Gabinet TAO

Bielsko-Biała

Opinie o Gabinet TAO

Marta

Od ponad roku nie było nowych komentarzy na temat firmy. Jakie w tym czasie zaszły w niej zmiany? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest obecnie Gabinet TAO. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

rajn

a z perspektywy klienta, to opłaca się modelować ciało w tym zakładzie kosmetycznym? konkurencyjne ceny? dajcie proszę znać bo chcę tańsze salony wyszukać w mieście

Basia

Dziewczyny, szukające pracy w Tao. Nie dajcie się wrobić. Właścicielki to cwane sztuki, które zarabiają na pracowniku, nie płacą ZUSu, składek, a nawet wypłat. :/ Stawka godzinowa, zero od utargu, brak umowy. WIECZNY okres próbny.:/ Tragedia.

oolena

Beznadzieja, przyszłam na umówony zabieg, ale nie było pani kosmetyczki, zero informacji, póżniej termin zabiegu dwukrotnie przełożono, za czwartym podejściem udało się jednak czekałam ponad pół godziny. Ponadto wyciągają dane osobowe (np nr PESEL, który to podobno jest niezbędny do wykonania zabiegu).

liga

Baaardzo nie polecam. Chciałam sama sprawdzić ale dla mnie nie do zaakceptowania jest sytuacja gdy pół godziny przed zabiegiem dzwonią aby przełożyć termin, bo jest jakaś ważniejsza klientka. Nigdy więcej już tam nie pójdę i odradzam moim koleżankom, bo tak nie traktuje się klientów

Ewa

Dla mnie to jakaś porażka. Atmosfera, jaka panuje w tym pseudo salonie od progu zachęca do opuszczenia go. Nie dotrzymują terminów zabiegów, czekałam pół godziny... W dodatku ani przepraszam, zero reakcji. Sam zabieg Pani chciała zrobić niekompletny, wiem, ponieważ nie pierwszy raz miałam mieć robiony (nie w tym salonie oczywiście). Ogólnie NIE POLECAM!

Martynka

Bardzo miłe, sympatyczne podejście do klienta, nawet z grouponem. Gabinet - naprawdę ładne miejsce, atmosfera też fajna i nie można się do niczego doczepić, pełny profesjonalizm pani która robiła zabieg liposukcji, potrafiła doradzić, napisała zalecenia, wyjaśniła wszystko co robić po zabiegu aby mieć jak najlepsze efekty

Ona i On

Ja u tej Pani byłam na akupunkturze z moim mężem rzucaliśmy palenie .Nie palimy już 3 miesiąc .Ja jestem zadowolona i moim zdaniem Pani musi być profesjonalistką skoro podziałało

Lidka

Ja akurat jestem bardzo zadowolona byłam na elektrokoagulacji i efekty są rewelacyjne.Moje nogi wyglądały tragicznie teraz moge pokazać się w spodenkach:).Szczeże polecam

Renata

Pani nie informuje przeciwwskazaniach do jakiegokolwiek zabiegu co wiąże sie z brakiem profesjonalizmu, usługi na poziomie zerowym ale zapraszam Panie do przekonania sie na własnej skórze . Nie polecam wręcz odradzam.

sylwia

(usunięte przez administratora)Panie wyszkolone jak bullterierki na zysk i wmawiają wszystko co spragnione efektow chcą uslyszec. Naciaganie na pieniądze, bez jakichkolwiek rezultatow to u nich norma. Najgorszy salon bez dwóch zdan. Sylwia

sylwia

(usunięte przez administratora) Panie wyszkolone jak bullterierki na zysk i wmawiają wszystko co spragnione efektow chcą uslyszec. Naciaganie na pieniądze, bez jakichkolwiek rezultatow to u nich norma. Najgorszy salon bez dwóch zdan. Sylwia

kasia

nieprofesjonalna obsluga zabiegow, które nic nie pomagają. Wyciaganie kay i tyle co mam do powiedzenia. Oradzam

Joanna

Musicie się uzbroić w cierpliwość. Wydałam 950 złotych i nie ma żadnych, ale to żadnych efektów. Korzystałam z liposukcji bez skalpela i egyptos - to po prostu bajer.

Aldona
@Joanna 20.05.2013 09:28

Witam i umeblowane to tak wystawiają dużo na grupon itp.ok fajnie ale łatwo zrobić sobie anty reklamę niż reklamę jak właśnie ten salon jakby szli na ilość a nie jakość wszystko robione byle jak i dziękuję śmiechu warte. I to jest zdanie wielu osób z którymi rozmawiałam. Więc proszę wiele nie oczekiwać kupując na okazjach bynajmniej nie tu.

Zostaw opinię o Gabinet TAO - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet TAO