HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o.

Blichowo

Opinie o HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o.

użytkownik

Oni nie produkują tylko sprzedają pompy , które są produkowane w Chinach i częściowo w Europie. co do profesjonalizmu hmmm bywa z tym różnie, zresztą były tam chyba jakieś roszady kadrowe i ludzie kompetentni już tam nie pracują. Serwisu nie polecam gdyż jest kosmicznie drogi, zresztą były handlowiec ogarnia te sprawy prywatnie :) ( polska rzeczywistość :)). Z tego co mi wiadomo pompy są dobre choć drogie w zakupie i w eksploatacji i naprawach.

Twoje doświadczenie może zmienić kariery wielu ludzi. Dodaj komentarz o firmie HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o..

Zostaw opinię o HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o. - Blichowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o.