Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe J.A.G Krzysztof Wiatrowski i Wspólnicy sp.j. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe J.A.G Krzysztof Wiatrowski i Wspólnicy sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe J.A.G Krzysztof Wiatrowski i Wspólnicy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe J.A.G Krzysztof Wiatrowski i Wspólnicy sp.j. w Bydgoszcz

Firma widzę dalej leci na oszustwach jeśli chodzi o brak jakiejkolwiek umowy. Zatrudniają bez umowy i płacą mniej niż najniższe wynagrodzenie. Firma zarabia na czarno na pracowniku ok2tys. Przez telefon rozmowa tak oczywiście będzie umowa,a w kontakcie osobistym już bez umowy. (usunięte przez administratora) Znajoma miała ofertę pracy ,wszystko pięknie telefonicznie A później rozmowa i głupa grają-brak umowy!. Zrezygnowała... To była oferta pracy sprzątanie biur itd...Osoby które podjęły ta pracę pracują bez umowy,wiem na 100% Czas najwyższy zgłosić to do PIP!!

Kociński Kleryk
@Wieliczko Święto Polski

Zgadza się wszystko gra godzin na fulla kasiorka też się zgadza firma na duży plus

To wszystko wiesz od znajomej? Wprowadziła Cię w błąd.Może nie chce,żebyś wygrywał ją z pracy? Pracuję w tej firmie już jakiś czas i MAM UMOWĘ I ZARABIAM POWYŻEJ NAJNIŻSZEJ ŚREDNIEJ KRAJOWEJ!!! Jak można być takim wyrafinowanym człowiekiem i pisać takie wierutne oszczerstwa i kłamstwa,nie poparte dowodami.Chcesz się dowartościować i zabłysnąć w Internecie?No to pokazałaś co z Ciebie za człowiek.Jeśli nie przyjęli Cię do pracy,to widocznie się do niej nie nadajesz!!! Niby skąd wiesz ile firmą zarabia na pracowniku? Przecież nie są to jawne informacje. Pracuję w JAGu i nie narzekam. Wypłatę dostaję na czas,pracuję na dobrych środkach,jak chcę wolne nie ma problemu,godziny pracy ok.,kontakt z koordynatorem super. Śmiało mogę polecić pracę w JAGu każdemu,kto CHCE PRACOWAĆ!!!

To ciesz się ,że masz umowe. Wiem co piszę.Malo wiesz widze na ten temat. Nie jedna osoba pracuje bez umowy i nie ma nawet najniższej krajowej.A ile firma zarabia na takich osobach to bardzo łatwo wyliczyć,z tym że trzeba mieć wiedzę na ten temat.Widze że Ty jej nie posiadasz. Mnie taka praca nie interesuje. Mam swoją i nie w takim środowisku i na wyższym poziomie ,więc daruj sobie. Przedstawiłam tylko sytuację która jest na porządku dziennym w tej firmie.

Pracownik Nowy wpis
@Anonim

No tak ,insynuację nie poparte dowodami,bo ktoś tam powiedział,to sobie ulżę,pisząc takie obelgi. Po co wogóle się wypowiadasz jeśli to właśnie Ty jesteś niedoinformowaną osobą,a w dodatku masz pracę na "wyższym poziomie "nie w tym środowisku ;). Dowartościowałeś się?Pomyśl ,myślenie nie boli i szanuj pracę ludzi na "niższym poziomie "jeśli już tak się wywyższasz. Amogę Ci szczerze powiedzieć ,że w JAGu szanują pracę sprzątaczek,ale to nie Twój poziomie przecież.

Brak Nowy wpis

Nie polecam firma z ludzi robi sobie jaja nie płacą brak umowy jeden wielki (usunięte przez administratora) nie polecam jak najdalej od nich

Wieliczko Święto Polski Nowy wpis

Solidna firma nie rozumiem tych negatywnych wypowiedzi wszystko jest w jak najlepszych porządku

Kociński Kleryk Nowy wpis
@Wieliczko Święto Polski

Tomasz

Banda cwaniaków. Zostałem zwolniony bo zachorowałem. Oczekują od pracownika dyspozycji 24h , morderczej ilości godzin a sami z siebie nic nie dają ,Na święta zero dodatków, szkoda czasu na nich.

Iza
@Tomasz

Serio? W głowie się nie mieści. Jaką umowe podpisują z pracownikiem, skoro zwolnili cię za chorobę? Płacili chociaż jakoś lepiej za te mordercze ilości godzin?

Przemysław
@Tomasz

O co chodzi z tą dyspozycyjnością 24h na dobę? Dzwonią w ciągu nocy i trzeba być pod telefonem czy jak?

Były
@Przemysław

Na obiekcie ochraniany całodobowo pracuje 3 max 4 a godzin 200 i więcej , grafiki lewe, układają pracownicy nie znający się na przepisach, często pracuje się na 2-3 obiektach, zmiany to zależy jak żyjesz z tym co go układa, albo jesteś jego rodziną , zero nadzoru nad czasem pracy , nad normami , wolnymi dniami. Jak można funkcjonować pracując 24h albo czasem 36h pod rząd - patrol żart - nie widziałem nigdy , chociaż trochę tam pracowałem

Ola

Mam pytanie Oferujeciw w ogłoszeniu na olx 16 zł na rękę za godz .w sądach w Bydgoszczy Jak to się ma do rozmowy telefonicznej dzisiaj z jakąś kobietą od was która na te same sądy oferuje umowę o pracę na najniższą krajową czyli ok. 1670 na rękę plus 200 zł za licencję a wszystko ponad normę na zlecenie za 15zl na rękę. Ja chciałam przepracować w miesiącu ok. 200 godz. więc coś tu nie gra. W listopadzie jest norma 152 godz czyli miałabym 48 godz na zlecenie. Z wyliczenia wynika że z umowy o pracę dostałabym 1670 zł plus 200 zł dodatku plus 720 zł z umowy zlecenia co daje 2590zl na rękę. Dzieląc ta kwotę na moje 200 wypracowanych godzin wychodzi kwota 12,95 zł netto za godz pracy. Rachunek jest prosty powinnam dostać za 200 godzin razy 16 zł - 3200 zł. Co się stało z różnicą 610 zł!? W grudniu wychodzi to jeszcze gorzej bo norma jest wyższa - 160 godz. Czyli na umowę zlecenie bedzie 600 zł plus obiecany dodatek 200 zł plus 1670 zł z umowy o pracę co daje kwotę 2470 zł netto podzielone przez 200 godz = 12,35 zł/godz. W tym wypadku będzie brakowało już 730 zł!!!!!!!!! A co z wyplatami jak norma będzie wynosiła 168, 176 lub 184 godziny? Zarobiłabym odpowiednio: 2350 zł, 2230 zl i 2110 zł, czyli 11,75/godz., 11,15/godz i 10,,55 zl / godz. Gdzie te obiecane w ogloszeniu 16 żł na rękę?????? Ktos tu kogos chce zrobić w balona. Ludzie nie dajcie się robić w konia !!!!!!!!!!

Ola
@Ola

Żeby nie być goloslowna podaje jeszcze numer na który dzwoniłam na olx 502344700 w gruncie rzeczy całkiem miła pani Zadzwońcie i sami się przekonajcie

Sebastian
@Ola

Sprawę wynagrodzenia powinnaś wyjaśnić w dziale finansowym. Zresztą podejmując zatrudnienie na pewno podpisałaś umowę w której powinna być wyszczególniona stawka godzinowa lub wysokość miesięcznej wypłaty. Napisz, czy dowiedziałaś się skąd te rozbieżności w wysokości wynagrodzenia?

Stefan
@Ola

Następna nieprawdziwa opinia o firmie kiedy w końcu Impel się pogodzi z porażka jesteście żałośni jako firma Ja dostałem umowę o pracę w Sądzie i jest wszystko ok a (usunięte przez administratora)o nieprawidłowościach to bzdura macie cienką kadrę skoro nie potraficie wygrać prostego przetargu żenada możecie się uczyć od firmy JAG profesjonalizmu.

???
@Stefan

Nadal jest ok, a opowieści o nieprawidłowościach to bzdury? Gratuluję profesjonalizmu.

Były
@Ola

I nasuwa się pytanie jak można w jednej firmie na tym samym stanowisku pracować na umowę o pracę i umowę zlecenie? I tak to funkcjonuje. Brak nadgodzin , stawka jak wszędzie - minimalna ,(usunięte przez administratora)

nie polecam kierownik były policjant przerzuca z jednego miejsca na drugie ledwo się zapoznawali ludzie z obiektem już idzie na drugi

Aleksander
@ja

Twoja wypowiedź bardzo mnie zaciekawiła i nie ukrywam, że sam chętnie dowiem się czegoś o tym pracodawcy. Możesz tak szczerze napisać mi, czy firma ta jest godna polecenia pod względem oferowanego wynagrodzenia? Możesz wypowiedzieć się na podstawie swoich doświadczeń? Fajnie by było, gdyby tego typu opinia pojawiła się w wątku.

Netr
@ja

a jaka ochrona na umk w bibliotece...haha...nie do przejścia...lol oboje...

@ja

Jaki z niego policjant,były milicjant-PRL.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe J.A.G Krzysztof Wiatrowski i Wspólnicy sp.j..
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
zrezygnowany

w Unisławiu zatrudniają w budzie dla psa...zimno,bez prądu...kto chętny??

Wolf
@zrezygnowany

Jaki obiekt?

Xyz
@Wolf

To jest sprzed dwóch lat!

Zuzanna
@Xyz

To prawda. Komentarz @zrezygnowany jest sprzed dwóch lat, a jak wiadomo - pd tego czasu w firmie J.A.G mogło się wszystko zmienić. I to na lepsze. @Xyz - pracujesz tam może? Jeśli tak, to najlepiej będzie, jak powiesz nam, jak to tam teraz jest z zarobkami. Są lepsze niż kilka miesięcy temu?

Sapporo

Jak to jest możliwe ,że tak wspaniała wychwalona firma jak Jag Płacąca tak świetnie złożyła do Sądu wypowiedzenie Długo nie trzeba było czekać i robią wypad z Sądów Szkoda tylko ,że nie poinformowała o tym fakcie swoich wspaniałych pracowników czyżby z obawy z przedwczesnego rozwiązania umowy Teraz wszyscy muszą szukać sobie pracy bo na Sądach są spaleni Pracownicy Sądów jeszcze tak lipnej ochrony nie widzieli zero profesjonalizmu

J-23
@Sapporo

Miała zrobić wypad ale jakoś "wypadu" nie ma. Czy ktoś piszący na tym forum ma sprawdzone, rzetelne informacje??

Kwalo

Ludzie co to (usunięte przez administratora) za firma wielki kierownik GRZEGORZ pracownik z focusa byly pracownik to jest psychol nie kierownik!!

Za takie traktowanie pracowników kontrolę maja pewna. Koniec zatrudniania bez umowy.

@anonymous

Czy rzeczywiście jest tak, jak mówisz? To bardzo poważne oskarżenie. Być może pracownicy musieli po prostu zaczekać kilka dni na otrzymanie umowy? Próbowałeś te kwestie wyjaśnić? Jak rozumiem, pracujesz w firmie J.A.G.? Czy ten przypadek dotyczył Cię osobiście?

Ta firma nie daje umowy nie interesuje się wogule pracownikami Kłamią i oszukuja.

Brak słów

Wszędzie zatrudniają na czarno, bez umowy (jakiejkolwiek). Wypłacają mniej niż pensja minimalna. Gdy zaczynasz upominać się o umowę lub PIT za zeszły rok to mówią "nie chcesz pracować to droga wolna". Kiedy ktoś zgłosi to do PIP?

KPOF

Kolejny wygrany przetarg i praca bez umowy na czarno. Zapraszamy wszystkich chętnych. Dla nich jest nie groźny PIP czy skarbówka... Niedługo sprawa trafi do prokuratury Toruń-Wschód o nie legalne zatrudnianie i fałszerstwa i inne przekręty. Polecam serdecznie.

Roman

Szefem ochrony jest niezbyt rozgarnięty facet zyjący w innym swiecie a jego pomagierem jest maly kurdupel na którego pracownicy mowią-maly ......Co do firmy to porazka.4 zl na godzine,umowa zlecenie i to nie zawsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe J.A.G Krzysztof Wiatrowski i Wspólnicy sp.j. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe J.A.G Krzysztof Wiatrowski i Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe J.A.G Krzysztof Wiatrowski i Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe J.A.G Krzysztof Wiatrowski i Wspólnicy sp.j.
  • Rumińskiego 6
    85-030 Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe J.A.G Krzysztof Wiatrowski i Wspólnicy sp.j.