lepiej być wywalonym czy i tak za jakiś czas nie pracować bo wrzody nie pozwolą??? Coś czuję, że ten grudzień będziecie mieć wyjątkowo ciekawy. Zaczęło się w tym roku wcześniej niż zwykle, więc koniec roku może być dla części z Was końcem przygody z firmą.... Tak po ludzku, szczerze Wam współczuję. Wątpliwy komfort funkcjonowania w Święta i przed Nowym rokiem. Tym porządnym, którzy naprawdę się starają - powodzenia!

zonk

Czy prawdą jest że w stolicy ma nastąpić konsolidacja oddziałów? Tzn. z 3 istniejących maja zrobić 2? Takie słuchy chodzą po mieście. Który manager na bruk?

Gość z konkurencji

Wydaje się, że to czy w danej firmie da się pracować i realizować się, wszystko zależy od ekipy, czyli od wszystkich pracowników i stopnia zaangażowania. Zatem twierdzisz, że powodem problemów 3W w Oddziale w którym pracujesz jest zarząd i żony prezesów. W jaki sposób może, to źle wpływać na Waszą pracę?

Gość z konkurencji

Ja pierdzielę, kto pisze te komentarze. Ludzie jak coś piszecie to przeczytajcie to z dwa razy zanim dodacie tą opinię opublikowaną, sprawdźcie ortografię. Strasznie się czyta, te wypociny.

Zośka
@Gość z konkurencji

To jest właśnie jakość tej Firmy. A Zarząd (rodzina) robi wszystko aby było gorzej. W tym tempie mają szanse być lepszym od byłego - ostatniego prezesa Saint-Gobain, dzięki któremu za grosze kupili padake

Życzę miało być:-)

Życzę miało być:-)

yxz

:-)wolal sie wycofac wcześniej , przecież to bardzo odpowiedzialan funkcja w firmie, ale ro też nie jest tak, że prezesi nie wiedzą co robią przecież w zarządzie są ich żony i w razie "w" one też są odpowiedzialne i nie wierzę, że na coś takiego by sobie pozwolili. To, że firma jest kiepsko spostrzegana to przez to, że przy zatrudnieniu nowego pracownika opowiadają jak to jest kolorowo, jaką pomoc oferują itd, itp , a rzeczywistość jest inna i ci , którzy piszą o procedurach, ze są to w takim razie nie mają pojęcia co to jest procedura, co to jest schemat , a co proces biznesowy, który w każdej , a zwłaszcza w tak dużej organizacji musi funkcjonować. Ale zbliżają się świeta więc wszystkim zadowolonym Wszystkiego najlepszego, a tym nie zadowolonym zycze znalezienia pracy u innego pracodawcy ( nikt nikogo na silę nie trzyma:-)) A zarządowi rzyczę lepszej kadry menedżerskiej i wiecej pozytywnych ocen.

Pytajacy...

A dyrektor finansowy odszedl bo nie dostal doli czy nie mogl patrzec na walki??

Zostaw merytoryczną opinię o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.