Opinie o SPM POLAND SP. Z O.O. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SPM POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SPM POLAND SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPM POLAND SP. Z O.O. w Tychy

Hanna

@Juliszto ważna informacja, że można liczyć na dobre wdrożenie do nowych obowiązków. W firmie pracujesz już kilka miesięcy. Jak teraz oceniasz SPM POLAND SP. Z O.O. jako pracodawcę?

Julisz

Właśnie zacząłem prace - na razie spoko, cieszy mnie to że mam zaplanowane wdrożenie na tydzień. Nie rzucają nowych pracowników od razu na głęboką wodę.

Hanna

@Jacek, to bardzo dobrze. A jak wrażenia po pierwszych dniach w pracy?

Jacek

Właśnie zostałem przyjęty na stanowisko dysponenta - firma w pierwszym tygodniu zaproponowała mi darmowe szkolenie na wózek. Fajna sprawa

dispo
@Jacek

a wiesz po co Ci to zaproponowali ?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Mart z KP to ja uciekałem w zeszłym roku jak sie okazało że robota jedynie do września a potem kop w dupę, Do tego w zeszłym roku kompania zatrudniała na 4 brygady przez agencję. Na fiacie masz 2 zmiany, możesz sobie spokojnie pracować a do tego pewne zatrudnienie i premie produkcyjne na browarze co najwyżej dostaniesz skrzynie piwa a dzieci za to nie wykarmisz

mart

Mam propozycje na operatora wozka widłowego tychy-teren FCA czy wybrac prace w kompani piwowarskiej....?

slonzak

Slyszalem ze sa jakies testy na magazyniera na wozki widlowe jak to wyglada co trzeba robic

Go

Witam, Czy ktoś może napisać jak wyglada praca jako dysponent/magazynier? Zmiany, godziny pracy, zarobki?

@Go

Zalezy na ktora hale trafisz. hala 2 i 3 najnizsza krajowa plus 300 zl premi i to nie od razu, praca na 2 zm i zero nadgodzin, hala 1 - 3 zmiany. Plus wekendy. praca w miare spoko ale kasa lipa

***

Czytając większość komentarzy postanowiłem też się wypowiedzieć, chociaż nigdy tego nie robię. Wielu moich znajomych pyta mnie: „ej stary widziałeś komentarze na goworku, gdzie ty pracujesz?” Pracuje jakiś czas w tej firmie, pomimo tych komentarzy zdecydowałem się na prace w SPM i nie żałuje. Gdybym się nimi sugerował, pewnie poszedłbym do innej firmy (a miałem inne propozycje). Ogólnie nie wiem skąd tyle hejtu się tu pojawia. Firma jest na prawdę spoko, fajni ludzie. Widać, że się rozwija.. Widać, że się dzieje. Jakoś pracują tu ludzie z tego co zauważyłem po kilka dobrych lat, to chyba o czymś świadczy. No nic zobaczymy co dalej, póki co ja jestem zadowolony i chyba warto samemu się przekonać jak jest.

Juchacz65
@***

Swojego czasu z braku osób do pracy potrafili ściągnąć pracowników z Bochni z za Krakowa,aby tylko linia produkcyjna nie staneła

Justyna

SPM to duża firma i nie będzie zwracała uwagi na narzekania. Oni maja swoje procedury i jak ktoś się tego nie trzyma to musi zmienić pracę. Ja pracuje i nie mogę powiedzieć że jestem niezadowolona.

była

Nie przesadzajmy na temat zarobków bo nadgodzin mało i nie ma czym podciągnąć tych niskich stawek. Socjalne razem brutto 1000 zł z czego na święta dostaniesz 700 parę zł na karcie do nietaniego sklepu a w tym samym miesiącu odbije ci podatek z grudniowej wypłaty i dostajesz tyle że na rachunki nie wystarczy. To właśnie po takiej wypłacie zdecydowałam się na zmiany. Nie żałuję bo podjęłam dobrą decyzję. A do tej firmy pasuje ,, jaka praca taka płaca ,, czyli mało robisz i mało zarabiasz. Nie czarujcie że jest SUPER bo to niedokońca jest prawda. Pozdrawiam☺

Sylwek

@Marek- to zależy gdzie trafisz. Na magazynie są rożni klienci, niektórzy wymają pracy na dwie zmiany, niektórzy na 3. Kasa jest jak wszędzie ale tutaj przynajmniej cię przyjmują bez pośredników i nie musisz się co miesiąc zastawiać czy przedłużą ci umowę czy nie- kto pracował w learze ten wie o co chodzi. Nawału roboty tez nie ma jak na produkcji - spokojnie można wyjść na fajkę albo zjeść coś ciepłego na stołówkę.

Grzegorz

Zgadzam się. Socjal jest dobry. Co do ludzi i pracy to wiadomo - zależy jak się trafi. Nadmienię że w Bieruniu pracuje już 4 lata. Na wózku bywa różnie, czasem któryś wypadnie z gry( wolne,urlop,L4) i jak nie ściągną jakiegoś innego to też się trzeba nakręcić. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kasa dobra ale mogłoby być lepiej. Wiadomo. Ogólnie jak ktoś się nie boi pracy to polecam. Jedna z lepszych firm w okolicy.

Witam. Ile można zarobić jako operator wózka widłowego w spm w bieruniu? Praca 2 czy 3 zmianowa ?

anominus

a wiec ja sie wypowiem rowniez jako byly pracownik. Co do majstrow w wiekszosci sa wporzadku, kierownik totalna lipa tylko mu powiesz prawde i juz Cie zaczynaja rzucac wszedzie, zarobki zalezy na jakim stanowisku ale kokosow nie ma. Co do pracy to zalezy gdzir trafisz awanse raczej baaaardzo zadko jak rowniez podwyzki firma zatrudnia i przez posrednika i normalnie ale jak zatrudni Cie przez posrednika to raczej nie przejdziesz pod firme premie faktycznie dosyc szybko zabieraja nadgodziny sa do wybrania socjal jest caly tylko jezeli jestes zatrudniony przez firme zarobki od 1500-2200 bez sobot zalezy od stanowiska

Ciekawy pracy

Witam. Zastanawiam się nad pracą w firmie. Proszę kogoś o rzetelną informację. - czy to prawda że firma zatrudnienia bez pośredników - Jakie są warunki socjalne ? (wakacje pod gruszą, premie roczne, stołówka itp.) - czy pod hasłem nadgodziny widziane są soboty robocze - ile można średnio zarobić miesięcznie - czy występuję podwyżki związane np. z przedłużeniem umowy ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Pati

Pracuje już od pół roku i nie mam na co narzekać. Jasne kokosów nie ma, ale jest dużo lepiej niż w jakiejś innej firmie no i w Bieruniu super atmosfera.

An

Robota jak robota. Nigdzie nie ma kolorowo zwłaszcza jak jesteś zwykłym pracownikiem ( nie żadnym biurowym, liderem i czynnym krawaciarzem )Pytacie się jak wygląda robota jak byście czekali na to aż złapie was ktoś za rękę i zaprowadzi zamiast iść i spróbować. Nawet jeżeli 100 osób powie że praca jest zajebista a 5 napisze że totalne dno to i tak będziecie gadać ale w spm jest syf bo tak ktoś narzeka. Ludzie na takich forach nie wiesz kto pisze. Negatywy piszą zazwyczaj osoby które się nie nadają do tej roboty albo myślą że na magazynie się leży a tu niestety w takiej robocie się zap...dala.

ech, praca w SPM jak dla mnie to zadowalająca, moze dla tego ze pracuje od początku powstania formy, moze dlatego z udało mi sie troche wybic, ale pewnie nie kazdy tak ma

Reni

Zarobki na poziomie 3 tysiecy? Ale sobie ktoś jaja z Was robi hahahaha :D 3 tysiace to moze wyciagniesz pracujac 7 dni w tygodniu... Widze ze ludzie z HRu robia Wam sieczke z mózgu...

Zostaw merytoryczną opinię o SPM POLAND SP. Z O.O. - Tychy

• Jak się pracuje w SPM POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SPM POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPM POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPM POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SPM POLAND SP. Z O.O. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPM POLAND SP. Z O.O.
4.6/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Turyńska 100
    43-100 Tychy