Opinie o Patria-Top sp. z o.o. w Wieleń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Patria-Top sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Patria-Top sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patria-Top sp. z o.o. w Wieleń

Arjen

Chciałbym aby nasz zaopatrzeniowiec który odszedł nie dawno żeby wrócił

Edek
@Arjen

Przecież on nie wróci bo nie będzie za kogoś robił żeby ktoś Laury zbierał bo tak było

Pan

Przedsiębiorstwo jak wiele innych w okolicy, produkuje tanie wyroby i do tego potrzebuje taniego pracownika. Bez względu na stanowisko płace będą atrakcyjne inaczej ;). Należy także wspomnieć o dużej rotacji wśród pracowników administracji. Ogólnie cieszę się że tam nie pracuję oraz nie polecam, no chyba że ktoś lubi kiepską atmosferę w pracy.

Ala

Witam kto jest teraz prezesem w patria top,czy kierownicy są w stosunku do pracowników w porządku ?Jeśli nie to dlaczego i w szczególności który bo o panu Waldku K już chyba zostało powiedziane,zmienił się?

Borys

Zastanawiam się tylko nad tym dlaczego opinie są usuwane o nich kto i jaki ma wpływ na to że tak się dzieje zresztą nie trzeba nic pisać wszyscy w okolicy wiedzą jak jest

@Borys

I tu masz rację moje opinie o nich też znikły ktoś je usunął beznadzieja ale i tak wszyscy wiedzą jaką opinie mają w okolicy

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Patria-Top sp. z o.o. na stanowisko Pracownik serwisu sprzatającego Gliwice? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Ciekawy

Czy pod wodzą nowego prezesa coś się w firmie zmienia?

@Ciekawy

No zmienia się to fakt dużo się zmienia że sam nie wiem co

@Ciekawy

Ale na gorsze tylko i nic więcej

Jakie są mocne strony pracodawcy Patria-Top sp. z o.o.?

Woooow

Żadne brak takich szukaj innej pracy

Przyjmuja do pracy?

Kto

Do pracy na wózek widłowy-UDT

Michu

A jak z awansem?

Hahhah
@Michu

Jak jesteś dobrze (usunięte przez administratora) to tak

Kto jest teraz dyrektorem,kto prezesem ?Jacy kierownicy bo mam zamiar przyjąć się do pracy? Proszę o opinie

Nieznany
@Kasia

Nie polecam to co się tam zaczyna dziać to jest jakaś masakra. Kierownicy chyba myślą że wszystkie rozumy pozjadali. Jeszcze trochę to wszyscy będą się zwalniać bo każą robić więcej za mniej.

Wooooww

Jeszcze trochę i padną na pysk. Atmosfera jest jaka jest wiec nic dodać nic ująć

Co to za zmiana kierownictwa ?

Jaka jest kultura pracy w Patria-Top sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Zależy co po przez to mam rozumieć kultura pracy jeżeli wykonujesz polecenia przełożonego jest ok są wyjątki jak wszędzie że trafisz na zły humor to i (usunięte przez administratora)się trafi ja pracuję ponad cztery lata różnie bywa ale nie narzekam podstawą jest mieć swoje zdanie i nie dac się gdy ma sie rację

x

Od dnia dzisiejszego w maseczkach zakrywających dolną część twarzy .

Czy Patria-Top sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Honia

Pierwsza umowa jak jest w przepisach to umowa na okres próbny jak sie sprawdzisz to dostajesz umowe na czs okreslony wszystko zależy od pracownika czy chce sie czegoś nauczyć

Alex

Jest spoko kierownicy ok . Wystarczy robić swoje sumiennie wykonywać swoje obowiązki a nikt nie będzie miał nic do zarzucenia

Radek

Jakie działania profilaktyczne podjęła firma w związku z zaistniałą sytuacją? To jest moment sprawdzenia dla wielu

Czy Patria-Top sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

PatryśTopuś

Oczywiście, że nie. W.tej firmie socjal nie istnieje!

kto

hala traków!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kto

hala traków!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha ha

Ha ha znów śmieszne paczki dali ma święta.. Lepiej by dali pieniądze albo bony tak jak w innych zakładach.

Iza

zaciekawiło mnie ogłoszenie na stronie firmy- poszukują pracownika do działu księgowości i kadr. Niestety w ogłoszeniu nie ma żadnych informacji odnośnie socjalu, czy w firmie są jakieś pozapłacowe dodatki? Opieka medyczna? Karta multisport?

ab
@Iza

opieka medyczna - brak karta multisport - brak socjal - brak , sorry ! paczki świąteczne dla dzieci w kwocie około 150 zł. oraz kino dla pracowników raz na dekadę atmosfera - brak cała reszta Ok. właściciel również !

gość

W dniu 16.11.2019 odbyła się doniosła uroczystość podsumowująca 30 letni dorobek pracy Pana Waldemara . To bez wątpienia wydarzenie ,którego ranga bez cienia wątpliwości jest ponadczasowa i zostanie zapisana w podręcznikach współczesnej historii . Waldku , środowisko drzewiarzy ale przede wszystkim pracowników związanych z Firma jest pod wielkim wrażeniem twojej determinacji i siły charakteru jaką się przez te wszystkie lata wykazałaś . Z pewnością miałeś również chwile zwątpienie czy droga , która podążasz jest właściwa i w perspektywie czasu pozwoli na osiągnięcie wyznaczonych sobie celów. Jesteś dla wielu z nas mentorem - takich ludzi po prostu w śród nas brakuje . Jeszcze raz wszystkiego dobrego , i następnych dłuuuugich lat w Firmie Patria Top. Proszę oceńcie sami czy opisana krótka 30 letnia historia Pana Waldka to prawda czy fałsz ! Am 16. November 2019 fand eine wichtige Zeremonie statt, in der die 30-jährigen Erfolge von Herrn Waldemar zusammengefasst wurden. Dies ist zweifellos ein Ereignis, dessen Rang zweifellos zeitlos ist und das in Lehrbüchern der modernen Geschichte festgehalten wird. Waldek, das Umfeld der Holzfäller, aber vor allem die Mitarbeiter des Unternehmens, ist sehr beeindruckt von Ihrer Entschlossenheit und Charakterstärke, die Sie in all den Jahren bewiesen haben. Sie hatten sicherlich Momente der Zweifel, ob der Weg, den Sie beschreiten, der richtige ist und es Ihnen ermöglichen wird, Ihre Ziele auf lange Sicht zu erreichen. Sie sind ein Mentor für viele von uns - es fehlen uns einfach solche Leute. Nochmals alles Gute und die nächsten langen Jahre bei Patria Top. Bitte urteilen Sie selbst, ob die kurze 30-jährige Geschichte von Herrn Waldek richtig oder falsch ist!

Zostaw merytoryczną opinię o Patria-Top sp. z o.o. - Wieleń

• Jak się pracuje w Patria-Top sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patria-Top sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patria-Top sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Patria-Top sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 52 ocen.

Patria-Top sp. z o.o.