Brand New Products

Oświęcim

Brand New Products

Opinie o Brand New Products

Barbara

@Dudzio, nie rozumiem czemu ma służyć Twój komentarz. Forum Gowork służy do opisywania pracy w różnych firmach, a nie do opisywania konkretnych osób. Jeśli masz informacje dotyczące pracy w Brand New Products to zachęcam Cię do podzielenia się nimi na tym wątku. Mile widziane będą informacje o warunkach zatrudnienia czy atmosferze pracy.

Jak oceniasz pracę w firmie Brand New Products? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Dudzio
@Administrator 12.04.2018 09:02

Gdybys odrobine znal prawo to moze nie mialbys wyroku w zawieszeniu (usunięte przez administratora) ????

Mkbewe

Akurat wszystko tutaj opisane jak i na pewnym forum jest prawdą.Pracowałem tam w siedzibie firmy i miałem okazję poznać ten "biznes"od środka więc mogę to z ręką na sercu potwierdzić(a kawałek czasu tam spędziłem)Zresztą już w trakcie pracy udało mi się skontaktować z kilkoma ludźmi którzy pracowali tam przede mną na tym stanowisku i dowiedziałem się tego i owego co też potwierdziłem własnymi obserwacjami.Zresztą jeśli by ten biznesik byl taki super a Ci państwo nie cwaniaczyliby to teraaz ich dom nie byłby licytowany przez komornika.To tyle HOOJ SOY

Dudzio
@Mkbewe 30.04.2016 23:20

Napisz moze czemu sie zwolniles. Wystraszony taki byles ciekawe dlaczego ? Moze bales sie ze wyjda nie ktore lewizny twoje ;)

@Dudzio 20.01.2018 20:37

Akurat nie zwolniłem sie sam, moje zwolnienie to była sprawa grubymi nocki szyta, gdybym miał wtedy te doświadczenie w użeraniu sie i bronieniu swoich praw pracownika przed sadem i znalbym tak kodeks pracy jak znam go dzis to Ci Państwo musieliby mi wypłacić grube pieniądze. I dołożę wszelkich starań żeby ich nowi pracownic z sieci Cinderella sklepy dowiedzieli sie jacy sa ich pracodawcy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Brand New Products? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Mkbewe

Wejdź w google i wpisz "oszukany przez brand new products" teraz ponoć operują ze szczecina ale pod inną nazwą

lusia

Zgadzam sie w 100% z "oszukana"!! Mialam "przyjemnosc" pracowac z Bryniarskimi niestety. W moim przypadku bylo tak samo zostalam zatrudniona na kierownika,w tym samym dniu pojawilo sie ogloszenie w sieci. Dwa dni pozniej ( usunięte przez administratora )i powiedzial mi ze zatrudni mi trzecia osoba do pracy zeby bylo mi lepiej ukladac grafik itp. Sam zaproponowal ze zatrudni ja na 3/4 etatu. Na nastepny dzien dziewczyna przyszla na "dzien probny" oczywiscie ja bylam poinformowana ze ma byc zatrudniona jako sprzedawca... W trakcie rozmowy z ta dziewczyna wyszlo na jaw ze ma ona zostac kierownikiem... Zdezorientowane poszlysmy porozmawiac ( usunięte przez administratora )Na szczescie juz nic mnie nie laczy z ta firma...

smerf
@lusia 04.03.2014 19:42

Do lusia Może nie chciało Ci się pracować po prostu i byłaś słaba w tej pracy :)

kolega kolegi

BNP to jedno wielkie (usunięte przez administratora)! Naciagaja ludzi na sklepy, wciskaja im stary towar ! Ich dzialalnosc polega na sprzedazy starych szmat jako nowe pelnowartosciowe ubrania. Znanych marek nie ma! To jest jawne (usunięte przez administratora)!

oszukana

Moi drodzy ta firma to ściema - facet zatrudnia ludzi na stanowisko kierownika po czym następnego dnia wrzuca do sieci ofertę pracy na to samo stanowisko. Nic dziwnego że nikt tam nie chce pracować jeszcze za takie pieniądze jakie oferuje. Do tego jeszcze w sprzedaży jest odzież marki "X" z Włoch i nie jest tak jak w opisie na stronie firmy - nie ma żadnych ubrań marek Reebook, Adidas, D&G, Mexx... mimo że na szybie są wyklejone nazwy tych marek. Jest to wprowadzanie w błąd klienta, który widząc taką informację wchodzi do sklepu aby zobaczyć produkty tych firm a tam co?... same szmatki nieznanej firmy. Nikomu nie polecam. Tylko strata czasu! A pracodawca sam daje o sobie negatywne zdanie traktując w taki sposób swoich pracowników jak i tych przyszłych. Facet nie ma "jaj" i nie potrafi się określić a przecież jest szefem dużej firmy i ma kilkadziesiąt sklepów.

milla

za Chiny Ludowe nigdy więcej do czynienia z tą pseudo firmą!!!

Zostaw opinię o Brand New Products - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brand New Products