Opinie o Energomix Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Energomix Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energomix Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomix Sp. z o.o. w Warszawa

Agnieszka

@Doradca, o jakiej sytuacji konkretnie wspominasz w swojej opinii? Czy Energomix zalega Ci z jakiegoś rodzaju należnością? Pracujesz jeszcze w tej firmie, czy wypowiadasz się z pozycji byłego pracownika? Proszę Cię o wypowiedź, ponieważ ta kwestia jest istotna i zapewne są osoby, które chętnie się z nią zapoznają.

Doradca

Żenujące jest to że szukają wymówki aby tylko nie zapłacić, jedno mówią drugie robią... Stanowczo nie polecam....sa lepsze firmy do współpracy

Agnieszka

@stażysta, na stronie internetowej Energomix w zakładce kariera odnajdziesz ofertę stażu http://www.energomix.com/stazysta-analitykaudytor-energetyczny/#content Czy od momentu zamieszczenia przez Ciebie wpisu na tym forum zainteresowałeś się bardziej stażem w tej firmie? Jeżeli już aplikowałeś i zostałeś poproszony do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej, to proszę Cię o pozostawienie opinii odnośnie do jej przebiegu.

stażysta

Czy firma organizuje staże? Cięzko się dostać?

Doradca Klienta

Przyjety

Brak

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Agnieszka

@audytor, przedstawiłbyś aktualną sytuację występującą w Energomix? Co wpłynęło na Twoją opinię o tym pracodawcy? Każda rzetelna informacja dotycząca tej firmy, będzie z pewnością wzięta pod uwagę przez osoby, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z Energomix.

audytor

Ta firma to lipa,razem z tym prezesem. Szkoda czasu i zdrowia. Tej firmie przydałby się audyt ale z u.s . pozdro

Agnieszka

@expracownik, może ten system premiowy przyznawany jest każdemu pracownikowi indywidualnie, ponieważ jego przyznawanie zależy od osiąganych wyników w pracy? Jak mógłbyś ocenić pozostałe warunki zatrudnienia? Twoja wypowiedź będzie źródłem informacji dla osób, które chciałyby dowiedzieć się czegoś o pracy w Energomix Sp. z o.o.

Agnieszka

Co możecie powiedzieć o ofercie pracy na stanowisko młodszego audytora energetycznego? Znalazłam na stronie internetowej Energomix Sp. z o.o. takie właśnie ogłoszenie. Od kandydata firma oczekuje wykształcenia wyższego technicznego i wysokich zdolności analitycznych. Pracodawca oferuje w zamian umowy o pracę lub zlecenie. Czy to oznacza, że w tej kwestii pracownik ma wybór? Zapewniany jest również system premiowy. Jak to wygląda w praktyce? Warto aplikować?

expracownik
@Agnieszka

Odradzam i nie polecam. System premiowy jak i wielkość otrzymywanej wypłaty to tylko i wyłącznie "dobra wola" prezesa. O ile o tym pierwszym nie ma w ogóle nigdzie wzmianki w umowie (co automatycznie robi pole do popisu dla prezesa), to w przypadku wypłaty pensji nie jestem w stanie tego zrozumieć. Każdy pracownik traktowany jest inaczej, w zależności od humoru prezesa Michała, który chyba żyje w błędnym przeświadczeniu, że jego pracownicy nie rozmawiają ze sobą. Biedny człowiek.

Młodszy Audytor Energetyczny

Tym, którzy zastanawiają się nad pracą u Pana Michała Suski mogę doradzić tylko jedno: UCIEKAĆ! 1. Pracownicy są zmuszeni do siedzenia w pracy min. 9-10 h dziennie, a zdarzało się, że trzeba było siedzieć tam do nocy. 2. Marne zarobki na umowie zlecenie, mimo wykonywania typowej pracy etatowej. 3. System premiowy to żart. Premie albo nie są wypłacane w ogóle (Prezes wyciąga z rękawa kolejne haczyki, żeby tylko ze swoich obietnic się nie wywiązać) albo z dużym opóźnieniem. 4. Atmosfera w firmie byłaby super, gdyby nie Pan Prezes. Pan Michał Suska krzyczy na pracowników używając rynsztokowego języka ze słowem na "k" na czele z byle powodu i mimo ich zaangażowania czy zostawania po godzinach. 5. Kiepskie warunki pracy. Nie ma normalnej kuchni (jest wydzielony kącik z czajnikiem i lodówką w jednym pokoju), stara łazienka, w której wiecznie brakuje papieru i zero klimatyzacji, co latem jest szczególnie uciążliwe. Jednym słowem: odradzam. Szkoda zdrowia.

ula
@Młodszy Audytor Energetyczny

A podejmowałeś wyzwania pisać audyty dla innych - przecież było pole do popisu - obowiązek ustawowy dla dużych przedsiębiorstw, audyty pod "białe certyfikaty" - chociaż... ta cena na giełdzie - masakra.... brrrr, ale przecież można inaczej................. Ile czasu potrzebujesz, aby realnie ocenić sytuacje, w której się znalazłeś lub znajdziesz..................? Chcesz być codziennie chwalony za swoją pracę? Pobierać pensję, premie, nagrody i benefity? Aaa.. i jeszcze może kochasz sprzedawać l, .....? Daj znać , Wybór należy do Ciebie.......... ...... ula128812@o2.pl

Majupa

Pracownicy biurowi mają dwie umowy: umowę o pracę (na możliwie najniższą stawkę) i umowę zlecenie z drugą firmą MS. Kasa z umowy o pracę wpływa raczej w terminie, ale ze zlecenia są zawsze opóźnienia. Tnie na czym tylko może. A wsp chodzi zapewne o umowy z handlowcami. One zmieniane są bardzo często (w większości na niekorzyść dla handlowców), nawet co 2-3 miesiące.

ula
@Majupa

Chcesz być codziennie chwalony za swoją pracę? Pobierać pensję, premie, nagrody i benefity? Aaa.. i jeszcze kochasz sprzedawać? ...... ula128812@o2.pl

Luidzi

@przedstawiciel Piszesz bardzo ostre słowa pod adresem prezesa firmy. Może powinieneś rozmawiać i przedstawić swoje uwagi ? To byłoby znacznie lepsze wyjście niż pisanie na forum. A tak w ogóle możesz wyjaśnić swoje słowa o co chodzi? Poważne zarzuty!!!

Tomasz
@Luidzi

Arek ! Przestań prokurator szuka Cię za stare wpisy z Nowej Energii ....

Agnieszka

Na stronie Energomix Sp. z o.o. jest kilka ofert pracy, m.in. na stanowisko młodszego audytora energetycznego. Pracodawca w ogłoszeniu zapewnia przyszłemu pracownikowi system premiowy. Czy osoby, których taki system obejmuje, mogłyby powiedzieć, czy spełnia ich oczekiwania?

Luidzi

Dla mnie jest obojętne na podstawie jakich umów dostaję kasę od firmy. Najważniejsze żeby dostawać takie pieniądze na jakie zasługuję wykonując pracę dobrze

Robert

Chwalą się, że mają setki handlowców a prócz dyrektorów w warszawie to mają kilka osób :) Żenujące warunki współpracy. O wypłacie kasy na koniec kontraktu zapomnijcie - niby się należy ale umowa jest tak skonstruowana żeby się nie należało.

Karol

Widzę po aktualnej liście ofert pracy, że Energomix idzie jak burza. Czyżby nowe projekty? Nowe rejony obejmują swoim działaniem? Jeśli ktoś ma wiedzę proszę podzielić się z innymi może pomóc w decyzji o pracy w firmie.

Luidzi

Mam zamiar składać cv ale po lekturze wpisów chciałabym dowiedzieć się coś więcej o firmie zanim podejmę decyzję.

Agnieszka

@wsp, czy możesz powiedzieć więcej na ten temat? Piszesz, że właściciel szuka sposobów, żeby pracownikom wypłacić jak najmniejsze wynagrodzenie. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię taka sytuacja? Była ona jednorazowa czy zdarzyła się częściej?

wsp

nie warto!!!!!!! Nawet jak zarabiasz to i tak właściciel szuka sposobów żeby zapłacić jak najmniej. nie respektuje zapisów umowy którą sam sporządził. Cwaniaczek

Luidzi

Energomix Sp. z o.o. to fajna firma, wydaje się, że pracownicy to doceniają choć zawsze mogą być jakieś niedociągnięcia.

a teraz to chyba więcej osób pracuje w biurze niż w terenie jest handlowców :)

Zostaw merytoryczną opinię o Energomix Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Energomix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energomix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomix Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energomix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Energomix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energomix Sp. z o.o.