CELBUD-PAWEŁ KRZEPKOWSKI

Celestynów

Opinie o CELBUD-PAWEŁ KRZEPKOWSKI

Bogdan

Firma Ok - mocno się rozwija. Szanują ludzi zarówno ojciec jak i syn.

robert g

Tragedia ostrzegam partacze i oszuści,firma działa jeszcze pod inną nazwą a oszustwa takie same.

Darek
@robert g 15.04.2016 00:50

Bzdury piszesz - zazdrosny leniu !!!!

piotr

Uwaga na firmę Celbud Krzepkowski Paweł. Nie płaci swoich zobowiązań, proszę o ostrożność i rozwagę w wykonywaniu dla nich usług!!!!

PIotr

Zostaw opinię o CELBUD-PAWEŁ KRZEPKOWSKI - Celestynów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CELBUD-PAWEŁ KRZEPKOWSKI