Opinie o Cheesecake Corner w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cheesecake Corner. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cheesecake Corner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cheesecake Corner w Warszawa

Patryk Nowy wpis

Czy firma ma może aktualnego maila ?

ania

odradzam prace w tej firmie.ludzie tuta traktowani sa jak roboty a placa marna.szef nie szanuje ludzi im dluzej pracujesz tym gorzej cie traktuje i poniza.czasami wracalismy do domow tak wykonczeni ze reka nie mozna bylo ruszyc a jemu wciaz malo i malop.macku niech pan kupi maszyny do robienia tortow bedzie taniej i wiecej.a tym ktozy tam pracuja wspolczuje

anonymous Nowy wpis
@ania

Opinia ,człowieka która została zwolniona za nic nierobienie ,sianie nieprzyjemnej admosfery i chorej psychicznie

Alex Nowy wpis
@anonymous

Do Anonymous i innych osób ciekawych opini o firmie Po 1 to Twoja wypowiedź jest niepoprawna- nie jest po polsku po 2 nieprofesjonalna- nikt nie ma na celu tutaj obrażania drugiej strony i nie do tego ten portal służy. Po 3 swoją wypowiedzią dajesz do zrozumienia ze to co Ania napisała może byc prawda ???? Ja ze swojej strony moge dodać ze pracowałam u tych Państwa na dwóch punktach: Nowy świat i Kliff. Wynagrodzenie nieadekwatne do ciężkiej pracy, zmiany 13 h ... kultura osobista właścicieli pozostawia wiele do życzenia. Dziewczyny sprzedające ciasta często nie maja badań i ksiazeczki sanepisowskiej a o braku szkolenia BHP nie wspomnę. Jakość ciast rożna ale zdarzało sie ze sprzedawane były ciasta nieświeże np. Na porcje do kawy ???? Ciągła zmiana pracownic i pracownikow bo nikt tam długo nie chciał pracować dlatego rotacja byla duża i rożnej narodowości. Pracowałam tam 3 miesiące. Znam historie innych osób które zostały zwalniane pod pretekstem kradzieży czy szantażami emocjonalnymi. To jest polityka firmy. Dodatkowo ciekawe były "darmowe dni próbne" trwające 13h abyś sie sprawdziła bądź sprawdził. Jedynym plusem była wypłata na czas w formie gotówki. To tyle ode mnie. Oczywiście to moje spostrzeżenie ale zawsze sam możesz to sprawdzic ???? Pozdrawiam

mixt Nowy wpis

tomek, akurat tego im zarzucić nie można. Proszę tylko o informację w jakich okolicznościach można spodziewać się u nich zatrudnienia nowego personelu i co zwykle proponują na start. Zastanawiam się czy mimo wszystko nie składać do nich aplikacji - a nuż się uda :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cheesecake Corner - Warszawa

Cheesecake Corner