Opinie o Themar Import Eksport Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Themar Import Eksport Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Themar Import Eksport Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Themar Import Eksport Sp. z o.o. w Warszawa

Pracuje juz tutaj dluzszy czas i brak jakiejkolwiek podwyzki, nie ma spotkan firmowych wiec ludzie sa anonimowi wiec o integracji pracownikow nie ma mowy! Praca jako pierwsza ok ale na dluzsza mete nie polecam przez jedna osobe...

Pracuje w firmie prawie od roku więc mam już trochę zdania na temat pracy w niej. GPS-y oczywiście są w samochodach ale nigdy nie dostałem żadnej uwagi o szybkości ani o tym jak wykorzystuje samochód do celów prywatnych. Kierownik stanowczy ale sprawiedliwy, jeżeli człowiek się stara to jest i doceniony. Co do czasu pracy i urlopów również nie jest tak źle jak piszą inni w sezonie owszem można wziąść tylko tydzień ale po sezonie już urlop dowolny. Ogólnie praca naprawdę nie jest zła przed rozmową kwalifikacyjną obawiałem się trochę czytając komentarze ale nie żałuję że jednak zrezygnowałem i pracuje w tej firmie.

@Marcin

To wyraźnie musiało się poprawić w Themar jak byli niedobrzy pracownicy uciekli. Bo jeszcze za moich czasów to z urlopami była bieda. Prosiłeś o tydzień w sezonie i ile musiałeś się nasłuchać, to dobrze że Wam się polepszyło. Mówisz że sprawiedliwy, kurcze aż nie mogę uwierzyć przecież ludzie się nie zmieniają: jego słowa nie ma ludzi niezastąpionych. A ile w tym Themarze tam wyciągacie z tej premii uznaniowej. 4 koła macie chociaż teraz? Bo za Naszych czasów to było mało realne, i te śmieszne założenia, nawet jak teraz mam gorszy dzień i chcę się nakręcić to czytam stare maile z Themaru o pracujących sobotach i założeniach sprzedażowych. Od razu mi lepiej. Działa wam te WWW w tym Themarze bo to już lipa na całego że w XXI wieku strona w przebudowie jest od 2 lat hehehe. Tak jak mówiłem praca na początek nie jest zła, dostaniesz berlingo plus chemię do bagażnika i pełna improwizacja. Jak masz chęci i trochę zaangażowania i nic nie odpyskujesz guru to znajdziesz lepiej. Ogólnie praca na własne ryzyko.

Misiek
@Marcin

Panie Marcinie. Ciężko odmówić,, kierownikowi,, skoro prosi o pozytywną opinię na gowork prawda?

Krzysztof

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak jest naprawdę, zapytaj tych co tam pracują. Poszukaj kontaktu do jakiegoś przedstawiciela i zapytaj. Nie sugeruj się jakimiś anonimowymi paszkwilami jednego czy dwóch frustratów którzy nawet nie mają odwagi się podpisać. Znam firmę Themar i osoby zarządzające. Z całą pewnością jest to bardzo dobra firma .

@Krzysztof

Oj Krzysztof frustratami to byliśmy za czasów pracy w tej firmie, teraz jesteśmy szczęśliwymi ludźmi. Teraz wreszcie możemy się skoncentrować na realnych planach sprzedaży, rozliczać nadgodziny, nie trzymać towaru w samochodzie osobowym itp. Z drugiej strony pewnie masz rację że Themar to dobra firma tylko wszystko zależy jaki jest wspólny mianownik. Jak odniesiesz warunki pracy do typowego prywaciarza który Ci kasę pod stołem wypłaca to W themarze nic takiego nie miało miejsca, zawsze na papierze i na czas. Ale jak weźmiesz pod uwagę osoby zarządzające to nic wspólnego to nie ma z nowoczesnym handlem. Chyba sam nie zaznałeś pracy w dobrych warunkach skoro piszesz że tam jest tak super. I kto tu jest frustratem koleś? Trochę mi szkoda że narzekam na firmę w której pracowałem ale jednocześnie cieszę się że wyrwałem się z tamtąd. I nie muszę oglądać tego okularnika z zadartym noskiem, zresztą co trzeba mu przyznać to sprzedawać on potrafił, taka typowa męczydupa, ale do ludzi to on ręki nie miał.

K.
@Marek

Marek :)))))) tak Ci się "polepszyło" że już nie pamiętasz swojego imienia: ))))) Piszesz głupoty pod różnymi Nick a mi. , ale nie masz racji.

K.
@Krzysztof

Racja Krzysztof.

Dawny pracownik

Firma Themar chce na siłe się wybielić, szczególnie wielmożny Dyrektor Handlowy, który ma gdzieś czas pracowników. Walka o tydzień urlopu i odmówienie, bo? Jest sezon - chyba cały rok. Nie polecam tej firmy! Prezes już dawno powinień przejrzeć na oczy, że przez jedną osobę wszyscy odchodzą. Przydałoby się, aby kiedyś inspekcja zainteresowała się godzinami pracy a dokładnie nadgodzinami za które nie ma mowy o zapłacie czy do odbioru, jedynie jest mydlenie oczu o cudownej premi "uznaniowej" zależnej od humorku Dyrektora. Cieszę się, że już nie pracuje w tej firmie. Rekrutacja jest ciagla bo ludzie co chwile odchodza. Warto prześledzić ogłoszenia.

Praciwnikow trzeba szanować!
@Dawny pracownik

Zgłoszenie do PIP-u zostało wysłane. Wkrótce przetrzepią dokumenty. Niezłe machlojki z urlopami musiały być skoro były tylko max 5 dniowe i to od października. Nie wspomnę z nie wypłaconymi godzinami za soboty przez pół roku a i niedzielę się zdarzały. Panie prezesie są trzy wyjścia. Zwolnić dyrektora, zdegradować go na magazyniera, lub posłać na dziesiątki szkoleń z zarządzania ludźmi bo jedno nie wystarczy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Themar Import Eksport Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
K K.

Zgadzam się z opinią Krisa i Krzysztofa. Firma jest wiarygodna i uczciwa. Pan Dyrektor jest w porządku nawet bardzo, nie ma się co rozpisywać bo każdy kto go zna doborze to wie i na pewno nie rozwala tej firmy wręcz przeciwnie. Warunki pracy są bardzo dobre. Nie rozumiem tych krzywych tekstów i próby opluwania to zwykła zawiść żal mi tych ludzi i tych co im wtórują - żenada.

D.
@K K.

Potwierdzam i zgadzam z Tobą , opinią KK i Krisa. Pracuje się bardzo dobrze, warunki pracy, plany spoko i pieniądze też. Powiem krótko, firma jest bardzo dobra, ludzie w firmie zaczynając od magazynu kończąc na zarządzie są życzliwi i pomocni . Nie ma chorej presji i ciśnienia jak w korpo tylko normalna relacja z ludźmi na każdym poziomie. Poziom komunikacji dyrekcji z zespołem jest jak super , kultura i spokój inni mogli by się uczyć - coś o tym wiem. Pozdrawiam D.

dawny pracownik

Nie polecam tej firmy, nie szanują pracownika ani jego czasu prywatnego. Jak trzeba poświęcić się dla firmy to jak najbardziej, ale żeby firma pomogła pracownikowi to już nie. Jedna osoba rozwaliła ten zakład, a szkoda.

@dawny pracownik

Witam ja też pracowałem w tej firmie masz rację ludzie nie najlepsi do współpracy ciekawy jestem kogo Masz na myśli mówiąc że jedna osoba rozwaliła firmę , ja myślę że było ich więcej taki Matyjas, Tereska od siedmiu boleści. Pozdrawiam

j

Coś mi się wydaje że ta firma idzie ku upadkowi, brak pracowników załatwi tą firmę. Kiedyś pracowałem w podobnej firmie, jak się nie trudno domyśleć - firma zaliczyła upadek bo co ludzie którzy tam pracowali odeszli. Byli to najlepsi specjaliści w swoim fachu na śląsku. Efekt - firma została zamknięta. Z drugiej strony gratuluje wszystkim dyrektorom i kierownikom którzy taki chcą zamknąć tą firmę. Nieźle

PPHU

Witam! Moja opinia nt. tej firmy to tylko przypuszczenia i obserwacje. Ale powiem Wam że od jakiegoś czasu współpracowałem z tą firmą dopóki w terenie działał przedstawiciel tejże firmy. Aktualnie współpraca chyba zmierza ku końcowi bo kolega się zwolnił a na jego miejsce od jakiegoś czasu nie ma następcy. Kolega jak się zwalniał to wspominał że dzieje się u nich coś niedobrego bo na przestrzeni 2-2,5 roku zwolniło się z terenu 7 osób. To chyba trochę za dużo aby móc powiedzieć że z ludźmi jest coś nie tak. Problem istnieje chyba w zarządzaniu zasobami ludzkimi w tej firmie patrz dyrekcja. No po prostu w normalnej firmie jeśli dzieje się taki exodus to szuka się przyczyny, a tu nic zero reakcji. Osobiście moja współpraca zmierza do końca i jeśli w tej firmie nie zrozumieją starej zasady że handluje się z Przedstawicielem nie z firmą to nie wróżę im przyszłości w dobie tak zmasowanej i zorganizowanej konkurencji.

Były

Święta prawda. Kiedyś pracowałem w tej firmie i możecie wierzyć lub nie ale firma nie uczciwa. Na samej górze szczebla siedzą nieudacznicy i krętacze nie uczciwi ludzie zwalniają dobrych i uczciwych pracowników tak jak opisują inni z dnia na dzień. Zarobki to śmiechu warte normy z dupy wyjęte a komunikacja to żenada ogólnie inwigilacja pracowników. Nie polecam tej firmy czasu i zdrowia na nich. Widać jak funkcjonuje po samych rekrutacjach rocznie UPADA Strata czasu .

Pelagia

Kłamstwo Wykorzystywanie pracownika Oto Themar !! 1. Brak urlopow, sezon jest zawsze przez 365 dni w roku. Nie istnieja 10 dniowe. Łamanie prawa pracownika 2. Pieniądze- obiecują do 100% premi. Wypłacają 1/5 z tego w sezonie. Kłamstwo!! 3. Czas pracy- to juz najwiekszy absurd. Najlepiej nie miec zycia rodzinnego. Mile widziane kilkanascie godzin pracy dziennie. 4. Soboty- dwie w miesiącu pracujące. Za DARMO!!! 5. Spotkania firmowe- w weekendy. Oczwiscie nie zapłacone i nie ma możliwosci odbioru tych dni. 6. Co miesieczne cele ktore trzeba zrealizowac- kompletnie z dupy. Nie realne NIGDY!! 7. GPSy zalozone po cichu a dyrektor z satysfakcją od roku podglada nielegalnie pracownikow bez ich zgody. ODRADZAM PRACE W TEJ INSTYTUCJI

Józek

Niestety tradycja w tej firmie jest nazywanie bylych pracownikow oszustami i złodziejami. Reguła jest jedna...odchodzisz i stajesz sie wrogiem a twoja osoba staje sie antybohaterem w oczach dyrekcji. Jak oni zwalniaja to z dnia na dzien. Nagle, nawet przed samymi Świętami. Jak sam odchodzisz to wielki problem i zdrada majestatu

Zostaw merytoryczną opinię o Themar Import Eksport Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Themar Import Eksport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Themar Import Eksport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Themar Import Eksport Sp. z o.o.?

Themar Import Eksport Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wyczółki 75
    02-820 Warszawa
  • NIP: 9510052851 KRS: 0000120316

Themar Import Eksport Sp. z o.o.