Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań w Lubań

counter
4 33 53 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Jakie wartości są cenione w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań?

Joanna Nowy wpis
Klient

Witam serdecznie. Mimo remontu i pełnego rozgardiaszu jaki tam aktualnie panuje obsługa bardzo miła i co najważniejsze pomocna. Udzielono mi odpowiedzi na wszystkie pytania. Owszem czekałam może nieco ponad tydzień dłużej na moje zamówienie jednak są sytuacje losowe, na które nie mamy już wpływu. Zostałam poinformowana o zaistniałej sytuacji wcześniej więc nie było dla mnie problemu. Pozdrawiam jak dla mnie firma in plus ????

Michal.D Nowy wpis
Klient

Krótko mówiąc. Pełna profeska. Montaż okienek jak najbardziej udany. Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Szybko i bezproblemowo co mnie bardzo ucieszyło biorąc fakt, że lada chwila wyjezdzam za granicę. Dostałem to co chciałem. Mam nadzieję, że posłużą na lata. Pozdrawiam :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań?

Carlos
@Pytanie

Pewnie że są ???? Na montaże. A integracja jest co rano przed robotą ????????????

Edyta Nowy wpis
@Carlos

Jak rozumiesz taką integrację? Piszesz, że jest co rano przed robotą. Nie do końca wiem o co Ci może dokładnie chodzić bo podejrzewam, że codzienna integracja nie byłaby organizowana przez pracodawcę. Rozjaśnisz temat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 174 dni.

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pracownik Biurowy?

cieple okno

Po wielu rozmowach telefonicznych, mailach firma UNI -PLAST potraktowala naszą reklamację jak należy. Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione. Firma dostraczyła nam nowe skrzydła i usunęła wszystkie usterki związane z montażem. Dziękuję!!!

anonymous
@cieple okno

Dziękuję i jeszcze raz przepraszam Pani Małgosiu za przeciągnięcie i niepotrzebnie podniesione ciśnienie ;-) Pozdrawiam K.Zalipski

oszukana klientka
@anonymous

wygląda na to ,że montaż usterek to STANDARD w waszej firmie, a PRZECIĄGANIE usuwania zaserwowanych przez was bubli jest dla firmy UNI_PLAST z Lubania priorytetem...

Dagmara

Jest ktoś tu z biura? Jak się pracuje, warto składać cv?

Oszukana klientka
Klient

witam . Chciałaby przestrzec przed UNI_PLAST z Lubania. Zamówiłam okna i rolety zewnętrzne , elektryczne wraz w parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Ich pracownik robił pomiary. Zamówiłam też okna , które miały być węższe od poprzednich. W związku z tym zgodziłam się aby ich pracownik za moją oczywiście odpowiednią opłata ( zgodnie z ich cennikiem) zamurował nadwyżkę oraz ją otynkował z wewnątrz jak i z zewnątrz. Oczywiście firma za każda czynność naliczyła sobie opłaty. Ja to rozumiem , nie chcę nic za darmo. Problem w tym , że za gazo-pustaki o wybranych parametrach ja płacę extra . A firma zamurowała o innych parametrach , dużo bardziej cienkie a więc o wiele tańsze. Ja ze swojej strony teraz muszę na te wybrane kawałki wkleić podwójne ocieplenie ze styropianu aby utrzymać estetykę ściany i jej wyrównanie lica ściany. W tym fazie , już mnie naraziła na dodatkowe koszta ocieplenia ściany. Płacę za grubsza ścianę dla nich aby później położyć odpowiedniej grubości styropian.Zapłaciłam za otynkowanie z wewnątrz oraz zewnątrz nowo wymurowanych murków. Firma otynkowała tylko od wewnątrz. Od zewnątrz nie tylko ,że nie otynkowała to nawet nie poobcinała pianki montażowej przy oknach. Następnym "SUPER POSUNIĘCIEM " z ich strony jest montaż zbyt wąskiego zewnętrznego parapetu zewnętrznego. Parapet opiera się o ścianę, nie ma wymaganej odległości co najmniej 3 cm. Oczywiście to nie wszystko. NAJCIEKAWSZE ZOSTAWIŁAM SOBIE W OPISIE NA KONIEC. 2 okna są zamontowane w pokoju o powierzchni 16m2 na jednej ścianie. Między oknami jest 60cm murek. A okna są zamontowane: jedno wyżej w stosunku do drugiego o CAŁE 2 CM, a poza tym JEDNO OKNO JEST ZAMONTOWANE GŁĘBIEJ W NISZY OKIENNEJ W STOSUNKU DO DRUGIEGO OKNA O 2,5-3 CM. Tak wiec parapety wewnętrzne jedne są bardziej wchodzące w głąb mieszkania niż drugie w stosunku do ściany. Jest jeszcze wiele innych nieścisłości a właściwie BUBLI wykonanych przez firmę UNI-PLAST z Lubania. Bo zamówiłam tez okno do kuchni. A tam parapet wewnętrzny i zewnętrzny zamontowane są po skosie. I wiele innych błędów w montażu. Aż się wierzyć nie chce , ze można robić tak ELEMENTARNE BŁĘDY. Próbowałam się dogadać aby dokonano poprawek. Niestety firma nie reaguje a ja sprawę kieruje do sądu. Przestrzegam wszystkich przed kupnem okien wraz z montażem z tej firmy. Dla zainteresowanych osób mam do wglądu zdjęcia okien , parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Firma nastawiona tylko na kasowanie pieniędzy i głucha na informacje o nierzetelnym wykonaniu zlecenia . SZCZERZE ODRADZAM TA FIRMĘ. WYBRAŁAM JA NIE DLATEGO, ZE JEST TAŃSZA BO AKURAT za montaż TYLKO 3 okien + parapety ( BEZ KOSZTÓW OKIEN) POLICZONO MI GRUBO PONAD 2 TYS ZŁOTYCH . Wyszłam z założenie że skoro zgadzam się na ich cennik montażu to mam prawo wymagać montażu zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym oraz mam prawo wymagać co najmniej PODSTAWOWEJ JAKOŚCI WYKONANIA ZAMÓWIONEJ PRZEZE MNIE USŁUGI. Tak więc szczerze odradzam ta firmę.

Norbi

Czasami może nie uda sie dotrzymać terminu ale jeśli jest dobrze zrobiona praca to myślę, że warto być cierpliwym.

Nina

Miła i bardzo sympatyczna obsługa. Okna wykonane i zamontowane bardzo ładnie , świetni fachowcy widać że się znają na swoim fachu. Troszkę przeciągnięty termin realizacji Jednak warto było być cierpliwym ???? Z pewnością polecam ????

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Wiktor

Firma działa normalnie?

Czy od ostatniej Waszej aktywności na tym forum doszło do istotnych zmian strukturalnych i organizacyjnych w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań?

Stefan

" UNI-PLAST" ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Profesjonalne działania niektórym przeszkadzają ponieważ muszą postępować podobnie. Konkurencja nie śpi!!!

marcin kozłowski

Witam. W każdej branży jest przynajmniej 1 % reklamacji. Wykonasz 100 sztuk - 1 reklamacja. Zrobisz 10 000 sztuk x 1% to 100 sztuk reklamacji ,ale to dalej 1% !!! Jeszcze jedna uwaga robiąc komuś ANTYREKLAMĘ LUB PRZESYŁAĆ PO JEGO ADRESEM OSZCZERSTWA WARTO SIĘ PODPISAĆ Z IMIENIEM I NAZWISKIEM . Pozdrawiam

@marcin kozłowski

Dziękuję Panie Marcinie , za słowa zrozumienia i obrony . Faktem jest to , że nie zawsze wszystko idzie gładko i często musimy odpowiadać , za błędy technologiczne na , które nie mamy wpływu . Jednak jako sprzedawcy danego produktu liczymy się z tym , że klient kupujący niedopracowany produkt , będzie miał do nas żal , za to , że właśnie na niego trafił pech felernego towaru . Pozdrawiam Krzysztof Zalipski

ciepłe okno

Słowa pana Zalipskiego skierowane do niektórych niezadowolonych klientów, są jak balsam na zranioną duszę. Zadzwoń do mnie, napisz maila a ja naprawię szkody. Niestety tak nie jest. Wymieniłam wiele maili z firmą UNI PLAST niestety bez skutku. Bardzo żałuję, że nie można umieścić zdjęć lub nagrań video. Z przyjemnością zrobiłabym to, aby uchronić innych przed usługami firmy Uni Plast z Lubania.

ciepłe okno

Ostrzegam wszystkich przed firmą Uni Plast!!!! Niesolidna, partacze jeśli chodzi o montaż!!!! Moje okna po dwóch latach użytkowania po prostu się zdeformowały, a pan Zalipski twierdzi, że wszystko jest ok. Problem jest tylko w optyce. "Tam nic się nie będzie działo". Czyli mam się tylko do tego przyzwyczaić. Niestety muszę wejśćna drogę sądową, aby firma potraktowała całą sprawę poważnie.

pk2s

Nie wiem skąd takie dobre opinie? Chyba piszą je koledzy pana Krzysztofa. Firma nierzetelna, niesłowna, do tego drogo. Jakość wykonania usługi pozostawia wiele do życzenie. Za taką cenę można znaleźć lepszych podwykonawców.

@pk2s

Witam Serdecznie Przykro mi że jest Pan ( Pani ) nie zadowolona z świadczonych usług przez moją firmę , na tym etapie rozwoju firmy i tak dużej ilości klientów nie zawsze pójdzie wszystko tak jakby sobie to Państwo i Ja życzyli jednak staram się dbać o wszystkich klientów którzy dają nam na chleb i chcąc wyjaśnić zaistniała sytuację proszę o tel . 663857888 Postaram się wymazać teko minusa którego u Pana ( Pani ) złapaliśmy . Z poważaniem Krzysztof Zalipski

wser

Skoro jest szansa na odpowiednie szkolenia jezykowe to rzeczywiście opłaca się zatrudnienie u nich, a wypłata jaka?

Krzysztof Zalipski

Witam serdecznie Informacja jest skierowana do wszystkich poszukujących pracy na stanowisku Monter stolarki okiennej i drzwiowej. Wraz z rozwojem firmy zatrudnimy na bardzo dobrych warunkach 2 pracowników posiadających doświadczenie w montażu okien i drzwi . Więcej informacji pod nr. 663 857 888 Zapraszam wszystkich zainteresowanych . Pozdrawiam Krzysztof Zalipski

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań - Lubań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań
4/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • DĄBROWSKIEGO 2