Opinie o Aplikom w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aplikom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aplikom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aplikom w Łódź

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Aplikom? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej firmy! Rekrutacje są i wiszą od miesiecy. Każdy kto pracował w dobrej formie z zasadami i kierownictwem na poziomie to odejdzie. Zero możliwości rozwoju, atmosfera okropna, brak HR. Państwo Dyrektorzy nigdy nikim nie zarządzali, mają zerowe kompetencje i niski poziom. Najgorszy pracodawca ręce. Dla tych dyrektorzy tylko jaja się liczy nic więcej. Mają wszystkich wielkiej (usunięte przez administratora)

Jak jest z awansem w Aplikom?

KI Nowy wpis

Jakim awansem?! :D

Julita

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwani są aktualnie kandydaci do pracy na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży w sklepie internetowym oraz Doradca handlowy B2B. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Jak wygląda praca w tych działach Aplikom? Wasze doświadczenie i opinia mogą być bardzo pomocne.

Igi
@Julita

Doradzam poszukanie w innych miejscach ???? chyba, że praca za najniższą krajową i czekanie na premię, której nigdy nie dostaniesz jest Twoim marzeniem. Wtedy tak, to miejsce dla Ciebie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Aplikom? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Wypłacają dodatkowe nagrody w Aplikom?

zalco

Masz poczucie humoru! XD XD

Igi

Jak pensję dostaniesz w terminie to będzie wystarczajacą nagrodą XD

Julia

@Nick to jak się obecnie ta firma nazywa skoro nie jest to już Aplikom?

Roger104

Kompletny brak wizji, firma, nie przystaje do otaczającego rynku. Płacą śmieszne stawki i nie dbają kompletnie od pracowników. Ostatnie miejsce do którego powinno się aplikować.

projektVB
@Roger104

Jak firma może mieć wizje, skoro od wielu lat mają prezes, która jest odporna na wszelki rozwój.

Niestety Firma po odejściu dyrektora handlowego który pracował tam wiele lat nie poradziła siebie w realiach rynkowych i została sprzedana francuskiej korporacji.

Mikołaj

Kiedy firma została sprzedana i jak to wpłynęło na zatrudnionych pracowników? Na stronie pracodawcy nie ma o tym wzmianki. Mógłbyś dodać więcej informacji na ten temat? Znalazłem kilka aktualnych ofert zatrudnienia na stanowiska: specjalista do spraw sprzedaży w sklepie internetowym, specjalista do spraw marketingu i inżynier do spraw oprogramowania CAD. Aplikować można pod linkiem https://www.aplikom.com.pl/kariera/oferty/. Piszcie co sądzicie o tych rekrutacjach.

nicco
@Mikołaj

No jak nie ma. Przecież masz nawet inne logo, a pod nim napisane "wcześniej aplikom". Tam nowi właściciele powinni zrobić czystkę z dyrektorami, kierownikami i prezesami. Bo dochodzi do cyrków, że w dziale jest jeden pracownik a 3 kierowników i dwóch dyrektorów.

doler

kinds,akurat u nich ciężko o pracę bo poszukują ludzi standardowo po znajomych

inż

Śmieszne wynagrodzenie, to nie żadne insynuacje tylko prawda (usunięte przez administratora)Dobra opinia od klientów, to zasługa tylko i wyłącznie pracowników! Oni już chyba z całej Łodzi wszystkich zatrudnili, taka tam jest rotacja.

smerfetka

A jak się żyje za taką głodową pensję? Starcza do 1?

limo

Sztywna kadra zarzadzajaca.Generalnie mysla ze sa kororacja na telemarketera czyli jak to sie ladnie nazywa handlowca trzeba przejsc proces rekrutacji 4 poziomowy prawie jak na prezesa.Nudzi im sie a patrzac na zarobki to juz wydaje sie tym bardziej groteskowe.

g

podbijam

mała mi

Buziaczek nie wiem ile dostaje nowy pracownik dokładnie, ale myślę, że jest to kwota w granicach 1600 zł netto na umowie próbnej, a na umowie na czas nie określony 1800 zł netto, więc są to standardowe stawki, jakie możesz dostać w mieście Łodzi, wiem co mówię mam szerokie grono znajomych, którzy niestety pracują na podobnych stawkach.

Figaro

A ile ci zapłacili za pisanie tych bredni w godzinach pracy? Gdyby było tam tak cudownie, ludzie by nie odchodzili.

mała mi

Jak to czytam to włos mi się na głowie jeży. Oby takich firm jak Aplikom było więcej. Fantastyczna atmosfera, jest gdzie wracać po urlopie macierzyńskim, firma prorodzinna są organizowane imprezy dla pracowników w postaci jednodniowej przyjemności, ale są są imprezy dla dzieci pracowników jak Dzień dziecka czy Mikołajki, ludzie się szanują nawzajem, umowa na czas nieokreślony szybko do zdobycia co w dzisiejszych czasach jest rzadko do spotkania. Nie ma żadnych nadgodzin i mowy o zabieraniu pracy do domu to Twoja dobra wola chcesz zabrać zabierasz, a jak nie to nie, praca w dobrych i pożądanych godzinach od 8 do 16 bez weekendów, nikt nie każe ci zostawać po godzinach w pracy, szanują Twój wolny czas, istnieje fundusz socjalny, z którego możesz sobie dofinansować zajęcia dodatkowe np: na siłowni. Fakt płaca podstawowa mogłaby być wyższa, ale nie ma co narzekać w dzisiejszych czasach i są możliwe do wyrobienia premie gdy wykonamy plan. Ja gorąco polecam Aplikom jako pracodawcę, oby więcej takich firm !

magda

Ok bim bam, wszyscy idą do domu,ale zabierają ze sobą pracę... (usunięte przez administratora)

migotka

Powiem tak- firma szanuje czas wolny pracownika godzina 16 i bim bam wszyscy ida do domkow.Natomiast jedno co mi sie nie podobalo ze to mala firma a zachowuje sie jak korporacja.Ciagle zebrania.Kadra rzadzaca nic nie robi tylko obraduje, spotyka sie , dywaguje.Smiech.Trafilam do dzialu w ktorym nie polubilam kolezenstwa.Ja sie ciesze ze juz tam nie pracuje.

mmm

Nikt nie poleca:-).(usunięte przez administratora). Brak opieki medycznej, brak karty multisport, była taka opcja ale nie chcieli nic dopłacić...

mmm

I to jest najwłaściwsza opinia, żal żal żal, szczególnie pseudo - kierownicy, dyrektorzy - jeden dział kierowników dwóch i jeden szeregowy pracownik:D. Szkoda czasu na taką firmę, nawet w kryzysie...

Zostaw merytoryczną opinię o Aplikom - Łódź

Aplikom
2.7/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Nowe Sady 2
    94-102 Łódź