Opinie o Themar Import Eksport Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Themar Import Eksport Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Themar Import Eksport Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Themar Import Eksport Sp. z o.o. w Warszawa

Czy rozmowa rekrutacyjna w Themar Import Eksport Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Kandydat Nowy wpis

Jakie są zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Czy w Themar Import Eksport Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Obecny Nowy wpis

Tak. Zawsze otrzymuję pomoc i wsparcie.

Zenek

Pojawiło się ogłoszenie na PH. Czy ktoś z obecnych lub byłych może coś powiedzieć na temat pracy i zarobków?

@Zenek

Będziesz aplikował? Z komentarzy nie wygląda to pozytywnie ale może coś się poprawiło. Ja tez jestem zainteresowany. Jakbyś pierwszy dowiedział się jak płacą to koniecznie napisz :)

Leon Nowy wpis
@Marcin

Trzeba mieć doświadczenie wiesz coś?

Łukasz

Firma krzak! Nie mają nawet swojego biura tylko lecą na wynajmie piętra! Przygodę z tą firmą zakończyłem kilka lat temu i to na szczęście. Rozwój tej firmy jak i myślenia 2 starych krzakołazów zatrzymał się na latach 80-tych. Zero wiedzy, zero myślenia i strona internetowa jak z początku internetu. Jesteście (usunięte przez administratora)

Misia
@Łukasz

Przyszło mi kiedyś współpracować w tej firmie z dyrektorem. Jezu to był najgorszy okres w moim życiu! Strasznie to przeżyłam to jest jakiś potwór a nie człowiek! ????Cieszę się, że ten mroczny czas jest już za mną

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Themar Import Eksport Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Jaki jest wkład kierownictwa Themar Import Eksport Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Łukasz

Żaden.

Henryk

Praca jestmonotonna czy jednak coś się dzieje?

Klient

Dlaczego w serwisie Gowork nie można dodać oceny firmy? Ilość opinii wzrasta, a ilość ocen jest cały czas taka sama. Dziwne. Wygląda jakby została zablokowana możliwość oceniania firmy i pozostawiona tylko możliwość dodawania opinii.

CHL

Pozytywne opinie o THEMAR to jakaś porażka! :) Wszyscy wiedzą że firma w terenie uważana jest za najgorszą w branży...

Zz
@CHL

Zapewne jako PH byłeś prawdziwym demonem sprzedaży na swoim terenie ;-)

Klientka
@CHL

Nie wiem kogo masz na myśli mówiąc wszyscy. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy - bardzo dobre produkty, ceny rozsądne jak za taką jakość. Mam miłą przedstawicielkę, z którą rewelacyjnie mi się pracuje. Zawsze służy pomocą i profesjonalnym doradztwem. CHL nie wypowiadaj się za wszystkich... poza tym tak lakoniczny komentarz nic nie wnosi do rozmowy.

Klient

Mają dobre ceny i fachowe doradztwo. Dla mnie to najważniejsze.

Jak szefostwo w Themar Import Eksport Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Agnieszka

Osobiście zgrzeszyłabym mówiąc, że cokolwiek jest nie tak. Może odpowiem w ten sposób: - zawsze odnoszą się do mnie z pełną kulturą i szacunkiem - nigdy nie czułam się zignorowana lub zostawiona sama sobie. Na każde pytania dostaję odpowiedź, a problemy zawsze rozwiązywane są ze spokojem i rzeczowo - jeżeli potrzebuję jakichkolwiek narzędzi lub materiałów dla klientów od ręki mam to załatwione - dostaję wypłatę i premie jak w zegarku - mogę z każdym tematem zadzwonić do bezpośredniego przełożonego i normalnie porozmawiać jak z człowiekiem ( dlatego uważam, że komentarze poprzedników są krzywdzące nie tylko Dyrektora ale mnie również) - nie prawdą jest również, że nie ma imprez integracyjnych czy szkoleń. Osobiście byłam na dwóch takich wyjazdach i zapewniam, że wszystko było bardzo fajnie zorganizowane. - nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi a propos GPSa - jeżeli w godzinach pracy robisz to co masz robić to nie ma najmniejszego problemu - mam kontakt telefoniczny zarówno z innymi handlowcami jak i osobami w biurze i nigdy nie było z tym problemu. Podsumowując - jestem bardzo zadowolona z relacji ze wszystkimi pracownikami Themaru.

admin

Jeżeli współpracowałeś z firmą Themar Import Eksport Sp. z o.o. dodaj komentarz. Twoje zdanie ma znaczenie.

Kris
@admin

Powiem tak - pracowałem w tej firmie i nie zgadzam się z tymi opiniami. wygląda na to że były kolega ze Śląska robi to co zapowiadał na ostatnich spotkaniach przy wieczornych pogaduszkach z piwkiem. Niestety obiektywnie mówiąc są to bzdury. Firma jest bardzo ok. , spotkania firmowe zawsze miło wspominam bo były super ( w fajnych miejscach i z fajnymi atrakcjami - zawsze na wypasie ). warunki pracy w firmie są bardzo dobre, a cele bardzo przyziemne - jeśli ktoś twierdzi inaczej, po prostu nie nadaje się na PH. Dodam również że osoby zarządzające są bardzo w porządku, mile kulturalne i znające się na rzeczy i posiadający olbrzymią wiedzę - każdy kto uczciwie i obiektywnie chciałby się wypowiedzieć powie to samo.

Dawny pracownik
@Kris

Widzs ze dyrektor themaru zobaczyl opinie i pisze glupoty aby kolejne naiwne osoby aplikowaly :) powodzenia, nie dajcie sie nabrać

Anty_dyrektor
@Dawny pracownik

Też mi się tak wydaje. Bo komentarz krisa to aż nazbyt przejaskrawiony w drugą stronę w stosunku do tego co pisali poprzednicy. Dyrowi już chyba się ulało i stwierdził że będzie robił dobry PIAR. Ja powiem szczerze nie polecam, bo perspektyw na przyszłość żadnych jeśli chodzi o rozwój. Dla osób zaczynających karierę PH proszę bardzo, na start owszem z tym że nie dać sobie dyrowi wleźć na głowę. Bo będzie jeździł po Tobie jak skate na deskorolce. Współczuję mu z całego serca..........kolego żeby zarządzać ludźmi trzeba ich znać i słuchać ich potrzeb.

@Kris

Tak, to jest obiektywna opinia. Pozdrawiam D.

@Anty_dyrektor

Chodzi oczywiście o opinię Krisa- jest obiektywna. D.

@D.

Chodzi Ci o opinię Krisa? Czy może tego anonimowego opuszcza?

@D.

Tak też myślałem. Coś mi się wydaje że tyle jadu do innych mogą mieć osoby które mają problem ze sobą. Wtedy wszędzie szukają winy tylko nie u siebie. Pewnie już zmienili kolejną firmę i znowu kogoś opluwają. Ja potwierdzam że firma Themar to dobra firma. Pracujesz rzetelnie, będziesz zadowolony.

Fuck PIS. Konstytucja.
@Olo

Oj koleżko i tu wyprowadzę Cię z błędu. To nie jad tylko żal do dyrektora bo w pewnym momencie sodówka mu już do głowy uderzyła. Przestał szanować ludzi, wymyślał że czas pracy liczy się jak wchodzisz do pierwszego klienta o 8.00 a kończy się jak wychodzisz o 17.00. Nieważne że musisz dojechać do klienta to już masz gratis. O GPS-ach nie wspomnę założył w wielkiej tajemnicy tylko że coś się jebło i nas nie docenił. Potem siedział z wypiekami przy komputerze i śledził haha kto wpadę zaliczy. A my jak pracowaliśmy tak pracowaliśmy i bękę z gościa mieliśmy jak zaczął wydzwaniać i pytać o której skończyłeś pracę, czy nie za szybko jeździsz. Teraz dyrowi rura zmiękła bo na przestrzeni 2-3 lat zwolniło się około 15osób i ciężko aktualnie znaleźć kogoś konkretnego. Zresztą kasa tam wcale jak to piszecie nie jest dobra. Jest przeciętna. PS. Kolego nie zmieniliśmy kolejnej firmy i nikogo nie opluwamy. Mam kontakt z byłymi pracownikami i zapewniam wszyscy po zmianie pracy pracuje nadal w tej nowej firmie i sobie chwali. Są to korporacje, mniejsze firmy i mamy się dobrze.

@Fuck PIS. Konstytucja.

Bzdury same piszesz. Szkoda nawet komentować.

Głupoty

@Fuck PIS. Konstytucja.

Oj panie Pinokio ze Śląska :)))) coś mi się wydaje że wcale tak kolorowo nie jest i widać że tęskno za Themarem oj tęskno.

@Fuck PIS. Konstytucja.

Haa Haa, korporacje gdzie jesteś nikim , to jest to szczęście:)))) to podaj nazwy, poczytamy jak tam jest super , podaj też nazwę firmy tej mniejszjj gdzie ty pracujesz, zobaczymy jak tam jest super . .......

Jolanta
@D.

A czy zmieniło się coś na przestrzeni czasu w tej firmie? Można liczyć na konkretne warunki zatrudnienia? Jak to wygląda na dzień obecny? Warto aplikować?

@D.

Ale gdzie bzdury same piszę haha. O godzinach pracy czy o GPS-ach. Haha. Na wszystko mam dowody w razie czego.......hehe. Boli co nie że ludzie tacy źli tylko dyrektor Tomek im zaufał i się przejechał. (usunięte przez administratora)

@D.

Co ty możesz wiedzieć o korporacji jak całe życie w tej firmie robisz haha. W korporacji w większości rzeczywiście jesteś nikim ale jak jesteś dobry to awansujesz i co najważniejsze masz premię i kasę. To prawie jak w Themar też jesteś nikim a kasę masz h....ą. Po co mam Ci podawać nazwę firmy skoro wiesz i tak kto pisze komentarze. Wklep i poszukaj sobie sam haha. Jak cię spotkam na żywo to powiem Ci to prosto w twarz, a pewnie gdzieś się spotkamy świat jest mały.

RYCH
@Dawny pracownik

Ja też pracowałem w w firmie Themar nie mam najlepszej opinii o tej firmie Matyjas, Teresa słabi ludzie, chętnie porozmawiam z kimś kto w tej firmie pracował .

@Jolanta

Nie polecam nic się nie zmieniło. Po zatrudnieniu praca będzie Twoim domem. Brak życia prywatnego. Dużo nadgodzin oczywiscie bezplatnych, żadnych dodatkow... Szkoda zdrowia i czasu na pracę w takich warunkach.

@D.

Dodatkowo (usunięte przez administratora)na porządku dziennym.

Agnieszka
@admin

Pracuję w firmie ponad 1,5 roku na stanowisku przedstawiciela handlowego i jedyne co mogę stwierdzić to, że wcześniejsze komentarze to w większości bzdury wyssane z palca. Może w tym miejscu podkreślę, że nie jestem swieżynką jeżeli chodzi o pracę w terenie. Od 16 lat pracuję jako przedstawiciel. Były różne branże i różne firmy. Po drodze spotkały mnie różne sytuacje począwszy od dziwnych umów ( działalność gospodarcza, praca na zlecenie lub zmiana warunków umowy w trakcie- minimalna krajowa + reszta pod stołem), przez wymuszanie urlopu wypoczynkowego w terminie grudzień i początek stycznia bo tak pasowało właścicielom czy podbieranie klientów nad którymi pracowałam przez przełożonego i przekazywanie do finalizacji innemu pracownikowi. W Themarze od początku wszystko było transparentne. Uczciwa umowa, warunki zatrudnienia przejrzyste i jasne. W każdej poprzedniej firmie podstawowe wynagrodzenie było dość niskie, a większość wypłaty stanowiła premia - zawsze żeby ją dostać musiałam spełnić określone założenia i ocena była 0 1 - 100 % była premia, a jeżeli chociaż jeden punkt wypadł tylko podstawa. W Themarze od początku kiedy pracuje nie zdarzyło się abym dostała tylko podstawę. Dodatkowo dostałam dość fajną premię roczną. Nie zgadzam się również z komentarzem dotyczącym relacji i kontaktów z kolegami oraz przełożonymi. Od pierwszego dnia dostałam wszystko co było potrzebne do pracy - zarówno narzędzia jak i wsparcie Dyrektora oraz Kolegów starszych stażem. Do dziś z jakimkolwiek problemem mogę zadzwonić i normalnie o wszystkim porozmawiać. Pewnie nie odniosłam się do wielu wątków w poprzednich komentarzach, ale reasumując - Firma warta uwagi zarówno dla osób, które chcą uczyć się pracy handlowca jak i dla osób, które są zmęczone byciem numerem w korporacji. Tworzymy fajny zespół - zarówno osoby pracujące w centrali jak i w terenie są bardzo otwarte i życzliwe. Praca handlowca jest specyficzna i wymagająca samodyscypliny. Jeżeli wykonujesz swoje obowiązki uczciwie i rzetelnie to napewno nikt nie będzie się czepiał, a finalnie będziesz miał fajne pieniądze i satysfakcje z pracy.

Krzysiek

Istniejemy na rynku od 23 lat ale to najsłabsza firma na rynku oraz słabe kierownictwo. Handlowców mieli i mają dobrych ale większość pouciekała. Dyrektor to całkowity brak kompetencji! Produkty kiepskiej jakości. Dodatkowo bardzo duże opóźnienia w realizacji zamówień i nagminny brak czegokolwiek. Wielu produktów z oferty przedsezonowej nie dostaliśmy do tej pory! Opinia o firmie bardzo negatywna! Nie polecam współpracy!

Witam, pojawiły się ogłoszenia na olx na stanowisko PH ktoś może opowiedzieć o warunkach ? Czytałem poniższe opinie jednak może ktoś coś napisze konkretnego o średnich zarobkach podstawie jakie auta i narzędzia pracy ? Czy w soboty PH tez pracuje ?

@Paweł

Myślę, że takie informacje uzyskasz zgłaszając się bezpośrednio do firmy. Czytając tego typu strony można wyrobić sobie bardzo błedną opinię.

Nicola

Widzę ze nie za ciekawie jest w tej firmie skoro tyle negatywnych komentarzy?

JAREK

Witam Wszystkich! Rozmowa nt. firmy jak widzę jest dość ożywiona. Panie i Panowie HEJTERZY! Dziękujemy ale wasza obecność na tym forum jak i na każdym innym podobnym (osoby oczekują precyzyjnej i rzeczowej informacji) zdecydowanie NIE JEST WSKAZANA!! Postaram się wyrazić swoją opinię jako kilkuletniego pracownika. Postaram się zrobić to w taki sposób aby była ona przede wszystkim PRZYDATNA, RZECZOWA i co NAJWAŻNIEJSZE MAKSYMALNIE OBIEKTYWNA, bo przecież o to w tym chodzi! Zacznę od tematu podstawowej marki jakią THEMAR posiada w swojej ofercie. Niestety ale polityka firmy doprowadziła do tego, że marka rok do roku SYSTEMATYCZNIE TRACI na znaczeniu względem innych marek występujących na rynku. Ilość preparatów objętych marką również pozostawia wiele do życzenia względem innych firm oferujących podobne produkty. Od stycznia 2020r THEMAR jako jeden z niewielu dostawców został WYELIMINOWANY z półek jednej z największych siedzi marketów technicznych w PL czyli Cstor@%#. Świadczyć to już może o tym, że firma zdecydowanie NIE JEST PRAWIDŁOWO ZARZĄDZANA. Podejście przełożonych do pracownika i innych? Cóż ,NIESTETY ale z tego THEMR słynie najbardziej! Stosunek TRAGICZNY, szczególnie Dyrektora który wobec podwładnych i kontrahentów kreuje w BARDZO NIESMACZNY sposób swój zafałszowany obraz wielkiego dyktatora sztuki handlu i dobrych obyczajów. Jak to się kończy? Jak widać rynek BEZWZGLĘDNIE weryfikuje każdego. Nasuwa się PODSTAWOWE pytanie, czy Dyrektor THEMAR to duże siwe dziecko w kolorowych skarpetkach z WIELKIM kryzysem osobowości które dostawało wciry na przerwach od kolegów?? Kto zna tego pana zdanie już ma. Początkowe wrażenia na rozmowie i później wywołują dość pozytywne ale po upływie ok miesiąca odnosisz wrażenie, że pracujesz w ROZJUSZONYM PRZEDSZKOLU, BARDZO CIĘŻKA WSPÓŁPRACA. Niestety ale głownie za sprawą Dyrektora THEMAR na polu komunikacji znajduje się w OSTATNIEJ LIDZE NA OSTATNIM MIEJSCU. Taka jest moja OPINIA! Kolejny bardzo negatywny element z jakim się zmierzysz to NOTORYCZNE BRAKI MAGAZYNOWE z którym wszyscy pracownicy i kontrahenci(ci którzy jeszcze zostali) mają OGROMNY PROBLEM! Wypłaty ?? Niby Warszawa ale Jakie mogą być wypłaty w firmie która wszędzie zalicza doły... Pozytywy?? Żeby nie było , że cały czas tylko negatywnie. Jako handlowiec dostaniesz auto kom i laptopa. Firma głownie prowadzi rekrutacje ukryte. Jeśli jesteś bez doświadczenia a chcesz je zdobyć myślisz , że możesz na dłuższy czas wytrzymać BARDZO ale to BARDZO DZIWNĄ i NIEPRZYJEMNĄ atmosferę to weź tą robotę ale STANOWCZO ODRADZAM komukolwiek współpracę z tą firmą!! THEMAR to bardzo dziwny twór a nawet psychodeliczny. Uważam, że CZAS, zdrowie, zdrowe, nerwy i życie prywatne są najważniejsze BO MASZ JE JEDNO. Mam nadzieję , że moja opinia okazała się przydatna. Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników THEMAR!

Gogol

Może firma nie jest wybitna ale czy wszyscy pracownicy są wybitni?

pele
@Gogol

Ty na pewno jesteś wybitny, skoro napisałeś taką wypocinę

Jolanta
@pele

Wasze opinie nie mają zupełnie żadnej wartości dla osób, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej o tym pracodawcy. Co w Waszym mniemaniu oznacza, że firma ta nie jest wybitna? I na jakie zarobki można, mniej więcej liczyć, pracując w Themar Import Eksport

K.

Pracuję w firmie już dłuższy czas i jestem zadowolony. Atmosfera jest bardzo dobra a zasady w firmie z tego co wiem są od dawien dawna takie same. Ktoś na siłę próbuje oczerniać firmę a szczególnie Dyrektora który kiedyś im zaufał i wiele pomógł. Takie to płytkie, nie godne i bez honoru. Ja uważam że Pan Dyrektor jest konkretny i porządny człowiek , tyle w tym temacie. I jeszcze dwa słowa do sympatyków firmy i Dyrektora , dziś Wigilia którą być może i Ty obchodzisz , Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i powodzenia w Nowym Roku.

T.
@K.

Hej kolego K. Patrząc po godzinie i dacie wpisu obstawiam tylko jedną osobę która publikuje taki wpis, szanownego Pana dyrektora. Czy ktoś chce na siłę oczernić firmę Themar? Nie sądzę bardziej Pana dyrektora który jak miał silną pozycję to nie szanował ludzi. Teraz jak wakatów obsadzić nie może i dostaje świeżynki na wychowanie to się do dupki nalało. I dobrze. Płytkie to było jak Nas nie szanowałeś teraz masz....jak tam sprzedaż idzie bo tak się składa że gadam z byłymi swoimi klientami i dobrej opinii o themar nie mają a to za sprawą nowych nabytków. Patrzę po półkach i nie widzę już asortymentu Themaru co jest grane?? Ja też życzę powodzenia w nowym roku, a te katolickie zabobony Pan se wsadzi....

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić dyrektora handlowego okularnika

RYCH

SŁABA FIRMA PRACOWAŁEM W NIEJ KIEDYŚ, TERESKA GODZINAMI ROZMAWIAŁA Z PRZYJACIÓŁKĄ O SWOIM PIESKU .

zdecydowanie nie polecam! wyzysk i cudowne obietnice premii uznaniowej, a później jeździsz z towarem w bagażniku -,-

@pracownik

:))))) pracownik..... :))))) i co jeszcze wymyślisz: ))))) pisałeś te bzdury już jako były pracownik, Misiek, PPHU, antydyrektor, itp. - żenada i brak honoru. Ale w internecie do pewnego momentu można być anonimowym to można sobie pohejtować :))))) Hejterzy są biedni umysłowo, finansowo i moralnie. Widać że dalej jesteś cienki Bolek: )))))

@K.

No właśnie, też tak myślę że chyba ten Były czy jak mu tam, żałuje że pracował w fajnej firmie a teraz niestety ma gorzej i kupa problemów na około. Przynajmniej Pinokio może odreagować w internecie.

@K.

Oczywiście mogę sobie pisać co chcę tak jak mówisz do pewnej granicy. A jeśli uważasz że ją przekroczyłem zapraszam do sądu. Mam wszystko udokumentowane tak że możemy się pobawić. Po prostu Cię gościu nie trawię i żałuję że pracowałem w tej firmie bo tylko czas straciłem. Ty za to jesteś mocny tylko w gębie i po drugiej stronie słuchawki a tak na żywca okularniku to tylko za plecami prezesa się chowałeś i tłumaczyłeś że on tak sobie życzył. Sam jesteś cienki bolek....zrobiłeś już studia??

Misiek
@Fuck PIS

Haha dobre. Studia by mu się przydały. Szkoda że wszystko na chłopaka że Śląska idzie a każdy swoje napisal;)

Przekażmy sobie znak pokoju.
@Misiek

A ja już luz daje bo szkoda mi nerwów. Jaka jest prawda każdy z byłych pracowników wie. Ja osobiście cieszę się że mam to już za sobą i nie muszę się dyrektorka themaru prosić choćby o jeden zasrany dzień urlopu. Niech sobie dalej męczy klientów, on się przecież na wszystkim zna a prezentacji w powerpoincie nie potrafi zrobić, zawsze ktoś mu pisał hehe.

Wyzwolony
@pracownik

Która firma ma nieaktualne dane swoich handlowcow na swojej stronie internetowej? THEMAR a dlaczego? Od od wielu już lat jest tak potężna rotacja pracowników że zrezygnowali z uzupełniania na bieżąco haha. A ty pseudo dyrektorku bez szkoleń i wiedzy dot zarzadzania za chwilę bedziesz jak lata temu z towarem w busie jeździł i wio w Polskę. Trochę pokory chłopie, z ludźmi trzeba współpracować a nie walczyć. Nie dziękuj, ta lekcje masz za darmo!

Zostaw merytoryczną opinię o Themar Import Eksport Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Themar Import Eksport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Themar Import Eksport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Themar Import Eksport Sp. z o.o.?

Themar Import Eksport Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wyczółki 75
    02-820 Warszawa
  • NIP: 9510052851 KRS: 0000120316

Themar Import Eksport Sp. z o.o.