Opinie o TLH Polska w Przyłęki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TLH Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TLH Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TLH Polska w Przyłęki

sonicks

Pracowałem tam 11 lat i gdybym kogoś bardzo nie lubił to napewno bym polecił mu te prace. Wszystkim innym odradzam

@sonicks

Wielu dobrych pracowników odeszło z tego samego powodu .

ewa

Proszę abyś nie prosił mnie o konkretne przykłady gdyż mógłbyś zaszkodzić samemu sobie @kierowniczku.

ewa

Firma w której pracownik jest niewolnikiem zastraszanym przez idiotów.Wystrzegaj się pracy w tym zakładzie (usunięte przez administratora)

Łach Andro

Od początku tego roku ani razu nie było wypłaty na czas bo stary ma ludzi w d..pie i jeździ po świecie a jak mu się przypomni to wróci. wtedy śpi a kierownictwo tego syfu nawet niema odwagi go obudzić i się upomnieć i pieniądze na wypłaty. jesteś chory albo na urlopie możesz zapomnieć o premii. Zarobisz tyle co w Biedronce. Należy pamiętać że wraz z nadejściem lata będziesz tyrać po 10h bo niema ludzi do pracy a tych co jeszcze zostali kierownictwo itak ma w dup..e i nie obchodzi ich ze ktoś ma inną prace oprócz tej. Musisz być. Firma znajduję sie na takim zadupiu że niema absolutnie innego dojazdu niż własnym autem mimo to pieniądze wypłacają zawsze z opóźnieniem i wymagają zeby stawić sie w pracy. Za co ludzie mają opłacić kredyty i inne zobowiązania. Za co kupić paliwo na dojazd do pracy skoro niema wypłat? Przecież to jakaś paranoja! Zwrot kosztów dojazdu tak śmieszny ze kierownictwo wychodzi z założenia ze każdy ma chyba disla w gazie:D Absolutny brak szacunku dla pracowników produkcji. Jeśli szukasz pracy idź gdziekolwiek ale nie tu. NIE POLECAM! OBÓZ PRACY!

???
@Łach Andro

Chyba nie byłeś nigdy w (usunięte przez administratora) Chyba podałeś zły nr konta jeżeli wypłaty nie masz na czas! Odkąd tam pracuje to może tylko dwa razy było niewielkie opóźnienie z wypłatą. Gdyby ludzie pracowali A nie siedzieli na chorobowym po 3tyg. W miesiącu to mieli by normalna wypłatę. Na własne życzenie dostajecie takie małe wypłaty! Leserzy!!!

!ZaBramąJesteśmyRówni!
@???

Ludzie siedzą na chorobowym bo ich gonią jak w Auschwitz a na halach niewiele cieplej niż na dworu. Później tacy spoceni robią w tym zimnie. Na 2 lini to już wogóle nie wiem po co są sciany na hali..pod wiatą byłoby równie ciepło. A opóźnienia w wypłatach nie powinny się zdarzać gamoniu. Co ja mam sie płaszczyć przed bankiem ze nie mam pieniędzy bo syfiarskie TLH nie przelało kasy... Prawie wszyscy starzy pracownicy już sie pozwalniali więc o czymś to jednak świadczy. Nowi przychodzą i uciekają. No sory ukraincy zostali bo dla nich to zarobki jak dla nas w UK. Kierownik Rafi -GWIAZDA ma jakieś problemy w domu i przenosi je do pracy....Typ jest tak wulgarny i chamski ze to sie w głowie nie mieści. Coś z głową u tego Pana jest mocno nie tak. Brak szacunku dla kogokolwiek. Człowieku ogarnij sie i zacznij sie zachowywać bo w końcu komuś nerwy puszcza. Kobiety i starsi taryfy ulgowej u niego też nie mają. Jeżeli chcesz pracować w takim dziadostwie i mieć kierownika buraka to aplikuj albo w zasadzie nie aplikuj tylko przyjedź odrazu do pracy bo itak Cie przyjmą. Biorą jak leci bo tam już niema komu robić. Pozdrawiam całą produkcje!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w TLH Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA!!!

WYPŁATY NIE SĄ NA CZAS WYPŁACANE!!! ZAWSZE SĄ WYPŁACANE OD 11 DO 14 KAŻDEGO MIESIĄCA A W UMOWIE O PRACE MASZ WYRAŹNIE NAPISANE, ŻE DO 10 KAŻDEGO MIESIĄCA!!! A CO DO PRACY MŁODZI PRACOWNICY MAJA PRZERYPANE BO ZAPIERDA***Ą JAK W OBOZIE PRACY ALE KTO JAK LUBI. MŁODY PRACOWNIK ZAWSZE BIEGA Z DESKAMI NA LINI I PO 2 GODZINACH ROZMYŚLA CZY DOBRZE POSTĄPIŁ. TYLKO JEDNO JEST DOBRE UMOWA O PRACE ALE PIENIĄDZ ZA WYKONANĄ PRACE JEST NIE ZAPŁACONY!!! ZASTANÓW SIĘ 2RAZY ZANIM BĘDZIESZ CHCIAŁ TAM PRACOWAĆ!!! A CO DO KASY ZWYKŁY ROBOL NIGDY TUTAJ NIE ZAROBI !!! Pozdro ludziska.

???
@UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA!!!

bezdomny

A ja lubio moja praca. łoduje so deski na maszyna i kasiura leci. za kilko dni sie łobkupie bo byndzie wypłato i kupio całom toczke ziemniokuw. Robota bardzo dobro. Mom cieplij nisz w hołupie i wodo czysto z kronu leci to żem sie moge umyć pod pachomi po pracy. Atmosferu przyjozna i kierowniko fajne chłopoki som. To moje ziomki przecia z piaskownicy. Polecam tom robote!

wicher

Piła jak cię tam przeszkolą to za miesiąc będziesz na chorobowym ale widzę że mierzysz wyżej to wiec że na stanowiska fotelowe trzeba naprawdę mieć pusto w głowie jak Pan R..... nie wspomnę o G...... i dlatego nie będziesz tam mile widziany bo jesteś mądrzejszy od nich.Ale próbuj bo ludzie w tym getto potrzebują zmiany.Pozdrawiam

wicher

Witam wszystkich których interesuje praca w tej firmie.Miałem okazje pracować przez kilka miesięcy w tym zakładzie. Piszecie tu o jakiś szkoleniach które zakład zapewnia prawda jest taka że pokażą wam co robić i to wszystko.Jakiś kierowniczek zrobi wam wycieczkę po zakładzie opowie o czymś o czym nie macie zielonego pojęcia i postawi was na stanowisko gdzie po 4 godzinach będziecie się zastanawiać czy to był dobry pomysł wybierając ten zakład.Nie man zielonego pojęcia z kąt te tak pozytywne komentarze o tym zakładzie pracowało tam już tyle ludzi że można by było zapełnić cały stadion na finał EURO2016.Pytacie o zarobki,jak wszędzie 1850brutto na rękę 1470 jak wpadniesz w łaski panom którzy spacerują po halach i nic nie robią takie tam majstry to nie dużo jak na taką ciężką prace jeszcze na 3 zmiany.Można dorobić donosząc na pracowników ale to już jak będziecie wtajemniczeni.Dyrekcja lubi jak coś się dzieje wtedy maja zajęcie.Zanim złożycie C.V zastanówcie się niech to będzie wasza ostatnia deska ratunku tam zawsze zdążycie się zatrudnić tam nie ma selekcji rekrutacji itp. Pozdrawiam.

nikt
@wicher

Zgadzam się z tą wypowiedzią tam zmieniają się tylko pracownicy cała elita siedzi na swoich stołkach i w nie pierdzą a reszta załogi zap......a na tych nierobów.

oko

Ciebie przyjmą na pewno po twoich postach składaj papiery.Powodzenia.

yyss

Bylem , Nie Polecam , Obóz Pracy , Tam Pracuja tylko Ci co musza .

Z całym szacunkiem ale ta firma jest prowadzona przez ludzi którzy nie wiedzą co to szacunek dla innego człowieka traktują tę firmę jak własną.Mam nadzieje że Szef tej firmy obudzi się któregoś dnia i zrobi z tym porządek.Żadne pieniądze nie zrekompensują traktowania ludzi w tej firmie.Mimo wszystko pozdrawiam Panów i Władców z TLH.

P A N !!!!

(usunięte przez moderatora) KIEROWNIK OFEROWAŁ 1600 NA REKE A PO MIESIACU PRACY BYLO TO BRUTTO CZYLI 1125ZL(usunięte przez moderatora)

P A N !!!!!

MASAKRA!LUDZIE ODRADZAM!!!!!(usunięte przez moderatora) Z PRACOWNIKAMI JEST COŚ NIE TAK BO TAK DAJĄ SIE WYKORZYSTYWAĆ!M A S A K R A ! O R D A D Z A M MOIM ZDANIEM (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o TLH Polska - Przyłęki

• Jak się pracuje w TLH Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TLH Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TLH Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TLH Polska