Zanzibar Hanna Rodowicz

Opinie o Zanzibar Hanna Rodowicz

mandingo

Praca w tym miejscu to totalna porażka, miałem wątpliwą przyjemność pracować w kilku knajpach należących do tej pani( Spagheteria JAJO, CK OBERZA ) praca na początku była na umowę zlecenie i zarabiałem oficjalnie niecałe 700 zł bo umowa opiewała na jakieś 70 godzin miesięcznie a pracowałam conajmniej 4 dni w tygodniu po 14 godzin a często duż więcej więc chyba jasnym jest ze wyrabiałem miesięcznie ponad dwieście godzin...po jakimś czasie łakawie dostałe umowę na 3/4 etaty co jest równie śmieszne bociągle pracowałem po ponad dwieście godzin...standardem w tych knajpach jest brak urlopu jedyną mżliwością na wolne dni jest zamiana z inną osoba co daje konieczność pracy drugiej osoby np tydzień bez przerwy po jakieś 14 godzin(niemyślcie nawet o nadgodzinach)

Zostaw opinię o Zanzibar Hanna Rodowicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zanzibar Hanna Rodowicz