Celbud Polska Sp. z o.o.

Opinie o Celbud Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników.
Informujemy, iż zarówno my, jak i zespół administratora serwisu GoWork.pl uważnie obserwujemy wkład Państwa  na wątku Naszej firmy.
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i Polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną. Mając na uwadze ciężką pracę całego zespołu nie możemy przyglądać się temu bezczynnie.

Dążymy, aby to miejsce stanowiło przestrzeń do kulturalnej i merytorycznej dyskusji.

W przypadku pytań zachęcamy do pozostawienia go na forum, lub kontaktu poprzez adres e-mail firmy.

Pozdrawiamy,
Grupa Celbud!
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Paweł Krzepkowski

Firma - Prezes Firmy

15.06.2023 03:06

Czym zajmuje się Państwa firma?

Paweł Krzepkowski ikona wywiad

Jesteśmy Grupą Deweloperską składającą się ze spółek działających w Polsce oraz w Europie. Specjalizujemy się w budowie kameralnych inwestycji deweloperskich, dedykowanych indywidualnym klientom, doceniającym piękno architektury oraz wyjątkowość miejsc, które wybieramy na nasze inwestycje.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Paweł Krzepkowski ikona wywiad

Nasza historia sięga 1981 roku, kiedy to powstała pierwsza firma specjalizująca się w budownictwie prefabrykowanym. Przez ponad 38 lat nasze firmy zyskiwały doświadczenie w wielu dziedzinach, zarówno w branży budowlanej, jak i deweloperskiej. Przeszliśmy cały proces rozwoju - od małej firmy budowlanej do pozycji dużego inwestora. Dzięki temu jesteśmy w stanie nadzorować prace w pełni odpowiedzialny sposób.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Paweł Krzepkowski ikona wywiad

Poprzez kameralność naszych inwestycji mamy bezpośredni kontakt z klientami. Staramy się budować partnerskie i długoterminowe relacje oraz bardzo blisko współpracować z naszymi klientami przez cały proces budowlany, oraz po zakończeniu inwestycji. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie oraz propozycje. Nie pozostawiamy nawet najdrobniejszych spraw bez odpowiedzi. Naszą dewizą jest partnerska współpraca z klientem.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Paweł Krzepkowski ikona wywiad

Posiadamy własną kadrę menadżerską, zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie w firmie zatrudnionych jest około 20 współpracowników. Pracujemy głównie w modelu pracy stacjonarnej, ale również w systemie hybrydowym - w zależności od potrzeby sytuacji.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Paweł Krzepkowski ikona wywiad

Proces rekrutacji jest w pełni transparentny. Pierwszym i jedynym etapem rekrutacji w naszej firmie jest rozmowa kwalifikacyjna kandydata z pracownikiem z działu HR w siedzibie firmy. W jej trakcie omawiamy szczegółowe warunki współpracy.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Paweł Krzepkowski ikona wywiad

Proces adaptacji nowego pracownika w naszej firmie rozpoczyna się od oprowadzenia go po budynku firmy. Następnie przeprowadzamy szkolenia merytoryczne i szkolenie BHP. Przedstawiamy pracownikowi zwyczaje firmy i cel jego pracy. Kolejnym etapem jest zapoznanie się pracownika z zespołem. Na końcu przeprowadzamy obustronny feedback.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Paweł Krzepkowski ikona wywiad

Nasi pracownicy w każdej sytuacji mogą liczyć na wsparcie przełożonego. Zapewniamy pracownikom warunki do zdobywania nowych kompetencji i wiedzy poprzez szkolenia i kursy. Usprawniamy wykonywanie pracy, dzięki nabywaniu nowych umiejętności, kompetencji i wiedzy, którą dzielą się starsi stażem współpracownicy.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Paweł Krzepkowski ikona wywiad

Nasza strategia jest niezmienna od lat i polega na systematycznym wprowadzaniu do portfolio projektów, które odpowiadają na aktualne potrzeby klientów. Najważniejsze dla nas są funkcjonalność i komfort przestrzeni oraz piękno architektury terenu na nowo powstałych inwestycjach. Koncentrujemy się również na wysokim standardzie, który sprawia, że inwestycja zyskuje na wartości w czasie. Celem firmy jest kontynuowanie strategii stabilnego wzrostu na rynkach nieruchomości komercyjnych, na których prowadzimy działalność. Dążymy do tego, żeby budować w systemie jak najbardziej ekologicznym i sprzyjającym otaczającej nas naturze.

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,
Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników.

Pozdrawiamy,
Grupa Celbud!

Jak szefostwo w Celbud Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Odpowiedz Nowy wpis

Trzeba zapytać pracowników :) Najstarszy stażem pracuje 31 lat w firmie CELBUD - jest wielu po ponad 20 lat - to o czymś świadczy i to jest odpowiedz na to pytanie.

MG Nowy wpis

Inwestycja fantastyczna ! ! ! Mało takich :)

Podpowiecie czy firma potrzebuje teraz nowych ludzi do pracy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Celbud Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

P.K

Nic prostrzego tylko się przedstawić i podać konkrety , a nie próbować anonimowo kogoś oczerniać - może coś więcej dowiem się od Klienta który w życiu nie zrobi ze mną interesu :?)

Lidia

@anonymous, masz na myśli właściciela firmy, którego i mię i nazwisko podane jest obok nazwy firmy, czy innego pracownika. Jeśli innego pracownika, to przypominam, że dane osobowe współpracowników są prawnie chronione, a wpisywanie ich jest niezgodne z regulaminem. Podaję do niego link https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli napisałeś/aś o właścicielu firmy, a informacja jest rzetelna, to czy jego śmierć obecnie skutkuje jakimiś zmianami w CELBUD-PAWEŁ KRZEPKOWSKI?

Bogdan

Firma Ok - mocno się rozwija. Szanują ludzi zarówno ojciec jak i syn.

Zostaw merytoryczną opinię o Celbud Polska Sp. z o.o. - Celestynów

Celbud Polska Sp. z o.o.