Opinie o Patria-Top sp. z o.o. w Wieleń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Patria-Top sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Patria-Top sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patria-Top sp. z o.o. w Wieleń

Nie było by tak źle gdyby nie dwaj kierownicy (W i A) specjaliści od mobbingu majstra (Z) powinni dać go do psychologa na kontrole bo biedny wykończony jest następny cwaniak (J) najmądrzejszy i najbardziej gardzi ludźmi a sam jest (usunięte przez administratora) i zboczeńcem powinni mu nalot na garaż zrobić i te wszystkie doniczki które ukradł zabrać (L) tego kierownika chyba zwolnią za alkohol więc będzie jednego mniej a i jeszcze jest ten dziwak z nocki ale nie wiem jak się wabi więc krótko mówiąc jest super w firmie jeśli lubisz być co dzień poniżany bo w końcu pracownik jest najgłupszy a oni idealni a (W) teraz ubiera się na czerwono i wygląda jak zużyty tampon ;)

trot

ale pojawił się nowy kierownik zkturym mozna kielicha w pracy wypić :). jak jest na drugiej zmianie to po śniadaniu już jest tak napruty że się nie czepia. ogulnie spoko

Totalna kpina,zero poszanowania dla ludzi, liczą się tylko materiały gotowe a pracownicy nikogo nie obchodzą

Tomi

Remi zgadzam się z Tobą. Ta firma to kpina.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Patria-Top sp. z o.o. na stanowisko Pracownik serwisu sprzatającego Gliwice? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Leszno
remi

Przedewszystkim wyzysk pracownika na granicy prawa - o podstawowe rzeczy z bhp jak na przykład buty robocze czy ubranie które należy ci się jak psu zupa musisz się prosić miesiącami. Zaczynając pracę w tej firmie zapomnij że dostaniesz odzież roboczą, dostaniesz ją może po dwóch MIESIĄCACH.Przez ten czas musisz pracować w swoim ubraniu.Rękawice?? Jak majster przyniesie karton to może uda ci się raz w tygodniu wymienić, a tam akurat rękawice starczają czasem na jeden, może dwa dni.Idziesz do pracy i nie wiesz o której wrócisz do domu czasami trzeba pracować 16 godzin, a kierownika A.B. gó...no obchodzi że musisz jeszcze zaiwaniać po robocie rowerem 15 kilometrów. Dziś pracujesz na jednym stanowisku, jutro na innym, czasami robisz na kilku stanowiskach w ciągu zmiany. Najgorzej jest jak trafisz na kierownika od traków A.B. - tam znęcanie się psyhiczne i mobing to normalka , po prostu dla niego liczy się tylko ile kubików jesteś w stanie swoimi grabami przerzucić. Raz opier...la cię że wrzuciłeś do rębaka deskę na której jest sama kora, a za chwilę każe ci rąbać ładne czyste deski które z chęcią byś kupił. Jeśli chodzi o stanowisko pracy to wytłumaczy ci w 5 sekund co masz robić a później znika żeby za chwilę cię opier...ć. Możesz też trafić na majstra z Trzcianki - ten to ci przynajmniej wytłumaczy co i jak masz robić, ale trzba na niego uważać bo jak się zdenerwuje to masz prz...ne, zawsze goni do roboty jak zbliża się koniec zmiany. Najlepiej jak trafisz na kierownika W. lub majstra king konga J.- u nich przynajmniej robota jest dobrze zorganizowana, robisz swoje,równym tempem i zrobisz co masz zrobić a za bardzo się nie narobisz. Zarobki w tej firmie to jakaś kpina - no chyba że jesteś przydupasem pana A. Nadgodziny płacone w formie premi nie liczą się jak bierzesz urlop, który dostaniesz jak im się spodoba a nie kiedy ty potrzebujesz. Chorobowe? Zdarzy ci się dwa razy i już jesteś na celowniku do zwolnienia, premia za dobrą robotę-zapomnij-nie ma czegoś takiego. Najlepsze jednak są w tej firmie kible, bo tylko tak można nazwać to coś. Obsrane,oszczane ciasne kabiny do których musisz chodzić z własnym papierem, że tam sanepid nie zagląda??pod prysznicem to się możesz grzyba na nogach dorobić a jak w szawce zostawisz portfel to bądz pewny że ktoś ci go ukradnie. na szczęście rozstałem się już z tą firmą . Zwolniłem się i poszlem do thule tam jest zupelnie inna robota - lepsza

benek

wypłaty nie ma na czas i smiejom sie z nas

Tomi

Pracowałem tam jako magazynier, a raczej próbowałem pracować. Gimela jakich mało, z ludźmi się nie liczą, jesteś pomiataczem, przynieś, wynieś, pozamiataj. Praca za 1500 złotych netto i to na dwie zmiany. Prezes jak byłem na rozmowie stwierdził że więcej dac nie może bo tyla ma obecny magazynier a jak robiem porządki w biurze to na własne oczy widziałem zarobki gościa za którego miałem być przyjęty i okazało się że mi zaoferował o tysiąc mniej jak ma tamten gdzie on był miejscowy a miałem do dojeżdżania 40 km w jedną stronę. Jak miałem zdarzenie w pracy i prosto z firmy wylądowałem na pogotowiu i później w szpitalu to jak tylko wróciłem i chciałem pogadać z prezesem to cały dzień nie miał czasu a pod koniec dnia stwierdził że niestety ale musimy się rozstać. Zresztą co można się spodziewać po firmie w której prezesi się zmieniają co pół roku...... Magazynierów zresztą też szukają co trzy miesiące nowego. Jak ktoś ma się zamiar przyjąć do tej firmy to miech też uważa na "kantowanie" w dziale kadr ponieważ mnie chcieli wykręcić w kosmos na wypłacie chorobowego i gdyby nie moja znajomość przepisów kodeksu pracy i dociekania własnych praw byłbym o jakieś 1000 zł w plecy. Zastanówcie się także przed podjęciem pracy w tej firmie bo odnośnie wypłat to można się tak spodziewać około 13 - 15 każdego miesiąca.......

buli

(usunięte przez administartora) mamy demokracje i robotnik jest nikim trzeba by walese powiesic za jajca

zając

Pracuje w firmie patria-top (wieleń) i mogę tylko jedno powiedzieć o niej wiekszego obozu pracy w wielkopolsce nie znajdziecie na święta nie dostaliśmy ani paczek dla dzieci a premia świąteczna wynosiła 70 zł i to Wszyscy nie dostali idziesz tam do pracy i nie wiesz kiedy wrócisz do domu czasem po 12h a czasem po 16h a najlepiej dla nich jak byś dawal rade 24h na dobę siedzieć przy maszynie i metry robić za 1100 netto a i jeszcze przyjdzie kierownik i z toba jedzie jak z chłopcem są tylko slowa na k... I poniża ciebie jak byś byl glupi choć większe wykształcenie masz od niego no to chyba na tyle jeśli chodzi o tartak

Zostaw merytoryczną opinię o Patria-Top sp. z o.o. - Wieleń

• Jak się pracuje w Patria-Top sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patria-Top sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patria-Top sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Patria-Top sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 52 ocen.

Patria-Top sp. z o.o.