Opinie o Kati w Płochocin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kati. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kati o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kati w Płochocin

heja

A jaka jest ta Pani [usunięte przez moderatora] , czy jest dobrym kierownikiem? jest profesjonalna ? pomaga w pracy ? ogólnie czy jest ok czy jest wredna ?

benny

Produkty mają fajne , a w firmie pewnie jak wszędzie , raz jest lepiej raz jest gorzej . Nie ma co narzekać , szkoda tylko że mnie nie przyjęli i nie dali znać , Hejka

również były pracownik

nie pracuję bo wybrałam inną ścieżkę kariery po prostu, pracowałam tam długo i rozwinęłam skrzydła, ot co. Ta firma daje możliwości. I nikt w tej firmie nie ma problemu z alkoholem, Każdy z tych ludzi to również "kierowcy zawodowi" i rozsądni ludzie, a były pracownik z palca najwidoczniej wyssał sobie takie informacje i ewentualnie ma osobiste zatargi z tą osobą i inetrnet traktuje jako pole rozgrywki i daje upust swojej głupocie. Mega płytkie.

ptyś

To rozumiem że ktoś ma problemy a alkoholem w tej firmie ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kati? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
hmmm

A dlaczego Pani powyżej już tam nie pracuje skoro to taka dobra i fajna firma :)

również były pracownik

szczerze tak czytam te komentarze i oczom nie wierzę, były pracowniku masz chyba jakieś ciężkie zaburzenie osobowości skoro tutaj takie bzdety wypisujesz, pracowałam tam i to co piszą w ogłoszeniu jest prawdą, nie spotkałam się tam z zawiścią, złą atmosferą czy dyrektorem alkoholikiem, za to z rewelacyjną atmosferą, kreatywną pracą, możliwościami, pakietem premiowym i otoczeniem wykwalifikowanych ludzi, musisz być mega sfrustrowany i rozgoryczony stąd takie a nie inne komentarze, a skoro jest tam tak źle to po jaką cholerę tam pracowałeś? ta firma to od "x" czasu ludzie więc w sumie nie dziwię się że już jesteś byłym pracownikiem, tam pracują ludzie z pasją utożsamiający się z firmą, posiadający te same wartości, już po pierwszym wpisie widać że jedyne odpowiednie miejsce dla Twojej osoby to szpital psychiatryczny. współczuję Ci szczerze i powodzenia życzę bo z takim podejściem daleko nie zajdziesz.

owner

radek ja na rozmowie z nimi odniosłem wrażenie że kokosów nie będzie , jak cie przyjmą to sam się przekonasz ., ale oceniam ich bardzo kiepsko.

?

Anonim zaliczka na paliwo to zaliczka na paliwo ! nie ma nic wspólnego z pensją w innym przypadku jest to niezgodne z prawem bo przerabiałem to już w innej firmie . Znaczy to że np. 1000 zł na paliwo dostajesz na starcie i za to tankujesz i z tego się rozliczasz jeśli wydasz wszystko to w kolejnym m-cu znowu na starcie dostajesz 1000 zł i tak wkoło . Pensja to osobna sprawa , przecież nie wypijesz paliwa jak będzie chciało Ci się pić , ludzie myślcie trochę , bo jak tak dalej bezie to pracodawcy całkiem nam już wejdą na głowę bo będziecie godzic się na wszystko .

xyz

No chyba żeby też stać się tym autorytetem , jestem dobra i mogę mieć wyniki lepsze niż Pani [usunięte przez moderatora] i co wtedy ? : ) NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH : )

Rzeczywiście niektóre pytania są conajmniej dziwne! Zaliczka na paliwo jest wypłacana zaraz na początku pracy, zaś uzuepłenienie tej zaliczki na podstawie rozliczenia wysłanego do firmy. Na pytanie "jak z pensją?" - pensja wypłacana jest raz w miesiącu (na koniec), zaś premia z miesięcznym opóźnieniem; - co do zaliczki na paliwo - zazwyczaj było tak, że zaliczki wypłacane były z opóźnieniem; - kto podejmuje decyzje o przyjęciu pracownika? - Otóż decyzję o przyjęciu pracownika podejmuje prezes, dyrektor i... kto wie, może przedstawicielka [usunięte przez moderatora], która jest autorytetem w tej firmie.. trudno stwierdzić.. Na pewno pracownik nie może być mądrzejszy (a raczej każdy jest) od samej pani dyrektor.. więc to zależy od tego jak Cię ocenią na samym początku... Jeśli to Twoja pierwsza praca w branży medycznej to spróbuj.. jeśli zmieniasz pracę a jesteś już w tej branży.. to nie licz na cuda.. Nie wyniesiesz nic z pracy w tej firmie! Byli pracownicy wyrzucani są przez spisek pseudo przyjaciół lub sami odchodzą z pracy! Chore klimaty!!

xyz

anonim jak z pensji może schodzić zaliczka na paliwo !! pomysl trochę , no i może jeszcze z pensji rata za samocód co !! durne pytania zadajecie

xenia

Kto podejmuje decyzje o przyjeciu pracownika na handlowca , czy ktos w warszawie ? na czym polegaj a etapy rozmów o prace ?

A jak jest z pensją ?

Jak chodzi o tankowanie aut - to dostajesz zaliczkę lub na nią czekasz. Jak nie masz kasy to nie tankujesz... Naprawy aut - jak się popsuje, to albo płacisz z zaliczki, którą masz, albo bierzesz fakture na przelew i ukrywasz się przed mechanikiem, dopóki prezes nie zrobi przelewu. Najlepiej siedzi się w domu i dzwoni po klientach, odznacza na tablecie wizytę i oszczędza się paliwo, żeby na dłużej zaliczki wystarczyło. Sama dyrekto[usunięte przez moderatora] słynęła z callcenter!!

Śląskiem jak i wszytskimi innymi województwami "rządzi" ta sama osoba czyli [usunięte przez moderatora]. - osoba bez wiedzy, która myśli, że jak studiuje zaocznie i wyniesie jakąś wiedzę z wykładów to już świat leży u jej stóp... Szkoda pisać na jej temat.. fałyszwa i podporządkowana [usunięte przez moderatora]z Łodzi, która jest "ponadprzeciętnym i fenomenalnym przedstawicielem" - nic nie robiąc awansowała na medycznego. Flota - niektórzy przedstawiciele jeżdżą punto inni hondami, ale jaki samochód trafi się nowemu PH to już zależy od punktu widzenia prezesa.

xenia

Witajcie , proszę napiszcie jak pracuje się w tej firmie i jakie dają warunki , wielkie dzieki

fajny

a kto zarządza ślaskiem , fajny szef ? no i jakie są systemy premiowe , ile można wyciągnąć najwięcej kasy , a te samochody to słyszałem że mają hondy ?

- Półfabrykaty włoskie a reszta pakowana i fabrowana w Polsce - Produkty się podobają, ale w porównaniu do konkurencji - szału nie ma - Pensja - to zależy od ok. 2000 zł na ręke plus prowizja od zrealizowanego planu (plan: - PH na południu kraju - realizują, - na północy - teren leżał - łódzkie - po odejściu [usunięte przez moderatora]. - położone na amen!!) - samochody - miała być wymieniona flota, - ogólnie - osoby zarządzające firmą - słyną z barku kultury i alkoholizmu a w szczególności dają upust swoim nałogom na konferencjach z lekarzami - wstyd się identyfikować z "szefostwem" - fałsz i obłuda - jak chodzi o relacje "pani dyrektor" z PH - faworyzowani są PH, którzy nic nie robią - nie jeżdżą do klientów, - firma docenia pracowników, którzy zamiast jeździć w trasę - prowadzą domowy callcenter - tzw. oszczedzanie na paliwie ; - wejdź najlepiej do kilku sklepów medycznych i zapytaj jakie mają zdanie na temat firmy i produktów (to będzie najlepsza wizytówka) - niestety ryba psuje sie od głowy - a w tym przypadku i tak cud, że firma funkcjonuje (ale skoro rozdają towar z odroczonym terminem płatności/w komis czy jak to zwią na próbę - to czemu klienci mieliby się nie skusić?? więc coś się sprzedaje)

MIMI

Cześć wam , jak wygląda praca ph w Kati , czego oczekują konkretnie . Jaka jest podstawa i jaki samochód jeśli możecie napisać , no i czy te produkty się sprzedają . dzieki

abc

A....u, widzę,że problemy się pogłębiły. Jak mogę Ci pomóc?

Zostaw merytoryczną opinię o Kati - Płochocin

Kati