Cheesecake Corner

Opinie o Cheesecake Corner

ania

odradzam prace w tej firmie.ludzie tuta traktowani sa jak roboty a placa marna.szef nie szanuje ludzi im dluzej pracujesz tym gorzej cie traktuje i poniza.czasami wracalismy do domow tak wykonczeni ze reka nie mozna bylo ruszyc a jemu wciaz malo i malop.macku niech pan kupi maszyny do robienia tortow bedzie taniej i wiecej.a tym ktozy tam pracuja wspolczuje

anonymous
@ania 13.06.2014 14:53

Opinia ,człowieka która została zwolniona za nic nierobienie ,sianie nieprzyjemnej admosfery i chorej psychicznie

mixt

tomek, akurat tego im zarzucić nie można. Proszę tylko o informację w jakich okolicznościach można spodziewać się u nich zatrudnienia nowego personelu i co zwykle proponują na start. Zastanawiam się czy mimo wszystko nie składać do nich aplikacji - a nuż się uda :)

Zostaw opinię o Cheesecake Corner - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cheesecake Corner