FCB Ronenberger Ltd

Tarnowskie Góry

Opinie o FCB Ronenberger Ltd

muncja

no na umowie zawsze jest wszystko zawarte, ale nie ma co narzekać, bo to dla wielu osób jest naprawdę bardzo sporo kasy

jamnik

Firma ta jest bardzo dobra. Prace wykonuje bez zastrzeżeń a cena jest bardzo niska.

kiero

Po wpisach poznaję że kolega co wszysko psuł i naszczescie go zwolnili msci sie na firmie a prawda jest taka ten co nie kradnie i wpracy mysli o pracy pracuje tam już 15 lat

Abram

Pracuję w tej firmie i jest to chyba jedyna firma gdzie pracuje się zgodnie z czasem karty , merce są w miarę nowe

Laki

To jakaś kpina a nie firma aż mnie trzęsie jak sobie przypomnę. Jak takie firmy istnieją? Gdzie są te kontrole gdzie jest Sanepid, Ekologia, Inspekcja Pracy i Bhp.

Benek

Tak masz racje kolego też tam pracowałem. Widział który kiedyś taki brud na placu i w biurze? Tak tam wygląda wszystko samochody a o kasie lepiej nie mówić. A ten co tak latał to słyszałem że się zwolnił chyba nie wytrzymał?

Aaro

Nie znam gorszej firmy od FCB Ronenberger totalna klapa. Wymagania nie z tej ziemi a kasa do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkoda czasu i męczarni. Samochody niby nowe a wraki zniszczone nic się przy nich nie robi z resztą nie ma kto jest tam taki jeden głupi kierowca co lata i naprawia i to swoimi narzędziami a zarabia parę grosz więcej od zwykłego kierowcy. Nie polecam nikomu.

Zostaw opinię o FCB Ronenberger Ltd - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FCB Ronenberger Ltd