PPHU DARLAS D.Lasek

Krosno

Opinie o PPHU DARLAS D.Lasek

zenek

Witam. Unikajcie tej firmy jak ognia. Pracownik fizyczny dla nich to śmieć Praca po godzinach zarobki uzależnione od humoru kierownika tz najniższa krajowa plus cos tam do koperty jak sie nie spiszesz w danym miesiącu to zawsze można pracownikowi uwalić kasę Ciągłe zastraszanie pracownika bo musisz cos skończyć w danym dniu a roboty jest na dni kilka później pretensje ze coś zostało zrobione zle, sporo stresu - nie do wytrzymania I tak trzeba byc pracownikiem uniwersalnym bo wszystko musisz umieć byc płytkarzem stolarzem technologiem elektrykiem i jeszcze serwisantem

Ziutek
@zenek 02.06.2016 22:14

Witam zgadzam się z Tobą w 100% , pseudo kierownik i jego wygórowane ambicje. Na papierze co innego a do koperty co innego.... porażka , taktyka rodem z lat 90-tych kiedy pracownik nie miał nic do powiedzenia.

Zostaw opinię o PPHU DARLAS D.Lasek - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU DARLAS D.Lasek