Agencja Pracy Tymczasowej STUDENT

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej STUDENT

irek

tak i zawsze możesz liczyć, że na bieżąco na wolny weekend Ci coś znajdą @sowoj i co ważne będziesz zadowolony

Szymon

Dla studentów w Krakowie mogę na pewno polecić wyjzad zagraniczny z z agencją mg-solutions. Dobrze płacą a oferty pracy sprawdzone przeze mnie i kilku moich znajomych.

Krzysztof

Witam. Ja miałem pracować dla nich w firmie Wiko w Starych Babicach. Praca od 7 rano do 20 na produkcji, jak pan powiedział płacone po 9,5netto będzie za 12 godz a za ostatnią to jak będzie się dobrze pracować. Pojechałem do Starych Babic i okazało się że tam nikt nic nie wie że miały przyjść osoby do pracy, żeby przyjść może jutro. Dodatkowo przez cały dzień nikt nie zadzwonił ze Studenta żeby przeprosić czy wyjaśnić.Oczywiście na drugi dzień nie wybrałem się na wycieczkę za miasto i szukałem pracy dalej.

R@DZI0

Ja bylem, sa bardzo wporzadku, moge im kazdemu polecic.

Kimba

Ktoś z Was był zatrudniony przez tą agencję? Jakie wrażenia?

Zostaw opinię o Agencja Pracy Tymczasowej STUDENT - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej STUDENT