Willa Fahrenheita Jacek Bitel

Gdańsk

Opinie o Willa Fahrenheita Jacek Bitel

anna
użytkownik zarejestrowany

a poszukują na sezon letni pracowników? @olo można polegać na Twojej opinii? Jesteś obiektywny?

olo

Dla ludzi co przynoszą właścicielce pieniądze (turyści) miła sympatyczna aż wchodząca tam gdzie światło nie dochodzi. Dla pracowników? Wredna, niewyrozumiała, często zalega z wypłatami, arogancka.

gdańsk

Wysysk ludzi bardzo duży. Pracuje się za grosze na kilku stanowiskach a do tego jest się obrażanym praktycznie na każdym roku przez niemiłą i niewyrozumiałą "szefową".

Gosc anonimowy

hania
@Gosc anonimowy 27.09.2014 22:41
Przepiekna willa w super lokalizacji, przemila obsluga i pyszne jedzenia. Rewelacyjny szwedzki stol. Polecam...

fajnie, że Ci pasują w nocy krążące karetki na sygnale do szpitala, który znajduje się 200 metrów od willi. Poza tym ciężko nazwać to willa. Prędzej przytułek dla bezdomnych.

Zostaw opinię o Willa Fahrenheita Jacek Bitel - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Willa Fahrenheita Jacek Bitel