CS-Lab s.c.

NIP: 9532539069 REGON: 340268216

CS-Lab s.c.

Opinie o CS-Lab s.c.

robcio

Pracuję od kilku miesięcy, zarobki dobre, praca przyjemna, nie ma wyzysku i jak się starasz to na prawdę potrafią docenić! Jak ktoś ma mniej to pewnie kombinuje jak tu nic nie robić i myśli, że nikt tego nie widzi :)

Rl

Akurat miałem na myśli opinie ludzi tutaj na forum. Atmosfera jest spoko, zespół zgrany i nikt się nie obija.

Dorota
@robcio 06.07.2018 14:56

Robcio, powiedz proszę co należy do Twoich dziennych obowiązków? Jak wygląda od początku do końca przepracowany dzień w firmie CS-Lab? Od której godziny rozpoczynane są zmiany, ile przerw przysługuje w ciągu dnia pracownikom?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w CS-Lab s.c.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

wawelek

póki co niestety muisze cię rozczarować @kaśka,niestety nie widzę żadnych aktualnych ofert na stanowisko pracy w tej firmie. ale to dlatego że w sterownikach cnc raczej pracują stałe zgrane grupy super fachowców, ale bądź czujny, może się coś pojawi wkrótce

Pracownik UE
@wawelek 26.04.2016 14:52

Póki co wawelek - dzięki za info od roku pracuję w Niemczech i jest mi bardzo dobrze jeżeli chodzi o kwestie finansowe . Więc nie mam zamiaru nigdzie się zatrudniać bo zarobki godne moich umiejętności jeżeli chodzi o sterowniki cnc. Dziękuję Ci za info .Jestem szczęśliwym człowiekiem za Euro!!!

kaska

A jakie sa zarobki bo mam zamiar zlozyc Cv poniewaz widzialam ogloszenie?

Nowy

Shrek, no to wal ile ta pensja w takim razie. Czy ciężka praca, itd.

Alfredo

Drogi SHREKU pozwolę sobie Cię zacytować: "Nie ważne, że ktoś się stara i zrobi więcej płytek i to bez wad wszyscy równo mają płacone" Podejrzewam, że twoja opowieść dotyczy sytuacji, gdzie pewna osoba wybiera sobie PCB szybkie do uruchomienia, a te problematyczne oddaje drugiej osobie. Proszę odpowiedź mi teraz na pytanie, czemu te dwie osoby mają dostać różne wynagrodzenie, skoro ich praca zajmuje dokładnie tyle samo godzin.? Tak się składa, że pracuje w firmie CS-LAB i mogę powiedzieć, że warunki pracy są zadowalające. Szefostwo jest młode, nie czepia się i można z nimi porozmawiać o wszystkim. W firmie tej nie ma rygoru ani dziwnego zastraszania, którego doświadczyłem osobiście w Bydgoskich firmach. Atmosfera jest miła i dlatego trzeba pamiętać o swoich obowiązkach i mieć samodyscyplinę. Dla wszystkich zainteresowanych pracą w CS-LAB, mogę powiedzieć, że w każdej chwili można złożyć CV i przyjść na rozmowę. Ze swojej strony mogę zapewnić, że jeśli zjawi się u nas osoba, która zaskoczy wszystkich swoimi zdolnościami i będzie chciała je, a także inne rozwijać z pewnością znajdzie u nas miejsce na bardzo dłuuuuugo.

xxx

Jakby przeliczyć na stawkę godzinową to nie wiem czy wyjdzie tyle co państwo nakazuje? ???? SHREK pracowałeś tam, wiesz i się wypowiadasz?

Alex

Atmosfera w firmie super! Właściciele także super. Umieją rozmawiać z pracownikami, nie wywyższają się co jest bardzo ważne. Pomagają jak tylko mogą, bo to fachowcy w swoich dziedzinach. Na hali produkcyjnej atmosfera prawie rodzinna. Pracownicy mają super warunki sanitarne. Kuchenka zawsze dobrze zaopatrzona w różne rodzaje kawy czy herbaty. Czyściutko i pachnąco. Ciężko teraz znaleźć podobną firmę. Gdyby tylko zarobki były trochę wyższe, chociaż o 300-500 zł netto, ale i tak narzekać na tę firmę nie można!

Wiesz czy chętnie zatrudniają w firmie CS-Lab s.c. nowych pracowników czy raczej stawiają na stary zespół? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw opinię o CS-Lab s.c. - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CS-Lab s.c.