Edenred Polska Sp. z o.o.

Opinie o Edenred Polska Sp. z o.o.

?

Witam. Czy firma prowadzi rekrutację? Pytam, ponieważ nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek widziała ofertę pracy od tej firmy?

@?

Dzień dobry dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Edenred Polska. Obecnie w naszej firmie zatrudniamy ponad 50 pracowników na stanowiskach w Dziale Marketingu, Sprzedaży, TeleSales, Presales, Administracji, Relacji Merchantskich, IT. Jeśli Twoje zainteresowania są zbieżne z profilem naszej firmy i chcesz rozwijać się w branży fintech – prześlij nam swoje CV na adres kontakt@edenred.com. pozdrawiam Zespół Edenred Polska

J

Pozornie mili, tak można opisać początek w Edenred. Indolencja zarządzających dość wysoka. Zarządzający sprzedażą zagubiony w czasoprzestrzeni. Marionetkowe zarządzanie. Wpływ mają francuzi i jak powiedzą, że od jutra chodzimy po suficie, to managment stara się chodzić i opowiada, że to nawet przyjemne. (usunięte przez administratora) Poza tym jak w każdej firmie. Ludzie na niższych stołkach mili, ale nic nie mogą. A na wyższych niby mogą, ale nie potrafią. Klasyk.

jo
@J

zgadza się co do marketingu, nic się tam nie zmienia od lat. chyba ktoś ma klapki na oczach

Darek

No lepszych (usunięte przez administratora)nie spotkałem

Karol

@kibol66 Firm ma dobrą opinię co można sprawdzić ale jak widzę nie szanujemy dobrych pracodawców!

kibol66

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Zenek_Martyniuk

Brak słów... Nie polecam...

@Zenek_Martyniuk

Chciałabym wiedzieć, jakie czynniki wpływają na Twoją opinię? Wypowiedziałeś się krótko i ciężko jest wysnuć odpowiednie wnioski na temat Edenred Polska jako pracodawcy. Ze względu na użytkowników poszukujących merytorycznych informacji o firmie warto, byś napisał coś więcej na jej temat i oferowanych przez nią warunków zatrudnienia.

Bomba_xxx

Hoje... Biorą ludzi ponad komplet, a potem sobie wybierają i odrzucają... Nie polecam... Moje sugestie dla Edenred Polska Sp. z o.o.: Bardzo złe. Nie polecam pracy w tej firmie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pomyśleć co robi...

stalowy

kolesiostwo, zero poszanowania pracownika, pensja niższa niż miała byc, odradzam każdemu

@stalowy

A co możesz powiedzieć na temat rozwoju w firmie Edenred Polska? Organizowanie szkoleń lub kursów podnoszących kwalifikacje są jednym z kryteriów w wyborze pracodawcy. Dlatego zachęcam Ciebie do rozwinięcia tej kwestii, gdyż pomoże przyszłym kandydatom o pracę.

Łucja

@meg, jakie są Twoje doświadczenia związane z firmą Edenred Polska? Czy byłeś w niej zatrudniony? Zachęcam Ciebie byś napisał konkretniejszą wypowiedź na temat firmy i jej aktualnej sytuacji, jeżeli posiadasz takie informacje. Będzie to cenna wskazówka dla osób zastanawiających się nad pracą w firmie.

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o Edenred Polska Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Gruber

Bo nie ma o czym pisać. Kółko wzajemnej adoracji i tyle.

adrian
@Gruber

moze i nie ma o czym pisac ale warto sie podzielic z ludzmi, ktorzy czytaja ich ogloszenia rekrutacyjne informacjami jak "cudowny" to pracodawca, zeby nie popelniali bledow innych

meg
@adrian

mozna wpasśc w niezłą pułapkę. odradzam tę firmę jako pracodawce

Karmazynowy pirat

Nie wiedzieć czemu czuję się przez nich oszukany. Może to kwestia podejścia do klienta.

Baker

Banda oszustów ile można czekać na przelanie poeniedzy? Piszą 2 dni robocze co już minęło więc dzwonię a oni wciąż powtarzają że na sto% dziś będą a tu taki (usunięte przez administratora) Ale ja tak tego nie zostawię.

tadek

ktos cos wie o pracy na stanowisku Customer Care Agent ? jak praca ?

nowa

czy ktos moze napisac o pracy w sprzedazy?

To

Pieknie sie usmiechają, poklepia po ramieniu na poczatek a potem rownia pochyla. Nie polecałabym pracy w tej firmie! Brak szacunku do ludzi mino usmiechow na twarzach.

xcv

zgadzam się. pozornie miła firma. sprawdzcie z kim macie do czynienia, a później podejmijcie dezycję o pracy w tej firmie

sru

nie polecam pracy w tej firmie, szczególnie w sprzedaży. jest hejt na nowych ludzi. dlatego ze sa przyzwyczajeni do samych siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Edenred Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Edenred Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edenred Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edenred Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 27 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Edenred Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Edenred Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Edenred Polska Sp. z o.o.