Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań

pk2s

Nie wiem skąd takie dobre opinie? Chyba piszą je koledzy pana Krzysztofa. Firma nierzetelna, niesłowna, do tego drogo. Jakość wykonania usługi pozostawia wiele do życzenie. Za taką cenę można znaleźć lepszych podwykonawców.

Krzysztof Zalipski
@pk2s

Witam Serdecznie Przykro mi że jest Pan ( Pani ) nie zadowolona z świadczonych usług przez moją firmę , na tym etapie rozwoju firmy i tak dużej ilości klientów nie zawsze pójdzie wszystko tak jakby sobie to Państwo i Ja życzyli jednak staram się dbać o wszystkich klientów którzy dają nam na chleb i chcąc wyjaśnić zaistniała sytuację proszę o tel . 663857888 Postaram się wymazać teko minusa którego u Pana ( Pani ) złapaliśmy . Z poważaniem Krzysztof Zalipski

wser

Skoro jest szansa na odpowiednie szkolenia jezykowe to rzeczywiście opłaca się zatrudnienie u nich, a wypłata jaka?

Krzysztof Zalipski

Witam serdecznie Informacja jest skierowana do wszystkich poszukujących pracy na stanowisku Monter stolarki okiennej i drzwiowej. Wraz z rozwojem firmy zatrudnimy na bardzo dobrych warunkach 2 pracowników posiadających doświadczenie w montażu okien i drzwi . Więcej informacji pod nr. 663 857 888 Zapraszam wszystkich zainteresowanych . Pozdrawiam Krzysztof Zalipski

ReniaMariusz

Witam wszystkich. Jeśli planujesz wymianę drzwi na nowe z czystym sumieniem mogę polecić firmę uni Plast. Zamawialem drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne . Jakość drzwi jak i wygląd oeniam 10 na 10. Trzeba troszkę na nie czekac ale maprawde warto.Piękne nowoczesne drzwi. Można byłoby dużo pisać. Co do samej firmy również jestem pod wrażeniem. Będąc w biurze w godzinę czasu Pan Krzysiek pomógł nam wybrać wszystkie szczegóły dotyczące naszych drzwi żebyśmy byli zadowoleni. Mimo dużej odległości jaka nas dzieliła kontakt był bardzo dobry.Dziękujemy raz jeszcze firmie uni Plast oraz pozdrawiamy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku POMOCNIK MONTER STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ?
ReniaMariusz

Dorota

Firma solidna,montaż szybki profesjonalny.Ceny konkurencyjne, obsługa miła, konkretna godna polecenia.

RosaAtra

Mogę serdecznie polecić tą firmę. Zamówione i zamontowane okna w raz z roletami zewnętrznymi wyglądają naprawdę bardzo dobrze w naszym nowowybudowanym domku. Pełen profesjonalizm i kultura u pracowników.

marianna główna

Firma UNI-PLAST z Lubania to super usługi. Przywieziono i zamontowano w ekspresowym tempie okna w moim mieszkaniu. Fachowa obsługa, doradziła mi jeszcze jakie kupić żaluzje aby pasowały do wnętrza. Mają założyć w najbliższym terminie.

Piotr Szklany

Okna i drzwi zamontowane na czas. Brama garażowa działa idealnie, nie zacina się ani nie blokuje. Jestem bardzo zadowolony z tej firmy. Polecam

Slavo

Jeśli ktoś lubi się delikatnie mówiąc "denerwować" to SUPER firma.WAŻNE !!. należy b.dokładnie czytać umowę, pan który ją pisze dużo mówi ale mało pisze, natomiast jęśli Ty się odezwiesz jest zapisane np.Powiedziałem "jak co to mogę pomóc przy wycinaniu ocieplania" w umowie "klient sam przygotuje wnękę okienną do wstawienia żaluzji." Są b. punktualni-mieli przyjechać o 9.00 po moich telefonach zjawili się o 15.30, mało tego zamiast 2 żaluzji przywieźli 1(Tłumaczenie-ktoś komuś żle przekazał).Drugą przywieźli po kilku dniach, ale miała złe wymiary, więc znowu czekanie aby ją "dociąć"( tylko tydzień)."Super fachowcy"trzeba patrzeć na ręce np.Przy wstawianiu drzwi mieli ściąć 2 cm,ścieli dobre 15,Kotwę od framugi chcieli zamocować na piankę,gdyż w tym miejscu wywali dziurę itd. Jedyny plus ; właściciel za wszystko przepraszał.

monprz

Zamówione okna i drzwi zostały bardzo dobrze zamontowane. Ekipa zostawiła porządek. to się chwali

maraz86

Polecam.Bardzo solidna firma. Okna wstawione w sposób naprawdę fachowy, do tego dbają o czystość w mieszkaniu klienta. Praca monterów bardzo kompetentna i na wysokim poziomie.

Marlena Patricia Mąkosa

Kupiłam w firmie Uniplast okna do swojego domu i bramę garażową. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, świetnie mi doradsili i pomogli przejrzeć katalogi i dobrać odpowiednie i zgodne z wymiarami.

marcin23417

JEst to bardzo solidna firma zajmująca się sprzedażą i montażem okien i drzwi. Wymieniałem wszystkie okna i drzwi w mieszkaniu, pracownicy bardzo dobrze zrobili swoją pracę a ceny są przystępne. Polecam

mazda

Jestem bardzo zadowolona z uslug tej firmy. Zamowilam okna i drzwi ktore byly bardzo szybko i sprawnie zamontowane. Dodatkowo drzwi ladnie wyprofilowane bez jakichs wybrzuszen. Ceny sa przystepne a panowie montujacy kulturalni

Natje731

Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Zakupione i zamontowane okna i drzwi sprawdzają się super, są solidnie wykonane co widać na pierwszy rzut oka. Montaż przebiegał sprawnie a całość zamówienia została szybko zrealizowana. Polecam wszystkim.

Michał

Bardzo dobra i profesjonalna firma. Kupiłem u nich bramę garażową, którą mi również zamontowali. Cena jak i sam montaż w 100% zadowalająca. Mogę polecić każdemu! :)

surys robert piensk

Bardzo solidna firma. Okna wstawione w sposób naprawdę fachowy, do tego dbają o czystość w mieszkaniu klienta. Praca monterów bardzo kompetentna i na wysokim poziomie. Dbanie o szczegóły i zadowolenie klienta, bardzo mnie ujęły. Szczerze polecam tę firmę.

klamka12

Firma nie sprawdzająca się. Nie wywiązują się z obowiązków....na dobrą naprawię okien i nieszczelnych drzwi balkonowych czekam już 2 lata. Firma w 100% nie do polecenia.

Słyszałem, że poszukują montażystów. Śmiało możesz próbować.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań - Lubań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań?

Liczba opinii klientów firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań, to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań