McDonald's Wrocław

Opinie o McDonald's Wrocław

jark

Witam wszystkich, czy jest tu jeszcze jakaś osoba czytająca to forum i zarówno pracująca we Wrocławiu u Maku? Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda wypłata u nic wiadomo zaczynając od początkowych stanowisk plus godziny pracy i już wszystko wiem dajcie znać

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie McDonald's Wrocław, pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw opinię o McDonald's Wrocław - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's Wrocław