Opinie o SPM POLAND SP. Z O.O. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SPM POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SPM POLAND SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPM POLAND SP. Z O.O. w Tychy

Hanna

@Były pracownik SPM, dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie SPM POLAND. Jeżeli możesz to przedstaw szczegółowo, co dokładnie nie zgadzało się z tym, co mówiła osoba rekrutująca do pracy na magazynie w tej firmie. Ciekawi mnie również, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które zaoferowała osoba rekrutująca. Zachęcam do sprecyzowania opinii na ten temat. @rimek aus, jak myślisz, czy z upływem czasu masz szanse awansować na wyższe stanowisko? Może są realne szanse na podwyżkę wynagrodzenia? Opisz, jak to wygląda w praktyce.

Pozdrawiam lewusów KKK

Zalezy jaki dział........Moja Zona pracuje w spm i nie nazeka ma fajna ekipę atmosfera ok.......niejedna wspólna impreza pod lipkami nie wiem czy wszyscy wiedza o co chodzi Lipki.......Caly magazyn sie tam schodzi......Jezeli atmosfera na magazynie jest dobra i ludzie sie dogaduja to praca nie jest taka straszna Ważni są ludzie ....Wszyscy tam maja swoja grópe na whatsapp pisza do siebie wysylaja smieszne foto..Czytałem opinie i zdania sa podzielone...Jak sie przyjeli ludzie tylko na wakacje przyszli do spm mysleli ze sie lezy w hamaczku i cole pije to beda narzekac i oczerniac ......za was sa ukraincy i im to nie przeszkadza...ale jak tak dalej bedzie bedziecie dalej nazekac na zarobki ,,,,trza sie przykladac do obowiazków

rimek aus

pracuje w SPMie jako oww nikomu w (usunięte przez administratora) nie wchodze poprostu pracuje mam jakis 2,7 tys netto i mysle ze jak ktos chce pracowac to zarobi tylko trza chciec. a nie płakac i gorzkie zale.. wszendzie dobrze gdzie nas nie ma pamientajcie o tym

Były pracownik SPM

Cześć, Obojętnie czy jesteś facetem czy kobietą. Nie przychodź na SPM do pracy. Osoba, która przeprowadza rozmowy rekrutacyjne to największy kłamca jakiego kiedykolwiek świat widział. Cudowna historyjka na temat tego magazynu to jedna wielka ściema. Ale jeśli dasz się przekonać tym wszystkim kłamstwom i zdecydujesz się na pracę na tym magazynie, to nastaw się na najgorsze. Zwykłych pracowników traktuje się tak jak największe śmieci, nie zależnie od tego czy to operator wózka czy dysponent. Każdy pracownik jest traktowany jak rzecz, jak własność. Albo robisz tak jak kierownictwo chce albo jesteś skreślony. Później już tylko kwestia czasu, a pojawiają się kolejne problemy, skargi i kopanie dołków pod Twoją osobą. Góra wprowadziła tak nerwową atmosferę, że nie można tego nazwać normalna poważna praca dla dorosłych ludzi. Cyrk czy przedszkole to odpowiednie określenie na to miejsce pracy. Zapomnij o tym, żeby kiedykolwiek się komuś sprzeciwić. W tej pracy nie możesz mieć swojego zdania. Masz wykonywać wszystkie polecenia jak marionetka. A jeśli zrobisz coś źle nie możesz się wytłumaczyć, że ktoś tam Ci kazał. Piszesz oświadczenie i Ty ponosisz konsekwencje. Podsumowując, nie można nazwać tego magazynem co najwyżej jednym wielkim syfem. Zastanów się 30 razy czy chcesz pracować tam jako operator czy dysponent. Gwarantuje Ci, że przed koniec okresu próbnego będziesz tego żałować.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Hanna

@Dana, dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie SPM POLAND. Napisałaś, że firma daje możliwości rozwoju, w trakcie przepracowanych 4 miesięcy byłaś może na jakimś szkoleniu, które organizowała firma? Czy raczej chodziło Ci o wiedzę i umiejętności, które można nabyć, wykonując obowiązki, które powierzył pracodawca?

Dana

Pracuje tam od ponad 4 miesięcy. Krótko mówiąc atmosfera bardzo w porzadku, pracy nieraz więcej nieraz mniej w zależności od zamówień klienta. Wypłata zawsze na czas. Możliwości rozwoju. Ogólnie polecam

Hanna

@Ania, dziękuję za Twoją wypowiedź. Możesz swoją opinię uzupełnić o kwestię związaną z ewentualnymi awansami i podwyżkami wynagrodzenia za pracę w firmie SPM POLAND? Napisz, jak wyglądają możliwośći awansu na wyższe stanowisko w tej firmie, czy osoby, które pracują dłuższy czas w firmie miały okazję, aby zająć wyższe stanowisko? W firmie SPM POLAND występuje jasna ścieżka kariery zawodowej? Przedstaw, co wiesz w tym temacie. @łebski łeb, często dochodzi do zmian w strukturach pracowniczych w firmie SPM POLAND? Co jest najczęstszym powodem odejścia pracowników z pracy w tej firmie?

łebski łeb

Z jednym się zgodzę. Jak ktoś ma jaja i potrafi się odnaleźć w pewnych warunkach to i zarobi dobrze w tej firmie (i nie mam tu na myśli klepanie z ucha i lizania (usunięte przez administratora) a jak ktoś jest roszczeniowy bo myśli że mu się należy za to że tylko przyjdzie "łaskawie" na 8 h i po roku będzie " krzyczał" że JEMU to się należy .... No cóż niech idzie do biedronki albo innej stonki. Jak patrzę czasami na pracowników którzy przychodzą to zastanawiam się ( i są to czasami chłopy po 30 ) czy nie lepiej było by zatrudnić małpki z zoo one chociaż ogarną liczenie do 10 i podstawowe informacje. Pozdrawiam wszystkich nie zadowolonych . W każdej pracy są ci na górze i ci na dole. Ci drudzy albo pokazują palec albo miauczą na forach jak to jest źle w tym zakładzie albo innym . Życzę wszystkiego dobrego

Spoko

Ok. Zgadzam się po części z opiniami na temat naszej firmy. Ale parę lat tu jestem i nie ma tragedii. Kiero... fakt brak kultury _wieś. Nie wie co jest na dole i to ich błąd. Zarobki ~nigdzie Wam nie nasrają pieniędzy ~i to też prawda bo firmy umawiają się co do stawek. Wielkich różnic nie ma. A tu ciuchy są na łeb nie pada poopierdalać się też można. Ale wystarczy być zrobić to co trzeba i poczekać do wypłaty. Kto dziobie to dziobie i tak jest wszędzie. Tu miejcie wywalone na wszystko nie brać do głowy i będzie OK

Pracuje w centrali. na magazynie. Praca jest bardzo fajna i atmosfera wśród ludzi genialna. Jedyny minus to średnie zarobki w stosunku do pracy. Fakt jest taki, że jak człowiek chce zarobić 3000 do ręki to musi poświęcić swój wolny czas i weekendy na to, a nie raz zostajesz poproszony do zostawania na nadgodzinach. Jak na Polskie standardy magazyn jest bardzo czysty, dbają o bezpieczeństwo pracowników i nie ma żadnych problemów z kierownictwem. Generalnie firma ma plus i jak ktoś chce pracować w dobrej atmosferze to nie ma na co narzekać. Znam osoby które pracują tam od początku tej firmy (tj 2011r) i nie zamierzają zmieniać pracy.

Hanna

@anonymous, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie SPM POLAND. Czy możesz do swojej opinii dodać coś na temat ewentualnych szkoleń oferowanych przez pracodawcę? Czy firma dba o ten aspekt i organizuje dla zatrudnionych pracowników szkolenia, które podnoszą ich kwalifikacje? Napisz proszę coś na ten temat.

Czarek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Witam na jakie zarobki można liczyć jako operator wózka widłowego i czy jest możliwość pracy w soboty i czy są nadgodziny wypłacane co miesiąc?

praca na początku jest może spoko ale z czasem dopierdzielają roboty że ledwo sie wyrabiasz ja robie już od roku na wózku bocznym i jest cięzko a jak sie spytasz o wolne to patrzą sie o wolne to patrzą jak na idiote i mówią ludzi niema jak komuś sie podoba takie wykorzystywanie to nie sie pcha ja sie zwalniam bo już kur.. odczuwam to na zdrowiu bo jak sie nieraz pytam majstra żeby ktoś mi pomógł to nie ma ludzi a to jest wina tej starej spruchniałej REGINY

wkurzona

Pier.....y SPM JAK I SISTEMA, zarobic nie dadzą człowiekowi a jeden zapiepsza za dwoch, wykorzystywanie ludzi i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piekny Marian
@wkurzona

Malwina nie płacz wszyscy wiemy co robisz w szatni. Tutaj chłopa nie znajdziesz

Gadzina
@Piekny Marian

Dajcie dziewczynie spokój- to że nikt ie chce poznać jej bobra to nie znaczy żeby sie teraz z niej nabijać

Kluudyna

Praca na trzy zmiany wygląda tak, że jest sobie pierwsza zmiana i ona jest zmieniana przez drugą, a druga przez trzecią. Podam przykład: pierwsza zmiana robi, robi, słychać "pracu, pracu, pracu" i jak już im się znudzi, to dzownią po drugą zmianę i ona przychodzi i pierwwsza sobie idzie (np do McDonalda) i wtedy druga robi pracupracu, i jak już się zmęczy, to przychodzi trzecia i ona ma przeeegwizadane, bo na zewnątrz już ciemno, ludzi śpią, nietoperze latają, bandyci grasują a oni zasuwają :( Szkoda mi trzeciej zmiany - wnosimy o likwidację nocy z planu dobowego planety. śłonce powino orpomieniać wszyskich równo bez wględu (usunięte przez administratora) na czas.

Fizyk

To dzisiaj kolejna dawka wspaniałych informacji. Dzisiaj porozmawiamy sobie o Ogólnej Teorii Względności zaproponowanej przez Alberta Einstein-a. Krótki wstęp: ogólnie chodzi o to, że siła grawitacji to nie jest żadna siła. Uczą tak w podstawówce i gimbazie ale wyższa analiza zjawiska da nam światło czym naprawdę jest grawitacja. Otóż, wg. powyższej teorii grawitacja, to stan geometrii przestrzeni. Masywne obiekty (Ziemia, Słońce) zakrzywiają czasoprzestrzeń do kolokwialnie mówiąc "lejka", którym planety krążą sobie w koło. Rolę siły dośrodkowej w tym modelu pełni "zakrzywiona" przestrzeń. Nie jest to łatwo odwzorować w przestrzeni, dużo łatwiej na płaszczyźnie. Pojawiło się sformułowanie "czasoprzestrzeń". Co to? No właśnie. Wbrew temu jak mogłoby się zdawać, czas wcale nie płynie jednakowo w całym wszechświecie, a jest jedynie stanem, konkretnym miejscu. Jest po prostu ściśle związany z przestrzenią. Ciekawym zjawiskiem Jest dylatacja czasu. W pobliżu naprawdę masywnych obiektów, czasoprzestrzeń jest uginana do tego stopnia, że czas dla obserwatora znajdującego się blisko tego obiektu drastycznie zwalnia. Gdybyśmy mogli znaleźć się np na tydzień w pobliżu takiego obiektu, po powrocie na ziemię, okazałoby się, że minęły lata. Wkrótce przybliżę Państwu zjawisko soczewkowania grawitacyjnego.

Fizyk

Eustachy

Nie wiem jak tą będzie wyglądać na dłuższą metę, ale ja podjąłem pracę we wtorek tego tygodnia i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony (wcześniej pracowałem na Dananoie). Już od momentu rozmowy o pracę widziałem że jest inaczej, tzn porozumiewano ze mną opisano pracę dodako mogłem zobaczyć na magazynie jak to będzie wyglądać - rozmiwałem z gościem z kadr i potem z kierownikiem zmianowym. Teraz widzę że ktoś się intersesuje moim wdrożeniem na staowisko. Pracują na Danonie było tak podpisz tu, podpisz tu i (usunięte przez administratora) tu jest maszyna i tyle było szkolenia. Na razie jest ok plecam. duży plus za stołówke na zakłądzie. możlwiość zjedzenia normalnego obiadu za 12 pln to duży atutt i nie mówie tu o jakiej brei tylko standarowym obiedzie jak schaboszczak fryty i sałata.

linde
@Eustachy

Ładna laurka, co masz obiecane za malowanie trawy na zielono? Te schabowe z frytkami to będziesz wsuwał do pierwszej wypłaty, bo jak dostaniesz drobniaki to w pracy na obiad będzie bułka z mortadelą

Hanna

@darek w swoim komentarzu wspominasz o złym traktowaniu pracowników. Możesz powiedzieć co masz na myśli? Jak według Ciebie obecnie wygląda sytuacja w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o SPM POLAND SP. Z O.O. - Tychy

• Jak się pracuje w SPM POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SPM POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPM POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPM POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SPM POLAND SP. Z O.O. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPM POLAND SP. Z O.O.
4.6/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Turyńska 100
    43-100 Tychy