Opinie o Ciat w Konstantynów Łódzki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ciat. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ciat o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciat w Konstantynów Łódzki

kosior Nowy wpis

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie.Pracz ciężka, a wynagrodzenie najniższa krajowa, bez żadnych perspektyw zawodowych i finansowych. Grono pracowników na " wyższym" stołku za dużo sobie pozwala, nie szanując pracownika. Po zwolnieniu lekarskim złośliwie wysyłają do ZUZ druk Z3 po dwóch miesiącach, żeby pracownik czekał na wypłatę. Jedyny kapitał tej firmy to pracownicy, których niestety nikt nie docenia i nie szanuje. Omijać tę firmę szerokim łukiem.

Mecenas Janosik Nowy wpis
@kosior

Jeśli ten pracodawca zalega Tobie lub Twojej/mu znajomej/mu z wynagrodzeniem (lub części wynagrodzenia) dłużej niż 60 dni zwróć się koniecznie po pomoc do Powiatu w Twojej okolicy. Tam dyżurują prawnicy świadczący darmową konsultację prawną. Możesz też do mnie napisać na PRIV. Pomagam charytatywnie w miarę wolnego czasu.

Maria Nowy wpis

Faktycznie pracownicy mogą się czuć obecne tak nieszanowani jak to ktoś kiedyś opisał? Dawno nikt niczego nie pisał i wolałabym się upewnić. Jak obecnie wygląda sytuacja w biurze tutaj, co z traktowaniem ludzi i ogólną atmosferą? widziałam wzmiankę o najniższej, dalej się tu tyle zarabia?

Ilonka Nowy wpis

To nie są lekkie prace manualne to jest ściema zwykla, tutaj trzeba dźwigać cieżkie korpusy, kręgosłup padnie zaraz . Niektórzy w tej firmie pozwalają sobie za dużo , ludzie ściągnięcie kodeks pracy i czytajcie ! Pensja głodowa minimalnie wyżej od minimalnej krajowej, szkoda czasu na takie firmy.

Smerfetka

Wprawdzie praca była podjęta jakiś czas temu i to w admistracji w filii w Goleniowie ale stanowczo odradzam. Po pierwsze słaba atmosfera w biurze po drugie ani razu wynagrodzenia na czas. Przestrzegam!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ciat? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Może dowiem się jeszcze jaką macie atmosferę?

Krzycxxxx

Nie polecam tej firmy. Prezes wybuchowy i nie ma szacunku do ludzi (umie wzywać i zmieszać cie z blotem przy innych pracownikach). Obiecuje gruszki na wierzbie i najlepiej jakbyś pracowal za darmo po godzinach. Premie obiecuje i nigdy nie wypłaca. Pracownicy w biurze bez wyksztalcenia, prokurentuiszczenie bez wiedzy praktycznej (wymysla glupoty) pracownicy na montażu wykonują chalupnicza robote bez narzędzi. Nie ma nigdy pieniędzy na narzędzia, towar i pensje. Brak paczek na święta, ubezpieczenie najniższe i sa opóźnienia w płaceniu skladek do ZUS. Jest kilka osob ktore pracują od x lat a tak to jest rotacja ludzi (Prezes nie zatrzymuje dobrych pracowników, olewka totalna)- podwyżek wcale. Nadgodziny z montazu do odbioru. Podsumowujac lepiej isc na ciecia (ochroniarza) niz tam pracować.

Witold

Czy firma wychodzi z kłopotów? Może ktoś podpowie, myślałem o pracy w firmie.

Oszukany

Witam.Niestety pogłoski o niewypłacalność,czy problemach w płaceniu tej firmy(Ciat Sp. z o.o. z siedziba w Konstantynowie Łódzkim ,NIP: 9552056374,KRS : 0000159358) mogę tylko potwierdzić. Chętnie sprzedam dług tej firmy (dopóki jeszcze nie upadła,anie tu ani w Gryfinie pod Szczecinem) .Dług jest na ponad 41tys. +odsetki ,+koszty etc.,łącznie ok. 50tys. Sąd Rej. Szczecin-Centrum w Szczecinie ,X Wydz. Gospodarczy Sygn.akt XGNc 2834/17 , .Pozdrawiam

ProdukcjonRewelacjon

Wiosna za pasem i nie zanosi się żeby było lepiej. Wielki plany, ambicje i wizje a tutaj coraz gorzej. Ludzie latają jak chorągiewki... Odnośnie wypłacalności niby ok, chociaż słuchy dochodzą różne...

Piter

Praca jak praca da sie wytrzymac. Kasa na koncie w terminie i to całkiem niezła bo za prace z 3 z przodu nie łatwo. Robota nawet lekka - da sie polubic

nick
@Piter

hahahaha-3 z przodu?! uważaj,żeby Cię tył nie dogonił.Następny gniot na zamówienie...chyba,że jesteś "jakąś tam fachurą" to być może,ale to być może z dużą dozą niepewności zgodziłbym się,ale gdzież tam-dla mnie to gniot mający na celu poprawienie image firmy,hehe słowo "firmy" to już chyba duże nadużycie...:)PR-owcy,wymyślcie coś lepszego,,bo słabo Wam to wychodzi...

PRACOWNIK GRYFIT

Jak na razie Gryfit jest wypłacalny. Lecz brakuje pracy..nie wiadomo co będzie z pracownikami agencyjnymi którzy nadrabiają za wszystkich. Firma nie ma wystarczająco dużo pracy by zapewnić zmianie, a karze robić nadgodziny. Chore!! Jak na razie tam pracuje, bo faktycznie nie mam nic w zanadrzu. Lecz zastanawiam się co dalej..

Panowie nadal tak tam jest bo dostalem tam prace i nie wiem czy sie decydować?

nick
@Nowy

Zobacz sobie odkąd pojawiają się opinie dotyczące zarobków(a raczej działań charytatywnych na rzecz firmy:) ),czy coś się poprawiło itp,itd,a następnie odpowiedz sobie na zadane pytanie...

nigdy wiecej

Po roku bujania się po sądach udało się odzyskać wynagrodzenie... Świetna firma...

toja

Aktualne wpisy... a w nich "pracowałam" "było dobrze"... ALE NIE JEST TERAZ!!! ludzie już kolejny miesiąc bez wypłaty, jakieś zaległe "smarki" jeszcze za marzec - a jutro już czerwiec,... jak ktoś jest na utrzymaniu mamy, taty czy innego sponsora to może za darmoche tyrać... podstawy - brak, premii - nawet nie ma co marzyć, nadgodziny? - każą robić, ale na pewno złamanego grosza człowiek za to nie dostanie... "Państwo w Państwie", "Uwaga", czy "Sprawa dla reportera" - może jakby do nich sie zgłosić to człowiek zaległości odzyska, szkoda że większość zamówień z zagranicy - oni polskich programów nie oglądają, to nawet firma twarzy nie straci w oczach klientów... :( Ktoś wczesniej napisał że ludzie spoko, tylko "szef"pierdoła - może zróbcie mu prezent i skierujcie na studia z zarządzania - jak się dokształci to moze dowie się, że tak długo nie pociągnie i ludzi nalezy szanować. Bo albo mu ludzie odejda masowo albo zaczną buble krecić i celowo puszczą go z torbami...

CO WY TAK NAPRAWDE MOZECIE O TEJ FIRMIE POWIEDZIC. NIE JEST ZLE I AZ TAK NIE NAZEKAJCIE. JA TAM PRACOWAŁAM I PRACUJE NADAL I JAKOS NIE NAZEKAM NA PIENIADZE.NARKA

ex
@1234

o czym Ty piszesz?!!! nie jest tak źle?!!! w tych czasach takie rzeczy?!Pracowałem w Gryficie-Ciat i wiem o czym mówię.Niestety wszystkie negatywy to prawda.Czemu miałbym być oszczercą?Wytrzymałem około roku i to dzięki wspaniałemu kierownikowi magazynu,którym był Piotr.Nieraz widziałem maile od Prezesa,czy słyszałem jego "piękny" słowotok,w którym roiło się od ch... i kur.....Obcinanie pensji o 5/10%,niewypłacanie na czas,robienie nadgodzin (za darmo) tylko i wyłącznie dlatego,żeby twój kumpel-zmiennik nie pozostał uwalony po pachy.Brak odzieży roboczej-mieli ją tylko najstarsi pracownicy-czyli kierownik magazynu i liderzy.Własne narzędzia pracy-także się zdarzało.A może nie słyszałaś o słynnych rozmowach przeprowadzanych z każdym pracownikiem,jeśli nie chciał przyjść w sobotę?!Chamstwo,brak jakiejkolwiek organizacji.Nieraz nie było materiału,bo już nikt im nie chciał sprzedawać-czemu?się domyślcie.Co najdziwniejsze-kontrole bywały,no ale w jakim kraju my żyjemy....wszystko spełzało na niczym.Nauczyłem się czegoś,nie powiem,ale to tylko i wyłącznie za sprawą kierownika magazynu.A o rzucaniu wypowiedzeń przez wszystkich magazynierów na raz też nie słyszałaś?O czym to świadczy?!Zakład miał potencjał i w środku nie wyglądał wcale tak źle-mi szczerze mówiąc się podobało.Nowa szatnia,chyba natryski-no ale jak to w nowym zakładzie.W zasadzie nikt łachy nie robił.Rotacja maxymalna.Wszystko na za 5min.Zliczenie stanów,gdzie czasem szło w setki,czy więcej na za 5 min,bo jak nie to telefon od wiadomo kogo i ku... i (usunięte przez administratora) Takiego bałaganu i mobbingu,to ja w indesicie nie widziałem...aż się nagrzałem po przeczytaniu Twojej opinii.A ile opinii na innym kiedyś istniejącym forum,było wykasowywanych?Żal.pl

były
@1234

Wieśka?

jeden z byłych pracowników

Ciat - to firma, w której łatwo zacząć pracę i obiecane są całkiem niezłe warunki. Za "moich czasów" umowa była ze sporym opóźnieniem, bo centrala w Szczecinie, a dyrektor - pierdoła. Z umową był zakres obowiązków i to na 5 stron plus "lojalka". Z płatnościami nie było tak tragicznie, bo 11 lub 12 była kasa na koncie (premie - różnie). W moim przypadku tylko raz pensja była 17go. Dla mnie pierwszy i ostatni raz. Jak RJ (prezes) Cię szanuje (masz wiedzę i się nie dajesz zastraszyć), to poza dużym zapitolem - nie jest źle. Jeśli masz miękki kręgosłup - szybko się łamiesz. Reasumując - jeśli masz inną pracę - nie warto zmieniać. Jeśli nie masz - każda dobra, nawet ta.

tez były :)

Jasne, pip wystawia nakaz zaplaty a ciat i tak to olewa, bo nakaz od pip jest niewiele znaczący. Zapłacą rate 500 zł wykazując "dobrą wolę", wytłumaczą pip że więcej pieniędzy nie maja i nawet kary nie dostaną...Tutaj o żadnych odsetkach nie ma mowy. Już pomijam jak traktuje się osoby podejrzane o donosy... Dopiero z sądowym nakazem zapłaty można odzyskać wynagrodzenie i tutaj odsetki są już zasądzone - 7% za roczną zwłokę , a ile czasu, stresu, nerwów...

BYŁY

firma płaci z opóźnieniem , Ale jest na to sposób , wystarczy zgłosić Państwowej inspekcji pracy o zaległościach płacowych , EMAJLOWO NIC NIE TRZEBA JEŻDZIĆ OSOBIŚCIE , STRONA ŁATWA DO ZNALEZIENA NA NECIE FIRMA BARDZO SZYBKO WPŁACA Mało tego są naliczane odstetki dzienne spore , I ROBI SIĘ SPORA SUMKA DODATKOWA MAJĄC NP 2-3 MIESIACE ZAKEGŁOSCI

niewolnik RJ

Tragedia - Konstruktor nie ma lekko. Rotacja na tym stanowisku jest ogromna - wszyscy rezygnują po tygodniu/miesiącu. Pierwsza rata pensji po 2-3 miesiącach od pierwszego dnia pracy - 500 zl i to pod warunkiem że się dzwoni do kadr i przypomina o sobie. Nic tak nie motywuje jak żebranie o własną pensje.... Do tego telefony od prezesa od 7 do 21, ochrzan i pretensje codziennie za wszystkich i wszystko. Półgodzinny ochrzan za brak przecinka w 5 stronicowym raporcie (napisanym w nocy, w czasie wolnym od pracy i za free)+ kolejny ochrzan za zmarnowanie ostatniego pół godziny prezesa to standard. Konstruktor odpowiada za dokładnie wszystko, a pieniędzy nie ma w tej firmie na nic. Montażyści przynoszą własne śrubowkręty ... Ludzie w biurze - spoko, ale niestety mocno zmęczeni sytuacją firmy i już im nie zależy na poprawie... Na szczęście w moim przypadku szybka ewakuacja - NIE POLECAM

pracownik gryfit ciat

Potwierdzam,nie płacą na czas poślizg 1-2 miesiące,nie odprowadzają składek zus,nie wystawiają żadnych zaświadczeń,nie zapewniają odzieży roboczej i innych środków bhp.Jednym słowem "tyra za free"!! Absolutnie odradzam!! Omijać Szerooookim łukiem!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ciat - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Ciat?

Zobacz opinie na temat firmy Ciat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciat?

Ciat
1.5/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Langiewicza 62
    95-050 Konstantynów Łódzki