Themar Import Eksport Sp. z o.o.

Opinie o Themar Import Eksport Sp. z o.o.

dawny pracownik

Nie polecam tej firmy, nie szanują pracownika ani jego czasu prywatnego. Jak trzeba poświęcić się dla firmy to jak najbardziej, ale żeby firma pomogła pracownikowi to już nie. Jedna osoba rozwaliła ten zakład, a szkoda.

j

Coś mi się wydaje że ta firma idzie ku upadkowi, brak pracowników załatwi tą firmę. Kiedyś pracowałem w podobnej firmie, jak się nie trudno domyśleć - firma zaliczyła upadek bo co ludzie którzy tam pracowali odeszli. Byli to najlepsi specjaliści w swoim fachu na śląsku. Efekt - firma została zamknięta. Z drugiej strony gratuluje wszystkim dyrektorom i kierownikom którzy taki chcą zamknąć tą firmę. Nieźle

PPHU

Witam! Moja opinia nt. tej firmy to tylko przypuszczenia i obserwacje. Ale powiem Wam że od jakiegoś czasu współpracowałem z tą firmą dopóki w terenie działał przedstawiciel tejże firmy. Aktualnie współpraca chyba zmierza ku końcowi bo kolega się zwolnił a na jego miejsce od jakiegoś czasu nie ma następcy. Kolega jak się zwalniał to wspominał że dzieje się u nich coś niedobrego bo na przestrzeni 2-2,5 roku zwolniło się z terenu 7 osób. To chyba trochę za dużo aby móc powiedzieć że z ludźmi jest coś nie tak. Problem istnieje chyba w zarządzaniu zasobami ludzkimi w tej firmie patrz dyrekcja. No po prostu w normalnej firmie jeśli dzieje się taki exodus to szuka się przyczyny, a tu nic zero reakcji. Osobiście moja współpraca zmierza do końca i jeśli w tej firmie nie zrozumieją starej zasady że handluje się z Przedstawicielem nie z firmą to nie wróżę im przyszłości w dobie tak zmasowanej i zorganizowanej konkurencji.

Były

Święta prawda. Kiedyś pracowałem w tej firmie i możecie wierzyć lub nie ale firma nie uczciwa. Na samej górze szczebla siedzą nieudacznicy i krętacze nie uczciwi ludzie zwalniają dobrych i uczciwych pracowników tak jak opisują inni z dnia na dzień. Zarobki to śmiechu warte normy z dupy wyjęte a komunikacja to żenada ogólnie inwigilacja pracowników. Nie polecam tej firmy czasu i zdrowia na nich. Widać jak funkcjonuje po samych rekrutacjach rocznie UPADA Strata czasu .

Pelagia

Kłamstwo Wykorzystywanie pracownika Oto Themar !! 1. Brak urlopow, sezon jest zawsze przez 365 dni w roku. Nie istnieja 10 dniowe. Łamanie prawa pracownika 2. Pieniądze- obiecują do 100% premi. Wypłacają 1/5 z tego w sezonie. Kłamstwo!! 3. Czas pracy- to juz najwiekszy absurd. Najlepiej nie miec zycia rodzinnego. Mile widziane kilkanascie godzin pracy dziennie. 4. Soboty- dwie w miesiącu pracujące. Za DARMO!!! 5. Spotkania firmowe- w weekendy. Oczwiscie nie zapłacone i nie ma możliwosci odbioru tych dni. 6. Co miesieczne cele ktore trzeba zrealizowac- kompletnie z dupy. Nie realne NIGDY!! 7. GPSy zalozone po cichu a dyrektor z satysfakcją od roku podglada nielegalnie pracownikow bez ich zgody. ODRADZAM PRACE W TEJ INSTYTUCJI

Józek

Niestety tradycja w tej firmie jest nazywanie bylych pracownikow oszustami i złodziejami. Reguła jest jedna...odchodzisz i stajesz sie wrogiem a twoja osoba staje sie antybohaterem w oczach dyrekcji. Jak oni zwalniaja to z dnia na dzien. Nagle, nawet przed samymi Świętami. Jak sam odchodzisz to wielki problem i zdrada majestatu

Jeżeli współpracowałeś z firmą Themar Import Eksport Sp. z o.o. dodaj komentarz. Twoje zdanie ma znaczenie.

Zostaw opinię o Themar Import Eksport Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Themar Import Eksport Sp. z o.o.