Kati

Płochocin

Opinie o Kati

eSTe

Czy ktoś powie jak teraz wygląda praca w tej firmie? Jaka jest flota, że zarobki i jak wygląda rekrutacja..?

dziadostwo

Najbardziej żenująca rozmowa w mojej karierze . Wydaje im się ze jeśli właściciel spotyka się z Tobą na rozmowie to już jest jakiś bonus . Pieniądze poniżej godności ludzkiej 2 tysiące i wydaje im się ze ludzie będą tyrac. Jak im przedstawiłam min 5 brutto to popatrzył na mnie jak na idiotke. Szanowni państwo z branży farmaceutycznej a kasa jak w biedronka . Może niech pan właściciel dla przykładu żyję za takie pieniądze miesiąc i do tego motywacja i zaangażowanie na 1000 % Szkoda czasu

Kamila

Dobra firma

eustachy

wyroby medyczne dobrze się sprzedają z tego co wiem, jakiś artykuł czytałem na ten temat ostatnio., dlatego z branży spożywczej jako przedstawiciel handlowy chciałbym przenieść się do medycznej i myslę żeby zrobić to właśnie do Kati. jednak wszystko zalezy od tego jakie moge otrzymać prowizje od firmy

Mojżesz

No dobrze, ale według mnie druga firma nie działa w tym samym mieście co pierwsza firma. Podejrzewam, że firma z wyrobami medycznymi ma spore doświadczenie, bo jest to działka poparta wielkimi pieniędzmy. Zastanawiam się co oferuje na start ta firma, czy można liczyć na jajueś jako pieniądze podstawowe. kazdmeu

adela

Kiedyś był fajny zespół, ludzie sobie pomagali,a teraz dziwne układy pani dyrektor z prezesem, a jak ktoś ma inne poglądy albo jest lepszy to won, smutne

klik

Od razu widać było na rozmowie że " ktoś " boi się konkurencji , czy też wygryzienia przez nową osobę i słusznie :) , raczej nie przyjmą nikogo z doświadczeniem . Dziwny klimat

ixi

Anioł to może cię przyjmą ,skoro rozmowa była super a jeśli średnia krajowa was zadowala to współczuję.

aniołek

byłam na rozmowie samochody skody rapid 10 wizyt dziennie bez gps rozmowa super , sprawdziłam produkty OK pensja średnia krajowa

mikro

beznadzieja , robią rekrutacje jakby byli jakąś fantastyczną korporacją , wybierają , przebierają , wydziwiają , szukają nie wiadomo kogo a to niziutkich lotów firemka o której żaden ważniejszy klient nigdy nie słyszał . Zero profesjonalizmu na rozmowach . Odradzam szanującym się handlowcom.

klik
@mikro 01.10.2013 09:31

Mikro masz rację , żaden z moich ważnych klientów z nimi nie współpracuje i doradził mi tą firemke. Sama nazwa firmy już o czymś mówi : ) Żaden poważny handlowiec się tu nie pochyli, może jakieś mlodziachy wpadną na chwilę i wypadną równie szybko . O podstawę najlepiej pytać przez tel bo szkoda czasu i gimnastykowania się na durnej rozmowie jak za chwilę dowiesz się ze 2 netto plus prowizja DRAMAT

nowa

a jak wygląda z gps w aucie

heja

A jaka jest ta Pani [usunięte przez moderatora] , czy jest dobrym kierownikiem? jest profesjonalna ? pomaga w pracy ? ogólnie czy jest ok czy jest wredna ?

benny

Produkty mają fajne , a w firmie pewnie jak wszędzie , raz jest lepiej raz jest gorzej . Nie ma co narzekać , szkoda tylko że mnie nie przyjęli i nie dali znać , Hejka

również były pracownik

nie pracuję bo wybrałam inną ścieżkę kariery po prostu, pracowałam tam długo i rozwinęłam skrzydła, ot co. Ta firma daje możliwości. I nikt w tej firmie nie ma problemu z alkoholem, Każdy z tych ludzi to również "kierowcy zawodowi" i rozsądni ludzie, a były pracownik z palca najwidoczniej wyssał sobie takie informacje i ewentualnie ma osobiste zatargi z tą osobą i inetrnet traktuje jako pole rozgrywki i daje upust swojej głupocie. Mega płytkie.

ptyś

To rozumiem że ktoś ma problemy a alkoholem w tej firmie ?

hmmm

A dlaczego Pani powyżej już tam nie pracuje skoro to taka dobra i fajna firma :)

również były pracownik

szczerze tak czytam te komentarze i oczom nie wierzę, były pracowniku masz chyba jakieś ciężkie zaburzenie osobowości skoro tutaj takie bzdety wypisujesz, pracowałam tam i to co piszą w ogłoszeniu jest prawdą, nie spotkałam się tam z zawiścią, złą atmosferą czy dyrektorem alkoholikiem, za to z rewelacyjną atmosferą, kreatywną pracą, możliwościami, pakietem premiowym i otoczeniem wykwalifikowanych ludzi, musisz być mega sfrustrowany i rozgoryczony stąd takie a nie inne komentarze, a skoro jest tam tak źle to po jaką cholerę tam pracowałeś? ta firma to od "x" czasu ludzie więc w sumie nie dziwię się że już jesteś byłym pracownikiem, tam pracują ludzie z pasją utożsamiający się z firmą, posiadający te same wartości, już po pierwszym wpisie widać że jedyne odpowiednie miejsce dla Twojej osoby to szpital psychiatryczny. współczuję Ci szczerze i powodzenia życzę bo z takim podejściem daleko nie zajdziesz.

owner

radek ja na rozmowie z nimi odniosłem wrażenie że kokosów nie będzie , jak cie przyjmą to sam się przekonasz ., ale oceniam ich bardzo kiepsko.

?

Anonim zaliczka na paliwo to zaliczka na paliwo ! nie ma nic wspólnego z pensją w innym przypadku jest to niezgodne z prawem bo przerabiałem to już w innej firmie . Znaczy to że np. 1000 zł na paliwo dostajesz na starcie i za to tankujesz i z tego się rozliczasz jeśli wydasz wszystko to w kolejnym m-cu znowu na starcie dostajesz 1000 zł i tak wkoło . Pensja to osobna sprawa , przecież nie wypijesz paliwa jak będzie chciało Ci się pić , ludzie myślcie trochę , bo jak tak dalej bezie to pracodawcy całkiem nam już wejdą na głowę bo będziecie godzic się na wszystko .

xyz

No chyba żeby też stać się tym autorytetem , jestem dobra i mogę mieć wyniki lepsze niż Pani [usunięte przez moderatora] i co wtedy ? : ) NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH : )

były pracownik

Rzeczywiście niektóre pytania są conajmniej dziwne! Zaliczka na paliwo jest wypłacana zaraz na początku pracy, zaś uzuepłenienie tej zaliczki na podstawie rozliczenia wysłanego do firmy. Na pytanie "jak z pensją?" - pensja wypłacana jest raz w miesiącu (na koniec), zaś premia z miesięcznym opóźnieniem; - co do zaliczki na paliwo - zazwyczaj było tak, że zaliczki wypłacane były z opóźnieniem; - kto podejmuje decyzje o przyjęciu pracownika? - Otóż decyzję o przyjęciu pracownika podejmuje prezes, dyrektor i... kto wie, może przedstawicielka [usunięte przez moderatora], która jest autorytetem w tej firmie.. trudno stwierdzić.. Na pewno pracownik nie może być mądrzejszy (a raczej każdy jest) od samej pani dyrektor.. więc to zależy od tego jak Cię ocenią na samym początku... Jeśli to Twoja pierwsza praca w branży medycznej to spróbuj.. jeśli zmieniasz pracę a jesteś już w tej branży.. to nie licz na cuda.. Nie wyniesiesz nic z pracy w tej firmie! Byli pracownicy wyrzucani są przez spisek pseudo przyjaciół lub sami odchodzą z pracy! Chore klimaty!!

xyz

anonim jak z pensji może schodzić zaliczka na paliwo !! pomysl trochę , no i może jeszcze z pensji rata za samocód co !! durne pytania zadajecie

xenia

Kto podejmuje decyzje o przyjeciu pracownika na handlowca , czy ktos w warszawie ? na czym polegaj a etapy rozmów o prace ?

A jak jest z pensją ?

były pracownik

Jak chodzi o tankowanie aut - to dostajesz zaliczkę lub na nią czekasz. Jak nie masz kasy to nie tankujesz... Naprawy aut - jak się popsuje, to albo płacisz z zaliczki, którą masz, albo bierzesz fakture na przelew i ukrywasz się przed mechanikiem, dopóki prezes nie zrobi przelewu. Najlepiej siedzi się w domu i dzwoni po klientach, odznacza na tablecie wizytę i oszczędza się paliwo, żeby na dłużej zaliczki wystarczyło. Sama dyrekto[usunięte przez moderatora] słynęła z callcenter!!

były pracownik

Śląskiem jak i wszytskimi innymi województwami "rządzi" ta sama osoba czyli [usunięte przez moderatora]. - osoba bez wiedzy, która myśli, że jak studiuje zaocznie i wyniesie jakąś wiedzę z wykładów to już świat leży u jej stóp... Szkoda pisać na jej temat.. fałyszwa i podporządkowana [usunięte przez moderatora]z Łodzi, która jest "ponadprzeciętnym i fenomenalnym przedstawicielem" - nic nie robiąc awansowała na medycznego. Flota - niektórzy przedstawiciele jeżdżą punto inni hondami, ale jaki samochód trafi się nowemu PH to już zależy od punktu widzenia prezesa.

xenia

Witajcie , proszę napiszcie jak pracuje się w tej firmie i jakie dają warunki , wielkie dzieki

fajny

a kto zarządza ślaskiem , fajny szef ? no i jakie są systemy premiowe , ile można wyciągnąć najwięcej kasy , a te samochody to słyszałem że mają hondy ?

były pracownik

- Półfabrykaty włoskie a reszta pakowana i fabrowana w Polsce - Produkty się podobają, ale w porównaniu do konkurencji - szału nie ma - Pensja - to zależy od ok. 2000 zł na ręke plus prowizja od zrealizowanego planu (plan: - PH na południu kraju - realizują, - na północy - teren leżał - łódzkie - po odejściu [usunięte przez moderatora]. - położone na amen!!) - samochody - miała być wymieniona flota, - ogólnie - osoby zarządzające firmą - słyną z barku kultury i alkoholizmu a w szczególności dają upust swoim nałogom na konferencjach z lekarzami - wstyd się identyfikować z "szefostwem" - fałsz i obłuda - jak chodzi o relacje "pani dyrektor" z PH - faworyzowani są PH, którzy nic nie robią - nie jeżdżą do klientów, - firma docenia pracowników, którzy zamiast jeździć w trasę - prowadzą domowy callcenter - tzw. oszczedzanie na paliwie ; - wejdź najlepiej do kilku sklepów medycznych i zapytaj jakie mają zdanie na temat firmy i produktów (to będzie najlepsza wizytówka) - niestety ryba psuje sie od głowy - a w tym przypadku i tak cud, że firma funkcjonuje (ale skoro rozdają towar z odroczonym terminem płatności/w komis czy jak to zwią na próbę - to czemu klienci mieliby się nie skusić?? więc coś się sprzedaje)

MIMI

Cześć wam , jak wygląda praca ph w Kati , czego oczekują konkretnie . Jaka jest podstawa i jaki samochód jeśli możecie napisać , no i czy te produkty się sprzedają . dzieki

abc

A....u, widzę,że problemy się pogłębiły. Jak mogę Ci pomóc?

były pracownik

Czytam komentarze i nie wierze, że od tylu lat nic nie zmieniło się w tej firmie. O przepraszam.. oprócz nowych tytułów - regionalny dyrektor sprzedaży.. śmieszne jest, jak ktoś mógł dać taki tytuł osobie bez kompetencji i z zaawansowanym alkoholizmem, który należałoby leczyć,

KOLEŻANKA

[usunięte przez moderatora] to przedstawiciel jakich mało,sumiennie wykonywała swoją pracę,osiągała cele jakie były jej narzucane,całe szczęście, że już nie pracuje w Kati,powinni ją na rękach nosić,jak wszystkich innych,którzy odeszli lub byli zwolnieni przez PRZYJACIELA-kierownika,który przyjeżdzał i opowiadał,że jest Twoim przyjacielem,będzie Ci pomagał,będzie z Tobą,kiedy tylko będzie taka potrzeba...sruty pierduty...a za dwa tygodnie pojawia się z wypowiedzeniem,dłupi uśmiech na twarzy i bez podania przyczyny robisz wypad z firmy.Przyczyna jest jedna !!! PRZEDSTAWICIELE SĄ MĄDRZEJSI OD SAMEGO KIEROWNIKA,(może nie wszyscy,bo są też kapusie np[usunięte przez moderatora])a to jemu się nie podoba,Ci ,,nowi,,trzymają mu palec prosto w [usunięte przez moderatora] i tylko przytakują, a gówno wiedzą ,pozdrawiam byłych przedstawicieli KATI

priv

o co chodzi z tą przedstawicielką [usunięte przez moderatora]?

Rozmowa jak rozmowa ...najpierw z niby kierownikiem ..pozniej jedziesz do warszawy (za podroz nie zwracaja)masz spotkanie z prezesem ,ktory zawsze ma zly humor ...po czym znow spotkanie z kierownikiem w sumie sa trzy etapy...Jezeli przejdziesz to dobrze sie zastanow czy warto...A JAKIE WOJEWODZTWO WAS INTERESUJE?????

napiszcie coś więcej proszę jak wygląda rozmowa i cały systemy jako PH?

M

podlega się kierownikowi, którego kompetencje w każdej innej firmie wystarczyły by może na sprzątanie hali magazynowej i to pod czujnym nadzorem innej osoby. Każdy konflikt z tą osobą kończy się zwolnieniem, bo on nie radzi sobie z zespołem. Jeśli ktoś się mu sprzeciwi, po pewnym czasie wylatuje. A tak naprawdę jeśli zależy Ci na prowizji, jego osoba ( pomysły, strategia, itd...) prędzej czy później "irytuje" i nie tylko handlowców ale klientów też. Handlowcy kombinują na podwójnych wizytach, żeby nie brać go do ważnych klientów, gdyż on zawsze coś, zepsuje. Czego można spodziewać sie po osobie w ciemnym tanim garniturze, brązowych sandałach i jasnych skarpetkach i śmiechu świętego Mikołaja. Wprowadza nowe produkty, po pseudo badaniu rynku, a na dodatek nie robi z nich szkoleń produktowych. Nowych produktów jest tak mało, że nie można zamówić sobie na samochód, żeby pokazać klientowi i przy okazji samemu obejrzeć. Samochody to stare wraki, nierealne limity na paliwo, źle rozliczane zaliczki, itd...

onaa

możecie napisać coś więcej?

kolo55

Napiszcie proszę coś więcej o systemie pracy, też się do niej przymierzam

Nowy

Kierownik ? tak ma na wizytówce,i tylko to !Jedna wielka porażka,wstyd robić podwójne wizyty,klienta stracić można ! Dziewczyny uciekajcie z tej firmy !!!

Ciekawi mnie wypowiedź \"kasi\" ale wiem że to prawda, anonim ? o jakim kierownictwie Ty piszesz? to jest dla mnie nie zrozumiałe kogo nazywasz kierownikiem bo ja uważam że tam sami nieudacznicy pozostali , Prezes ???? - kto to taki ? to jakaś pomyłka, jest jeszcze jeden kierownik który własnego biznesu pilnuje a nie KATI, ludzie szkoda czasu dla tej firmy , to wielka pomyłak i porażka , błąd przy porodzie.

m

Zgadzam się z Kasią,cała firma to jedna wielka ściema, przedstawiciele Ci którzy jeszcze tam pracują,marnują się,stać ich na lepszą firmę,uwierzcie mi,coś wiem na ten temat... a kierownictwo?szkoda gadać i pisać...

\"kasia\"

Chcesz wiedzieć jak tam jest to popytaj tych co pracują. A dlaczego tyle ludzi odeszło, nawet z biura. Chyba nie z dobrobytu co???? Pracowałam tam to wiem....uwirz mi...

Wyślij, wyślij jak chcesz wejść w to bagno...

Medyczny

firma kiepska, nie docenia pracownikow. Przedstawiciel zrobi rynek, a pozniej wylatuje bez podania przyczyny. Z urlopami beznadzieja- nie ma jak isc na nie. Szefostwo zupelnie nie bierze pod uwage ofert innych firm konkurencji. Plan mozna zrobic ale kasa slaba. Zanim ktos z was zdecyduje sie tam pracowac, to zastanowcie sie po co... no chyba, ze na "przeczekanie" zanim cos wpadnie dobrego.

m

A ty Misiek to pewnie jakiś nowy jesteś, po okresie próbnym zobaczysz. Skończą się słodkie podwójne wizyty, i zacznie się " twoje argumenty do mnie nie trafiają"

m

A co dokładnie chcesz wiedzieć?? Pensja kiepska, perspektywa wykonania planu niska, atmosfera napięta, cały czas wystawiają ogłoszenia o pracę żeby straszyć pracowników " bo przecież w chinach ludzie za miskę ryżu tyrają, wystarczy tylko bramę otworzyć"

misiek

dobra firma, ja jestem z niej zadowolony

Ludzie czy może ktoś bardziej szczegółowo napisać, pojawiła się oferta pracy , czy wysyłać CV ,

m

[usunięte przez admina] Robi chyba wszystko żeby firma padła, a obwinia za to pracowników. "narzędzia pracy" były nimi jeszcze może rok temu, dopóki lizingi się nie pokończyły... Dużo by pisać aaa kierownictwo ...

Zostaw opinię o Kati - Płochocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kati