"Rawana" Joanna Bogdańska

Gliwice

Opinie o "Rawana" Joanna Bogdańska

Unikajcie takich pracodawców jak firmy p. (usunięte przez administratora) typu Rawana czy Neigo, kto wie ile jeszcze firm na różne osoby ten pan założy. Obietnice są wielkie, często większe od naszych wymagań. Praca min 12 h, najczęściej po 16 w soboty i często w niedziele. Wypłata niby od 10-15 ale przeważnie koło 20 dnia następnego miesiąca. nie licz na premie które ci obiecają. Wypłata dla kadry zazwyczaj z podstawy, pracownik fizyczny zarobi 16-18 ale obiecane ma ze po pierwszym miesiącu nie wiadomo ile więcej zarobi. Gdy jesteś potrzebny to płaci gdy nie to dostaniesz 1300 zł i wypad a godzin masz prawie 300. omijać z daleka.

Zostaw opinię o "Rawana" Joanna Bogdańska - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Rawana" Joanna Bogdańska