Opinie o Grande Cane Michał Sawa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Grande Cane Michał Sawa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grande Cane Michał Sawa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grande Cane Michał Sawa w Warszawa

Siemano Nowy wpis

Po 3 miesięcznej pracy w tej firmie jestem w stanie opisać szczegółowo wady tej roboty Szef tragiczny , nie radzi sobie z przykręceniem śrubki Zostałem wysyłany cały czas wcześniej do domu , ponieważ typ chce oszczędzać pieniądze w godzinach gdzie najmniej się robi. Zarobki? Na poziomie 2600zł BRUTTO w 2023 roku na stanowisko magazyniera Przez 3 miesiące nie zarobiłem więcej jak 2250zł , ponieważ były szef tak jak wspomniałem kończył moją prace wcześniej bez płacenia mi za to. Jak się zachowuje wobec praktykantów tam uczęszczających? Niestety przy niepełnoletnich praktykantach można było usłyszeć niewiele dobrego z jego ust , potrafił prosić pracowników z biura o to , aby „jechały z nimi jak po rudej suce” , gdzie takie słowa nie powinny w ogóle paść. Na samym początku były gwarantowane większe zarobki i zmiana umowy na normalną o prace , po dwóch miesiącach typ udawał że o niczym nie wie i mówił że może mi zmienić umowę za 4 miesiące… Po zgłoszeniu wypowiedzenia prosił o zostanie praktycznie z łzami w oczach :( Rozkaz układania karmy na jednej palecie , przy wysokości 3.6metra (worki po 18kg) i później rozkaz od biura na sciaganie ich. Zero bezpieczeństwa. Do tego praca w temperaturze ok. 11 stopni na stanowiskach zbitych z 3 palet , które są w tragicznym stanie. (Oczywiście bez odzieży termicznej) 2 miesiące bylo proszone o włączenie grzejników , niestety to na nic. Jeśli ktoś faktycznie zdecyduje się na prace w tej firmie , to stanowczo odradzam , ponieważ jest to po prostu nieopłacalne. Szkoda nerwów.

Brak Nowy wpis

Bylam tam na rozmowie i nic z tego nie wyniklo bo powiedzialam ze chcialabym conajmniej 2000 netto pensji (uwazam ze nie jest to wygorowana kwota jak na pelen etat i niektore weekendy pracujace). Mnostwo pytan i zero kontaktu po rozmowie kw. mimo zapewnien ze niezaleznie od decyzji taki kontakt bedzie. Nie polecam bo zalezy im na osobie ktora bedzie tyrac za 1400 netto. Co w dzisiejszych czasach jest zdecydowanie za malo...

Taką opinię mógł napisać tylko właściciel firmy - [usunięte przez moderatora] lub jego żona [usunięte przez moderatora]. To żałosne i w żaden sposób nie odnosi się do panującej tam atmosfery. Jeżeli ma ktoś ochotę na brak szacunku ze strony szefa lub ogólnie panujacy tam bałagan, to proszę się nie krępować i iść na rozmowę kwalifikacyjną. Zapewniam, że odechce Wam się tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Grande Cane Michał Sawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Grande Cane Michał Sawa?

Zobacz opinie na temat firmy Grande Cane Michał Sawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grande Cane Michał Sawa
  • Światowida 60C lok. 21