Techpom sp.z o.o.

Krzywonoś

Opinie o Techpom sp.z o.o.

ziki
użytkownik zarejestrowany

Prezes, filtr filtrowi nie równy. Ja słyszałem, że to dobry serwis, a pracownicy mają dobra atmosferę.

Prezes

Sprzedaż super rabaty na miejscu wyrwałem ciągnik w cenie niebieskiego ze sprzedawcy Pana Marka jestem zadowolony ale serwis to porażka dali mi rabat 10%to na pierwszym przeglądzie filtry paliwa były droższe po rabacie niż na drugim przeglądzie przed. Normalnie masakra. Drobne usterki potrafią usunąć ale reszta to masakra

Były Handlowiec

Na moje szczęście w porę udało mi się zwiać do konkurencji. Firma słabo lokująca przez twardogłowy "zarząd" który woli nie sprzedać maszyny na minimalnej marży i przez to jest utrudniona walka nawet z niebieskimi. Ogólnie nie polecam, nawet jak ty sprzedaż to obsługa serwisowa załatwi temat tak że klient na pewno nie wróci do Ciebie.

iop

witam. jedna wielka lipa!!!!!!!

Zostaw opinię o Techpom sp.z o.o. - Krzywonoś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techpom sp.z o.o.