Opinie o Drozapol-Profil S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Drozapol-Profil S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drozapol-Profil S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drozapol-Profil S.A. w Bydgoszcz

placowy

dziś słyszałem , że kilka osób z innych firm w handlu stalą przechodzi do nas, bo mamy czym handlować i są pensje i wysokie w handlu i premiie i jakies tam bonusy czy cos takiego. Centrostal zwalnia, bowim się sypie , sambud też. Chodzą słuchy że otwieramy aż trzy nowe oddziały. to fajnie nie, większa sprzedaż to i zyski chyba będa większe, i premie, choć [usunięte przez moderatora] będzie spory, ale zarobimy więcej. Produkcja na grunwaldzkoej idzie już na trzy zmiany, tyle jest zamówień. Kto by się spodziewał, że z takiej spółki jak Glob, prezes zrobi taką kurę znoszącą złote jaja. a jeszcze chcą inwestować nowa linie i w budowę jakiegos sueprmaketu. to będą chyba porzebowac ludzi do roboty i stali. Jest git. ide spac bo od 7.00 musze by c w robocie, trzeba szanowac co sie ma, szwagier stracił pracę, ja nie zamierzam. w piatek mamy sporo załadunków , dyrekorze [usunięte przez moderatora] trzymajcie sie , załoga z wami, z prezesami też. a jak dacie wysokie premie w lutym będziemy jeszcze bardziej zadowoleni .............kto by nie był. Wam dobrze b edzie razem zrobimy plany i nam się polepszy, no nie?????????????????????/

życzliwa

a ja tam ufam zarządowi / WR i DR/ i dyrektorom, bo wyprowadzili nas z wielkiego kryzysu, w który wdepnęlismy, także za namowom, błędom i doradcom, dobrze że ich juz nie ma, a z wpadek wyciągnęlismy wnioski , w branży część firm padło, a nasza spolka nie, a teraz jak mówią ma zyski, za zeszły rok tez całkiem niezłe, firemka pokonała trudności. to cieszy. mają coś podnieść pensje, nie pogardzę, grosz się przyda, inni, jak czytam wyżej zwalniają. przyłączam się do opinii że narzekając i opluwając się nawzajem, jeszcze gorzej uderzając w ludzi z kierownictwa nic nie polepszymy. Ja wierzę ż e będzie lepiej juz to widać nie pamietam kiedy dostałam taka premię jak w styczniu, a i w grudniu było całkiem całkiem + nagroda pod choinke. A poza tym turnusy rehabilitacyjne, i wsparcie dla osób niepełnosprawnych jest wielkim plusem. cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie.

kumpel2

CO JA WIDZĘ JEST NAS WIECEJ, CHCACYCH RATOWAC DOBRO FIRMY. fAJNIE, BO MYSLAŁEM ŻE JUŻ WSZYSCY NAROBILIW GACIE. aLE NIE, MOŻE PO ROZMOWACH OKRESOWYCH I TYM JAK TAM KODEKSIE , KTÓRY SAM PODPISAŁEM / JESTEM NAWET Z TEGO DUMNY/, CHOĆ MIAŁEM POCZĄTKOWO OPÓR, COŚ SIĘ ZMIENIŁO. FAJNIE, BO PRACUJĘ JUŻ TU DŁUGO, CENIĘ WIELU Z WAS, CHOĆ TEGO NIE MÓWIŁEM, BO TO BYŁO ODBIERANE JAKO NIEPOPULARNE, SAM SŁYSZAŁEM OBGADYWANIE, I KULIŁEM USZY I NIC NIE MÓWIŁEM. aLE PO ROZMOWIE OKRESOWEJ, BARDZO SZCZEREJ, POSTANOWIŁEM SOBIE ŻE KONIEC Z TYM, MUSŻ COŚ ZROBIĆ, ZACZĄĆ OD SIEBIE. I DLATEGO PISZĘ O TYM, JESTEM NA TAK - ZA OBRONĄ NASZEJ FIRMY PRZED TYMI KTÓRZY JUZ NIE PRACUJĄ U NAS, BO ODPADLI, BO NIE CHCIELI PRZESTRZEGAĆ ZASAD. jA CHCĘ I

kolega

I tak trzymac. nareszcie ktoś zajmie się tymi pseudodrozapolowiczami, którzy nie mają odwagi mówić wprost, nic nie wnoszą, atylko mącą, i oczerniają na forum, w pracy oraz poza nią. Godne pożałowania. Ale ciszmy się , że ich juz albo nie ma albo ich dni w firmie już się kończą. Nawet Kodeks Wartości ich wykluczy niedługo z naszego grona . Przestańmy kryć tych pseudo kolegów i koleżanki, lepiej jak nas będzie mniej, ale będziemy stanowili siłe. Wtedy i więcej zarobimy i robota będzie się lepiej kleic. Fajnie że dyrektorzy i kierownicy opracowali taki kodeks. od razu widać kto jest godny bycia w Drozapolu, a kogo po prostu trzeba zwolnić, lub sam się zwolni. Gratulację za inicjatywę i odwagę. Mam nadzieję, bo to juz widać że kadra, nawet zarząd daje inny, lepszy przykład. dzięki temu czujemy się pewniej i bezpieczniej. Wiemy co robić i do czego się odnieść. Jak znów wykonamy plan w lutym i dostanę choć 60% premii to juz uznam, że naprawdę coś się zmienia na dobre.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drozapol-Profil S.A.? Czy kandydat na stanowisko Asystent /tka Handlowa powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno

wg wiarygodnych źródeł, radcy prawni przygotowywują już pismo do prokuratury i KNF ze wskazaniem konkretnych osób, co do którch są uzasadnione podejrzenia bardzo aktywnego , rozpowszechniania na tym forum nieprawdy, szkalowania innych osób , w tym członków kierownictwa firmy, co podchodzi pod kodeks karny za zniewagę, narażenie dobrego wizerunku na utratę godności osobistej , ale i takze jest wpływaniem na notowania giełdowej spółki poprzez szkalowanie, mówienie nieprawdy i oczernianie, oraz narażanie dobrego imienia firmy i pracująceych w niej pracowników. Kilka osób, z tego co wiem już zostało namierzonych.

co prawda to prawda, żenada to zza węgła obrzucać innych kałem udając dumnego człowieka honoru, przyjdź jeden z drugim na toruńską, spójrz twarzą w twarz i powtórz te swoje rewelacje i odkrycia, (usunięte przez moderatora) profesjonalisto, stań przed Prezesem, czy innymi ludźmi, których obrażasz i pokaż jaki silny jesteś

na liście płac od 2006 roku

Wszyscy , którzy tylko potrafią wytykać błędy innym , a nadal pracują niech zmienia pracę skoro pracują z pijakami i donosicielami, usłyszałem kiedyś od mądrego człowieka że, pijak zawsze zauważy pijaka a donosiciel donosiciela, więc zamknijcie mordy i weźcie się do roboty. Przestańcie wycierać sobie gęby innymi, tym którym zależy. (usunięte przez moderatora), oni chociaż potrafią konkretnie porozmawiać z Szefem , nie ze wszystkim sie zgadzają,a nie tak jak inni idą tylko po to by przytakiwać i nie mają cywilnej odwagi powiedzieć swojego zdania. Pomyślcie że oni idąc do Szefa starają się o większą kasę dla takich(usunięte przez moderatora) jak wy- spróbujcie to uszanować a nie(usunięte przez moderatora).Skrzywdzić innego człowieka bardzo łatwo , ale być skrzywdzonym niezbyt miło Wszyscy którzy opluwacie nas pracujących a nadal pracujecie, jesteście(usunięte przez moderatora), ludźmi bez honoru.Dziwi mnie tylko że to Wy tez decydujecie o Waszych wynagrodzeniach, pisząc takie śmieci sami obcinacie sobie kasę. Pozdrowienia dla wszystkich pracujących, tych którym zależy.

rozsądna

dowiedziałam się że po numerze IP można dojść kto się ukrywa pod tymi nickami. Proponuję wystąpić do właściwych instytuacji , aby sprawdzili to. czytałam gdzieś, że za takie wpisy, które szkalują różne osoby, oczerniają, można dostać wyrok nawet do kilku lat. nawet sejm już nad tym pracuje. Poza tym można to zakwalifikować jak wpływanie na kurs akcji spółki giełdowej, bo uderza to w interes spółki, nie mówiąc że godzi w opisywane osoby. wiem, bo czytałam na innych forach że komisja nadzoru finasowego bada takie rzeczy. Komus musi bowiem bardzo zależeć na szkalowaniu naszej spółki, i kierowników i dyrektorów, może chce tanio kupic akcje, a może chce manipulowac kursem. Czas się tym zająć. jak wiecie, lub macie podejrzenia kto opisuje takie rzeczy, proponuję przesyłac na adres zarządu, lub biura prawnego spółki. Niech administrator lub policja sprawdzą te osoby.

Mniej wazeliny, placą ci za to lizusostwo. Do roboty i to uczciwej, sprzedawaj nasze produkty a nie informacje o innych.... i nie zaśmiecaj forum swoimi wypocinami....mendo społeczna

widze że wileu mysli podobnie, i ma dosyć tych wpisów anonimów, adrew, duferco, nicków i kilku innych. ci ludzi nie mieli cywilnej odwagi powiedzieć co myslą prosto w oczy, za plecami obgadywali, wyśmiewali, i teraz nie mają dalej odwagi się podpisac, tylko anonimy piszą i to jeszcze z nieprawdziwymi informacjami. Ja bym takich zgłosił gdzie trzeba, niech odpowiedza za zniewagi, obrazę ect.. .Żal mi ich, malutkie ludziki, zakompleksione istoty, żal mi ich, dobrze że juz nie pracują z nami. praca inaczej lepiej się kliei. Pozdrawiam wszystkich, sorki, nie mam czasu na długie wpisy, muszę się wyspać aby jutro dac z siebie więcej., za to płacą.

kolega

odpowiedz dla Andrew - nie wiem czy piłes czy nie i z kim , ale za pijaństwo to ty, (usunięte przez moderatora), wyleciałes z firmy, za problemy z alkoholem i brak wyników. ci co w tej firmie dobrze pracują coś osiągają, awansują, są nagradzani, moze nie super, ale zawsze na czas. I to sobie cenię. Jak dam z siebie dużo to predzej czy później jest to zauważone. Na twoim miejscu , (usunięte przez moderatora),bym nie zabierał za bardzo głosu na ten temat. nie zagrzałeś miejsca ani w drozapolu, a i z nowj pracy wyleciałeś jak wieść niesie, a teraz rozpisujesz się i żalisz na różnych forach. zachęcam innych do pisania dobrze o naszej firmie, bo ci co tak źle piszą dawno juz nie pracują w naszej firmie, nie wiedzą co się dzieje, ile się zmieniło na lepsze w ciągu ostatniego roku, dwóch.

andrew

Piłem z (usunięte przez moderatora) nieraz. Tak to prawda, ma problemy z alkoholem

Pracodawca poprawia się z nowym rokiem : premia większa i księgowość wywalczyła podwyżki-najnowsze wieści szybko się rozchodzą tym bardziej, że pozytywne.

dddddd

Jeżeli chodzi o (usunięte przez moderatora) to ja się zgadzam.Wielkie aspiracje, mały człowiek.Każda podróż służbowa to czas chlania a na drugi dzień leczenie ale podobnież kogoś tam zwolnił za alkohol.Powinien sam siebie ale trzeba mieć honor a nie półlitrówkę w głowie.

Nie pracuje w d-p juz pare lat ale z sentymentem wspominam prace w tej spółce. Nauczyłam się wiele pod okiem szefowej. Bezcenne. Poznałam wielu wspaniałych ludzi. Pozdr dla Wawy ;)Co do reszty to wiadomo w każdej firmie jest podobnie...3ba iŚć naprzód i rozwijać swoje możliwości.Po prostu. Pozdr pracowników D-P.

ciekawy

a co to była za narada? ANONIM- wiesz coś więcej???

abcd

a co było?

dzisiejsze spotkanie żenujące.

nick

co ciekawego w firmie słychać?

a czy jakiś dział dobrze pracuje?!

Zostaw merytoryczną opinię o Drozapol-Profil S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Drozapol-Profil S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drozapol-Profil S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drozapol-Profil S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drozapol-Profil S.A.
1.8/5 Na podstawie 558 ocen.

Drozapol-Profil S.A.