Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań

Lubań

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań

cieple okno

Po wielu rozmowach telefonicznych, mailach firma UNI -PLAST potraktowala naszą reklamację jak należy. Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione. Firma dostraczyła nam nowe skrzydła i usunęła wszystkie usterki związane z montażem. Dziękuję!!!

anonymous
@cieple okno 29.11.2017 19:22

Dziękuję i jeszcze raz przepraszam Pani Małgosiu za przeciągnięcie i niepotrzebnie podniesione ciśnienie ;-) Pozdrawiam K.Zalipski

Stefan

" UNI-PLAST" ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Profesjonalne działania niektórym przeszkadzają ponieważ muszą postępować podobnie. Konkurencja nie śpi!!!

marcin kozłowski

Witam. W każdej branży jest przynajmniej 1 % reklamacji. Wykonasz 100 sztuk - 1 reklamacja. Zrobisz 10 000 sztuk x 1% to 100 sztuk reklamacji ,ale to dalej 1% !!! Jeszcze jedna uwaga robiąc komuś ANTYREKLAMĘ LUB PRZESYŁAĆ PO JEGO ADRESEM OSZCZERSTWA WARTO SIĘ PODPISAĆ Z IMIENIEM I NAZWISKIEM . Pozdrawiam

@marcin kozłowski 11.10.2017 08:45

Dziękuję Panie Marcinie , za słowa zrozumienia i obrony . Faktem jest to , że nie zawsze wszystko idzie gładko i często musimy odpowiadać , za błędy technologiczne na , które nie mamy wpływu . Jednak jako sprzedawcy danego produktu liczymy się z tym , że klient kupujący niedopracowany produkt , będzie miał do nas żal , za to , że właśnie na niego trafił pech felernego towaru . Pozdrawiam Krzysztof Zalipski

ciepłe okno

Słowa pana Zalipskiego skierowane do niektórych niezadowolonych klientów, są jak balsam na zranioną duszę. Zadzwoń do mnie, napisz maila a ja naprawię szkody. Niestety tak nie jest. Wymieniłam wiele maili z firmą UNI PLAST niestety bez skutku. Bardzo żałuję, że nie można umieścić zdjęć lub nagrań video. Z przyjemnością zrobiłabym to, aby uchronić innych przed usługami firmy Uni Plast z Lubania.

ciepłe okno

Ostrzegam wszystkich przed firmą Uni Plast!!!! Niesolidna, partacze jeśli chodzi o montaż!!!! Moje okna po dwóch latach użytkowania po prostu się zdeformowały, a pan Zalipski twierdzi, że wszystko jest ok. Problem jest tylko w optyce. "Tam nic się nie będzie działo". Czyli mam się tylko do tego przyzwyczaić. Niestety muszę wejśćna drogę sądową, aby firma potraktowała całą sprawę poważnie.

pk2s

Nie wiem skąd takie dobre opinie? Chyba piszą je koledzy pana Krzysztofa. Firma nierzetelna, niesłowna, do tego drogo. Jakość wykonania usługi pozostawia wiele do życzenie. Za taką cenę można znaleźć lepszych podwykonawców.

@pk2s 17.12.2016 16:18

Witam Serdecznie Przykro mi że jest Pan ( Pani ) nie zadowolona z świadczonych usług przez moją firmę , na tym etapie rozwoju firmy i tak dużej ilości klientów nie zawsze pójdzie wszystko tak jakby sobie to Państwo i Ja życzyli jednak staram się dbać o wszystkich klientów którzy dają nam na chleb i chcąc wyjaśnić zaistniała sytuację proszę o tel . 663857888 Postaram się wymazać teko minusa którego u Pana ( Pani ) złapaliśmy . Z poważaniem Krzysztof Zalipski

wser

Skoro jest szansa na odpowiednie szkolenia jezykowe to rzeczywiście opłaca się zatrudnienie u nich, a wypłata jaka?

Krzysztof Zalipski

Witam serdecznie Informacja jest skierowana do wszystkich poszukujących pracy na stanowisku Monter stolarki okiennej i drzwiowej. Wraz z rozwojem firmy zatrudnimy na bardzo dobrych warunkach 2 pracowników posiadających doświadczenie w montażu okien i drzwi . Więcej informacji pod nr. 663 857 888 Zapraszam wszystkich zainteresowanych . Pozdrawiam Krzysztof Zalipski

ReniaMariusz

Witam wszystkich. Jeśli planujesz wymianę drzwi na nowe z czystym sumieniem mogę polecić firmę uni Plast. Zamawialem drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne . Jakość drzwi jak i wygląd oeniam 10 na 10. Trzeba troszkę na nie czekac ale maprawde warto.Piękne nowoczesne drzwi. Można byłoby dużo pisać. Co do samej firmy również jestem pod wrażeniem. Będąc w biurze w godzinę czasu Pan Krzysiek pomógł nam wybrać wszystkie szczegóły dotyczące naszych drzwi żebyśmy byli zadowoleni. Mimo dużej odległości jaka nas dzieliła kontakt był bardzo dobry.Dziękujemy raz jeszcze firmie uni Plast oraz pozdrawiamy.

ReniaMariusz

Dorota

Firma solidna,montaż szybki profesjonalny.Ceny konkurencyjne, obsługa miła, konkretna godna polecenia.

RosaAtra

Mogę serdecznie polecić tą firmę. Zamówione i zamontowane okna w raz z roletami zewnętrznymi wyglądają naprawdę bardzo dobrze w naszym nowowybudowanym domku. Pełen profesjonalizm i kultura u pracowników.

marianna główna

Firma UNI-PLAST z Lubania to super usługi. Przywieziono i zamontowano w ekspresowym tempie okna w moim mieszkaniu. Fachowa obsługa, doradziła mi jeszcze jakie kupić żaluzje aby pasowały do wnętrza. Mają założyć w najbliższym terminie.

Piotr Szklany

Okna i drzwi zamontowane na czas. Brama garażowa działa idealnie, nie zacina się ani nie blokuje. Jestem bardzo zadowolony z tej firmy. Polecam

Slavo

Jeśli ktoś lubi się delikatnie mówiąc "denerwować" to SUPER firma.WAŻNE !!. należy b.dokładnie czytać umowę, pan który ją pisze dużo mówi ale mało pisze, natomiast jęśli Ty się odezwiesz jest zapisane np.Powiedziałem "jak co to mogę pomóc przy wycinaniu ocieplania" w umowie "klient sam przygotuje wnękę okienną do wstawienia żaluzji." Są b. punktualni-mieli przyjechać o 9.00 po moich telefonach zjawili się o 15.30, mało tego zamiast 2 żaluzji przywieźli 1(Tłumaczenie-ktoś komuś żle przekazał).Drugą przywieźli po kilku dniach, ale miała złe wymiary, więc znowu czekanie aby ją "dociąć"( tylko tydzień)."Super fachowcy"trzeba patrzeć na ręce np.Przy wstawianiu drzwi mieli ściąć 2 cm,ścieli dobre 15,Kotwę od framugi chcieli zamocować na piankę,gdyż w tym miejscu wywali dziurę itd. Jedyny plus ; właściciel za wszystko przepraszał.

monprz

Zamówione okna i drzwi zostały bardzo dobrze zamontowane. Ekipa zostawiła porządek. to się chwali

maraz86

Polecam.Bardzo solidna firma. Okna wstawione w sposób naprawdę fachowy, do tego dbają o czystość w mieszkaniu klienta. Praca monterów bardzo kompetentna i na wysokim poziomie.

Marlena Patricia Mąkosa

Kupiłam w firmie Uniplast okna do swojego domu i bramę garażową. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, świetnie mi doradsili i pomogli przejrzeć katalogi i dobrać odpowiednie i zgodne z wymiarami.

marcin23417

JEst to bardzo solidna firma zajmująca się sprzedażą i montażem okien i drzwi. Wymieniałem wszystkie okna i drzwi w mieszkaniu, pracownicy bardzo dobrze zrobili swoją pracę a ceny są przystępne. Polecam

mazda

Jestem bardzo zadowolona z uslug tej firmy. Zamowilam okna i drzwi ktore byly bardzo szybko i sprawnie zamontowane. Dodatkowo drzwi ladnie wyprofilowane bez jakichs wybrzuszen. Ceny sa przystepne a panowie montujacy kulturalni

Natje731

Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Zakupione i zamontowane okna i drzwi sprawdzają się super, są solidnie wykonane co widać na pierwszy rzut oka. Montaż przebiegał sprawnie a całość zamówienia została szybko zrealizowana. Polecam wszystkim.

Michał

Bardzo dobra i profesjonalna firma. Kupiłem u nich bramę garażową, którą mi również zamontowali. Cena jak i sam montaż w 100% zadowalająca. Mogę polecić każdemu! :)

surys robert piensk

Bardzo solidna firma. Okna wstawione w sposób naprawdę fachowy, do tego dbają o czystość w mieszkaniu klienta. Praca monterów bardzo kompetentna i na wysokim poziomie. Dbanie o szczegóły i zadowolenie klienta, bardzo mnie ujęły. Szczerze polecam tę firmę.

klamka12

Firma nie sprawdzająca się. Nie wywiązują się z obowiązków....na dobrą naprawię okien i nieszczelnych drzwi balkonowych czekam już 2 lata. Firma w 100% nie do polecenia.

Słyszałem, że poszukują montażystów. Śmiało możesz próbować.

moops

Firma solidna,montaż szybki i dokładny przy oknach naprawdę dużej wielkości.Po tak dobrej obsłudze klienta zamówiliśmy również parapety, drzwi zewnętrzne, bramę garażową, drzwi wewnętrzne do całego domu. Ze wszystkiego jesteśmy zadowoleni. Obsługa miła, konkretna godna polecenia.

nieważne

Firma mściwa i wymaga czegoś co nie było napisane w umowie!!! Sprawę przekażę do UOKiK.

Mariusz z Sulikowa

W 2012 roku firma UNI-PLAST zamontowała na mojej budowie komplet okien, drzwi i bramę garażową. W roku następnym tj. 2013 zakupiłem u Nich również komplet drzwi wewnęrznych. Po dwóch latach użytkowania nie mam zastrzeżeń. Kontakt z firmą bardzo dobry, po przeprowadzce ewentualne poprawki regulacji okien w ciągu 1-2 dni od telefonu. Firma solidna, uczciwa i godna polecenia.

DETEKTYW

UWAGA!!! DWA OSTATNIE WPISY SĄ SPONSOROWANE!

Łukasz

Z pewnością możemy z żona polecić firmę Uni-plast jako firmę solidna. Panowie w biurze bardzo kompetentni obsłużyli nas, montaż przebiegł sprawnie i bez stresu. Jedyne nad czym powinien popracować to o wcześniejszym informowaniu klienta o montażu :) Zdecydowaliśmy sie na zamowienie okien, drzwi i bram garażowych do nasze świeżo wybudowanego domku ponieważ większość naszych sąsiadów zamówiło okna w tej firmie. Łukasz z Boleslawca

Klientka

W tym roku firma zamknęła mi całą budowę. Do bramy garażowej i drzwi, nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko było wykonane solidnie. Co do okien, produkt sam w sobie spełnił moje oczekiwania. Fakt faktem, że okna trzeba było wyregulować i to dwukrotnie (po pierwszym telefonie monterzy pojawili się po kilku dniach, natomiast na drugą regulację musiałam poczekać ponad tydzień, o czym zostałam poinformowana telefonicznie, bo panów akurat nie było na miejscu). Z czystym sumieniem mogłabym polecić firmę znajomym.

@Klientka 23.05.2015 12:28

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających tą stronę . W odpowiedzi na wpis dotyczący bram i zarzuty Pana , w kierunku naszej firmy odpowiedź jest tylko jedna . W tym roku nie mieliśmy jeszcze klienta , który kupiłby bramy w takim zestawieniu z oknami i drzwiami, a tym bardziej 2 szt . Rozumiem, że konkurencja jest , była i będzie, ale nigdy nie zrozumiem tego, iż w walce o klienta niektóre z firm nie potrafią inaczej przedstawić i zachęcić do swoich produktów przekazując wiedzę na ich temat . Skupiają się raczej na czymś bardziej płytkim a mianowicie na zasianiu ziarenka niepewności w głowie potencjalnego klienta względem uczciwości i rzetelności firm , z którymi konkurują jest to moim zdaniem mało profesjonalne , jednak każdy ma swoje sposoby na zdobycie zaufania i sprzedania się jak najlepiej potrafi. Właśnie takie zasiane ziarenko w postaci tego forum i nieprawdziwego, oczerniającego nas wpisu na temat jakości naszych bram nakłoniło naszego klienta do wykonania telefonu pełnego obaw czy faktycznie powierzone zadanie wstawienia bramy garażowej zakupionej w naszej firmie nie będzie produktem drugiej jakości . Dziś Pan Andrzej przekonał się, podobnie jak wielu innych naszych klientów,że staramy się wykonywać swoja pracę czysto i profesjonalnie . Nie twierdzę oczywiście, że nasi monterzy czy też osoby pracujące w biurze są nieomylne i nie popełniły nigdy żadnego błędu . Mając tak dużą ilość klientów czasem zdarzy się czegoś nie dopilnować i choć bardzo szanujemy naszą pracę, a przede wszystkim naszych klientów, to musimy się czasem troszkę potłumaczyć :) Zawsze uważam, że z każdej, nawet najgorszej sytuacji można wyjść z twarzą i rozwiązać problem bez większych trudności , wystarczy po prostu , spokojnie porozmawiać :) Serdecznie pozdrawiam i zapraszam wszystkich zainteresowanych naszymi produktami do odwiedzenia naszej strony www.uni-plast.eu gdzie znajdują się również referencje od firm które od wielu lat współpracują z nasza firmą . Z poważaniem Krzysztof Zalipski

niezdowolony

Masakra, kupiłem w tej firmie dwie bramy segmentowe, badziewie takie że szkoda pisać, uszczelki w przeszkleniach za krótkie, a drzwi przejściowe to wo gule badziew, nie dość że źle zmontowane to obcierają i wicher przez nie wieje, segmenty krzywe, przeszklenia parują, jakość tych bram jest tragiczna, a montaż pozostawia wiele do życzenia, już niewsporne o reklamacjach, jak zapłaciłeś to po tobie, zapomnij o jakichkolwiek poprawkach, do gościa ciężko się dodzwonić. To co napisałem to tylko ułamek wszystkiego, nie jest to tylko moja opinia, mój znajomy też tam kupił i miał jeszcze lepsze przygody. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

Pogranicznik

Jest to niesolidna firma .Prace wykonywane przez psełdo fachowców są wykonywane byle jak i bez znajomości zasad budowlanych.Nigdy nie polecił bym tej firmy nawet wrogowi bo ich arogancja i brak wiedzy ogólnej doprowadza do szewskich pasji osoby które korzystały z usług tej "firmy uduś"

@Pogranicznik 06.02.2015 10:35

Jak ja dobrze znam te przemiłe wypowiedzi pana Zalipskiego. Postramy się, żeby wszystko było dobrze. Jeszcze raz ostrzegam!!!!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań - Lubań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań