Pleneria Sp. z o.o. Sp.K.

Opinie o Pleneria Sp. z o.o. Sp.K.

mariusz

pan D. _ M. jest oszustem, do dziś wisi mi kasę. a umowę mam na jego drugą firmę Pradera. szkoda gadać, a taki czarujący i wszystkowiedzący na spotkanich. firma Pleneria już nie istnieje.

orest

może po prostu nikt nie ma czasu żeby tu pisać, bo pracownicy może są aż tak zajęci pracą bo mają jej pod dostatkiem. Nie no, to tylko moje domniemania, sam jestem ciekaw dlaczego to wygląda jak na wymarciu i nikt nie uaktualnia tu wiadomości o Pleneri. Bo dla stale szukających pracy takie świeże info byłoby na pewno pomocne

ester

Czemu w ogóle, jest tutaj tak mało aktualnych opinii na temat Pleneria, czy oni robią w ogóle nowe rekrutacje, czy tez personel jest na tyle stabilny i bez rotacji, że dawno nikogo tu nie przyjęli? Warto zastanawiać się nad możliwością podjęcia tutaj pracy, czy odradzacie z pewnych względów (jakich?). Pozdrawiam.

kami

cześć ! Mam nadzieję że dobrze trafiłam i jest to wątek dotyczący Planerii - firmy zajmującej się wykonywaniem opracowań projektowych i dokumentacji w zakresie architektury krajobrazu. Szukam pracy po technikum architektura krajobrazu i chciałam aplikować właśnie do tej firmy. Możecie mi coś powiedzieć na temat zarobków i atmosfery pracy?

dumny

jeśli to to samo, to Pradera Management ma swój oddział w Polsce na Alejach Jerozolimskich w Warszawie

marcin

Może napiszcie jak się w tej całej Pradera pracuje, bo skoro Pleneria upadła, to może i w nowej firmie nie jest najlepiej.

ludo

tak rzeczywiście. tylko, że to jest londyńska spółka. nie mają jakiegoś oddziału w Polsce z tej Pradery?

sss

tam nie ma już czego szukać

Do anonima

Potwierdzamy. Można sprawdzić w KRS-ie. Ale możesz spróbować poszukać pracy w firmie Pradera Sp. z o.o. To nowa firma obecnego szefa Plenerii.

oszukany

U W A G A - firma PLENERIA jest w stanie upadłości od dnia 28.03.2013 roku. Ostrzegam wszystkich dostawców - nie płacą za dostarczony towar - (usunięte przez moderatora)

do Antypiotra

Trochę wyrozumiałości. Jakbyście mieli sponsorować 20 lat młodszą dziewczynkę też byście potrzebowali super samochodu, mieszkania i gotówki. (usunięte przez moderatora) Niejeden by sobie z głowy włosy powyrywał. Po prostu zazdrośni jesteście. Jak tego nie rozumiecie to idźcie pracować gdzie indziej, a tego biedaka zostawcie już w spokoju.

jeszcze tętnią?

antypiotr

haha dobre:) ja się nie ma na pensje to się zamyka firmę, a nie (usunięte przez moderatora) pracowników, wynajmuje/kupuje kolejne mieszkania i wozi super autem:) a fee..

a

(usunięte przez moderatora) Firma jak każda inna-praca jak kazda inna- bzdura. Kolejka (usunięte przez moderatora) jest długa, rynek huczy a obroncy niech sie zrzuca i wspomoga to poratuja opinie

Zenek

Czyżby (usunięte przez moderatora) sam sobie wystawił laurkę? Z tego co obserwuję, to wiele osób, które już nie są w Plenerii ma własne firmy :) Skoro dostrzegasz i plusy i minusy tej firmy, to może o nich napiszesz? A propos, czy Pleneria jeszcze zipie? Bo ostatnio zmienili siedzibę na jakiś poPRLowski biurowiec. W necie znalazłem informację, że nie stać ich było zapłacić drobnej kwoty za trochę materiałów budowlanych i sprawa była/jest do windykacji. z RS-em się rozwiedli.

laurka

nad podziw piękna laurka, nic nie wnosi do opinii, jedna taka już miała miejsce-może coś nowego.Bełkot własna firma i co dalej???

ciekawy

Witam, jeśli chcecie pracować w Plenerii, to pracujcie bo firma jak każda inna ma swoje plusy i minusy, a na pewno nie radze sugerować się tymi negatywnymi opiniami. Tylko na takie opinie stać ludzi, którzy sami są miernotami i nie mają odwagi ani wiedzy żeby założyć własną firmę, ale krytykują wszystkich w koło. Czy Pleneria czy inna, każda będzie zła dla osób które maja przerost ego nad umiejętnościami. Skoro jesteście tacy krytyczni to załóżcie swoje firmy i wtedy niech inni wypowiedzą się o was...

vcx

dobrze mi sie tam pracowalo, zrobili dla mnie duzo dobrego, wielka szkoda ze chyli sie ku upadkowi

anionim

to żenujące jak są ludzie wykorzystywani, świadome niepłacenie s....., każdy kto decyduje się na zatrudnianie pracowników musi liczyć się z tym, ze musi im zapłacić za pracę. wiecie ile osób tam zostało, ja pracowałem dla tej firmy a dziś już nikogo tam nie ma. Firma z tego co wiem zwinęła się z pięknego lokum i gnieździ sie w jakimś prl-owskim budynku tak bywa jak sie nie panuje nad kasą i zyje ponad stan

don pedro

Nie polecam! Od dawna tam nie pracuję, a do tej pory nie zostało mi wypłacone wynagrodzenie. Pracownicy traktowani są jak śmieci. (usunięte przez moderatora) Przestrzegam!

pracownik plenerii

Nie polecam nikomu tej firmy!! Pracuje tam ale moje dni sa policzone! (usunięte przez moderatora)! placa marne 10zl a robote robi sie za 2osoby! a jezeli chodzi o wyplaty to non stop problem!! 1100zl wyplacaja na 3 raty! czy to jest normalne? raczej nie! pracownika traktuja jak smiecia!! umowa o dzielo (usunięte przez moderatora)

krzyś

to oni jeszcze działają na rynku?

nick

Nie płacą i to bardzo długo, opóźnienia 3 miesięczne , nie polecam tam pracy

1herman1

POPIERAM POPRZEDNIE OPINIE OSZUŚCI NIE PŁACĄ WYNAGRODZENIA PRACOWNIKOM

odp

Jesli firma nie przynosi zysków to nalezy zastanowić sie nad jej zamknięciem, a zatrudnianie pracowników i nie płacenie im nie usprawiedliwia firmy, tym, ze ma duże koszty.

krzyś

Czyżby oprogramowanie było ważniejsze od pracownika? Gratulacje podejścia (usunięte przez moderatora).

krzyś

Z tego co słyszałem, to ostatnio wcale nie płaci,

pracownik pleneria

nie polecam, Pleneria zatrudnia pracowników i nie płaci pensji na czas, poza tym wynagrodzenia są minimalne, a czas pracy 10 godzin dziennie a nawet i wiecej,

krzyś

Janek - 2012-02-23 22:21:02 Pozdrowienia dla szefa. (usunięte przez moderatora) daje ludziom umowy o dzieło i tłumaczy się, że nie ma pieniędzy. W tym samym czasie wygrywa z Unii 15 milionowe dofinansowanie [www.pleneria.pl]. Obniża pensje pracownikom i nie pozwala robić prywatnych projektów za pieniądze po godzinach żeby sobie dorobić. Nie polecam, bo niefajnie się tam pracuje.Coś w tym jest, co do kwoty to nie wiem, lecz za niemca ludzie mieli wolnosc w porównaniu do plenerii

Janek

Pozdrowienia dla szefa. Pan (usunięte przez administratora) daje ludziom umowy o dzieło i tłumaczy się, że nie ma pieniędzy. W tym samym czasie wygrywa z Unii 15 milionowe dofinansowanie (usunięte przez administratora). Obniża pensje pracownikom i nie pozwala robić prywatnych projektów za pieniądze po godzinach żeby sobie dorobić. Nie polecam, bo niefajnie się tam pracuje.

Zostaw opinię o Pleneria Sp. z o.o. Sp.K. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pleneria Sp. z o.o. Sp.K.