Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej STUDENT w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Agencja Pracy Tymczasowej STUDENT?

irek Nowy wpis

tak i zawsze możesz liczyć, że na bieżąco na wolny weekend Ci coś znajdą @sowoj i co ważne będziesz zadowolony

Szymon Nowy wpis

Dla studentów w Krakowie mogę na pewno polecić wyjzad zagraniczny z z agencją mg-solutions. Dobrze płacą a oferty pracy sprawdzone przeze mnie i kilku moich znajomych.

Krzysztof Nowy wpis

Witam. Ja miałem pracować dla nich w firmie Wiko w Starych Babicach. Praca od 7 rano do 20 na produkcji, jak pan powiedział płacone po 9,5netto będzie za 12 godz a za ostatnią to jak będzie się dobrze pracować. Pojechałem do Starych Babic i okazało się że tam nikt nic nie wie że miały przyjść osoby do pracy, żeby przyjść może jutro. Dodatkowo przez cały dzień nikt nie zadzwonił ze Studenta żeby przeprosić czy wyjaśnić.Oczywiście na drugi dzień nie wybrałem się na wycieczkę za miasto i szukałem pracy dalej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

R@DZI0

Ja bylem, sa bardzo wporzadku, moge im kazdemu polecic.

Kimba

Ktoś z Was był zatrudniony przez tą agencję? Jakie wrażenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej STUDENT - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja Pracy Tymczasowej STUDENT