Bydgoszcz

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE J.A.G. KRZYSZTOF WIATROWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁK

Brak słów

Wszędzie zatrudniają na czarno, bez umowy (jakiejkolwiek). Wypłacają mniej niż pensja minimalna. Gdy zaczynasz upominać się o umowę lub PIT za zeszły rok to mówią "nie chcesz pracować to droga wolna". Kiedy ktoś zgłosi to do PIP?

KPOF

Kolejny wygrany przetarg i praca bez umowy na czarno. Zapraszamy wszystkich chętnych. Dla nich jest nie groźny PIP czy skarbówka... Niedługo sprawa trafi do prokuratury Toruń-Wschód o nie legalne zatrudnianie i fałszerstwa i inne przekręty. Polecam serdecznie.

Roman

Szefem ochrony jest niezbyt rozgarnięty facet zyjący w innym swiecie a jego pomagierem jest maly kurdupel na którego pracownicy mowią-maly ......Co do firmy to porazka.4 zl na godzine,umowa zlecenie i to nie zawsze.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE J.A.G. KRZYSZTOF WIATROWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁK - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE J.A.G. KRZYSZTOF WIATROWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁK