Opinie o „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. w Baranowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. w Baranowo

GTG791861984

Witam, chciałbym opisać swoją krótką przygodę z firmą FOK. Przed przyjazdem dostałem e-mail`a, z odpowiednią propozycją stanowiska pracy, stosownego wynagrodzenia, otrzymania umowy przedwstępnej (której i tak nie otrzymałem na e-mail`a) i mieszkania. Firma znalazła mi mieszkanie za 1100 zł z wyposażeniem, które jak się okazało miało kosztować o 100 zł więcej za media. Na mieszkaniu panował brud, nieporządek, zapchany brodzik kabiny prysznicowej, pleśń w lodówce, brak zamka do drzwi, wygryzione łóżko czy brak klamki do okna, które było zaklejone taśmą. Po zrobieniu badań, za które mały być mi zwrócone pieniądze otrzymałem umowę na niższe stanowisko z zaniżonym wynagrodzeniem. Na umowie nie było podpisu, na który miałem poczekać do końca zmiany. W trakcie przeprowadzania do szatni przez halę szanowny Pan Kierownik zamykał mi drzwi przed nosem. Szedłem dalej, pokazano mi szatnię, szafkę w której zostawiłem ubrania, lecz nie mogłem jej nawet zamknąć, nie mówiąc o braku klucza. Potem pokazano mi linię do chromowania i kazano mi palcami odkręcić śrubki z zawieszki zapieczone niklem. Poszedłem do szatni po rzeczy i gdy chciałem opuścić halę nie mogłem otworzyć drzwi wyjściowych bo Pan Kierownik Jakub M. zastawił je plecami. Aż w końcu się udało i wyszedłem. Firmę radzę omijać z daleka, ponieważ tylko się wykosztowałem, nie wspominając o zwrocie za badania lekarskie. W rezultacie nie otrzymałem godnego polecenia mieszkania, stanowiska pracy, wynagrodzenia, czy umowy o pracę. Pozdrawiam, Kontakt791861984

Brawo

Nie pracowałem tylko pracuje . I jeżeli można coś powiedzieć to polecam te firmę . ludzi szanują i doceniają , firma zapewnia rozwój , bardzo się cieszę że udało mi się tutaj dostać . Szefom gratuluje.

Magda
@Brawo

Bardzo Ciebie rozumiem, jak pracowałam to Sklepowa zmuszała nas do pisania dobrych opinii za cenę pozbawienia premii i awantur i groźbą zwolnienia z firmy . Omijajcie tą firmę z daleka .Tylko stres , podważanie kompetencji awantury i obcinanie pensji. .

Stefan
@Magda

Nic nowego tak jest od lat

?

@Brawo o to super, a jakieś dofinansowania do nauki języka tez w ten rozwój się wliczają?

Kolega Pawła

Mercedesy wiozły Nas bo tam czekał lepszy czas. A teraz ani Ukrainców ani Polaków ze starej gwardii. Andrew Andrew ucz się szlifować bo robota sama się nie zrobi.

Technolog produkcji

Pani rekrutująca (szefowa) na rozmowie bardzo miła, ale gubi się w rozmowie, wtrąca się w wypowiedź. Obiecane wielkie premie co jest bzdurą, dowiadując się po pierwszym dniu od współpracowników. Po 4 dniach z powodu stresu i ciągłych wyzwisk ze strony szefowej, człowiek zaczyna szukać innej pracy.

Standardowe pytania o umiejętności ( trzeba uważać co się mówi, ja się przyznałem że kiedyś spawałem po 3 dniach pracy jako technolog próbowano mnie zmusić do pracy jako spawacz z powodu braku kadry). Wypytują o zakres wiedzy jaki się posiada ale i tak zapominają po 2 dniach i próbują wcisnąć że masz wiedzę z czegoś innego niż deklarowałeś na rozmowie. Chore zagrywki

NFP

Bardzo dobra i rzetelna firma . Z ogromnym potencjałem , atmosfera zależy od pracowników . Pracownicy pracują kilka lat wiec nie wierze by mówili uciekaj a sami pracują mi nikt tak nie mówił a pracuje 6 lat . Zapraszam jak jesteś lojalny wobec pracodawcy to pracodawca się odwzajemnia . A pensja jest zawsze 8/ 9/ 10 każdego miesiąca . Trochę szacunku . I nie działaj ba szkodę nas wszystkich .

dziwny zbieg okoliczności że wpisy "moderatora" są wystawiane około godziny 4 nad ranem podobnie zresztą jak wpisy z FOK Atmosfera jest zła. Mi za nadgodziny normalnie płacili i nadgodzin miałem dosyć dużo tj. kilka godzin dziennie. Co do wypłat to zdarzają się opóźnienia i czasem trzeba walczyć o swoje ale płacą. W mojej ocenie firma najsłabiej wypada pod względem atmosfery. Niski poziom umiejętności rozwiązywania problemów organizacyjnych skutkuje pogorszeniem organizacji pracy oraz ostatecznie złą i napiętą atmosferą. Generalnie firmy niestety nie mogę polecić, chociaż dla osób mocnych psychicznie może to być świetne źródło nauki na temat zarządzania firmą.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

i love sklepowa

Umowa o pracę jest zawsze, to trzeba przyznać. Ale co z tego. To firma znana w całej branży... Z punktu widzenia przyszłych (i oby niedoszłych) pracowników zacytuję powitanie kolegów z pracy: "uciekaj stąd, nie wiesz co cię czeka". Resztę zostawię dla siebie bo serwery by mogły tego nie wytrzymać. Pozdrawiam, była pracownica.

lukas123

Byłem na rozmowie o pracę sama rozmowa o pracę oceniam pozytywnie ale rozmowę na temat finansów z właścicielem to już inna sprawa. Zaobserwowałem że relacje interpersonalne są dziwne tak samo jak rozmowa na temat wynagrodzenia gość ma parcie na kasę.

Panie KTOS, nie był Pan/Pani na tej rozmowie. Jak wcześniej wspominaliśmy Właściciel nie przeprowadza rozmów kwalifikacyjnych więc mija się Pan/Pani z prawdą. Pozdrawiamy

Jakub

Pracuje w firmie od ponad roku. Rzetelna firma sprzyjająca rozwojowi zawodowemu. Profesjonalna atmosfera i codzienne nowe wyzwania.

Proszę powiedzieć kto został zmuszony do wydania pozytywnej opinii? Kto z członów rodziny zarządzającej wydaje pozytywne opinie? Proszę powiedzieć co znaczy określenie skelepowa i do czego się odnosi to okreslnie? Proszę podać przykłady wywieranej presji? Proszę podać w wobec kogo i w jaki sposób jest stosowany (usunięte przez administratora) Co znaczy stwierdzenie nadgodziny? Proszę powiedzieć ile dni po ustawowym 10 dniu każdego miesiąc zostało wypłacone wynagrodzenie? Co znaczy niska pensja? Ile pozwów i spraw zostało przegranych przez firmę Fabryka Okuć Kuczyński? Ilość pozwów i spraw nie świadczy o reputacji firmy. Wielu osobom się dużo wydaje ale rzeczywistość jest inna. Proszę o konkretne odpowiedzi na moje pytania poparte konkretnymi dowodami wobec postawionych zarzutów wobec Fabryka Okuć Kuczyński. W przeciwnym razie zostanie złożone zawiadomienie o zniesławienie i działanie na szkodę firmy Fabryka Okuć Kuczyński.

xxx

Opinie znikły jak to możliwe, to jakaś KPINA.Gdzie są wpisy napisane przez ludzi pracujących w tej firmie.

Moderator
@xxx

Ludzie pracujący w firmie skutecznie zniechęcają innych aby się zatrudnili. Boja się o swoje miejsce pracy. Wynika z tego ze firma jest stabilna i oferuje stabilne zatrudnienie.

Ojty

Dziwna firma, największym jej problemem jest "sklepowa".

@Ojty

"sklepowa" idealne stanowisko dla tej Pani - super i jakże adekwatna nazwa stanowiska i postawy

Moderator
@Ojty

Co to znaczy co napisałeś?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Damian

Atmosfera między pracownikami jest jak wszędzie, super nie jest ale tragedii nie ma. (usunięte przez administratora)A rotacja pracowników nie spotykana, zwłaszcza w dziale technologicznym. Jak sam nie ucieknie po 3 miesiącach to go wyrzucą najpóźniej po 6-ciu.

@Damian

Atmosfera i relacje z przełożonym są bardzo ważne i wpływają na motywacje pracownika do pracy. Myślałeś może nad tym, jak mógłbyś poprawić te stosunki, żeby pracować w bardzie przyjaznym otoczeniu? Atmosferę tworzą pracownicy, i to właśnie oni powinni mieć wpływ na nią. A co myślisz o wynagrodzeniu? Jest według Ciebie satysfakcjonujące i adekwatne do wykonywanej pracy?

bez zmian, Bezwzględni ludzie

Wujo
@Damian

Dlaczego tak uważasz? Zastanów się nad swoimi kwalifikacjami, może musisz je podnieść żeby spełniać aktualny standard.

Moderator gowork

Proszę podać konkrety, oskarżać można wszystkich. Jakie macie dowody na oskarżenia jakie piszecie? Podajcie przykłady (usunięte przez administratora) Wobec kogo i kiedy był stosowany (usunięte przez administratora) Podajcie przykłady kiedy nie otrzymaliście wynagrodzenia na czas? Ile było dni spóźnienia w wypłacie wynagrodzenia? Kto i kiedy Was wyzywał i za co? Czego nie zrobiliście prawidłowo i dostaliście opr! Bądźmy sprawiedliwi dla wszystkich równo! Jakie sprawy w sądzie pracy zostały rozstrzygnięte na korzyść pracownika? Z tego co sprawdziłem to żadne. Jak do tej pory pracownicy szli do sądu bo coś im się wydawało i przegrali. Piszcie ludzie konkretne przykłady bo oskarżać można każdego. Komuś się coś wydawało, ktoś coś myślał, itd itd!

Chętny do pracy

Szkoda, że nikt nie odpowiada. Czy tak dobrze się tu pracuje?

gość 103

Jak wszędzie trzeba pracować, podstawa może głowy nie urywa, ale można liczyć na konkretne premie, dużym plusem jest to, że w różnych sytuacjach można liczyć na wyrozumiałość szefostwa. Mogę polecić, tym którzy idą do pracy pracować, jak ktoś liczy na pieniądze za chodzenie na papierosa to w FOK raczej miejsca nie znajdzie.

seba

Pracuje już trochę w FOK i widzę, że ludzie dzielą się na tych, którzy chcą pracować i na tych, którzy nie chcą pracować. Ci, którym się nie chce faktycznie mają tu ciężko, ale jak ktoś dobrze pracuje, to może nawet liczyć na premie. Ogólnie w FOK docenia się ludzi, którzy z zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki, a tych którzy tylko stoją przy maszynach i ciągle gadają się zwalnia. Atmosfera na hali i w biurze jest również dobra, chociaż wiadomo, że czasem terminy gonią i jest trochę napięta sytuacja. Generalnie pracę tutaj oceniam na plus, szczególnie, że pracowałem już w innych firmach produkcyjnych i tutaj jest zdecydowanie najlepiej.

FOK

„Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. K. istniejąca od 1977 roku to firma z 40-letnią tradycją, działająca na rynku Europejskim. Firma posiada własny park maszynowy wraz z jedną z najnowszych w Polsce linii Galwanicznych CNC dla technologii ekologicznego Chromu 3+. „Fabryka Okuć Kuczyński” oferuje chromowane elementy metalowe do mebli tapicerowanych, biurowych, skrzyniowych, kuchennych, łazienkowych oraz wyposażenie dla hoteli. Firma zawdzięcza swój sukces nieustannemu inwestowaniu w innowacyjne technologie i wysokiej klasy ekspertów.

Lidia

Czy ktoś z Was posiada doświadczenie zawodowe w „Fabryce Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.? Pojawiło się ogłoszenie o pracę w Poznaniu, na stanowisku Technolog Obróbki Metali. Ciekawi mnie jak działa wspomniany w ofercie pracy motywacyjny system wynagradzania. Może ktoś mógłby przybliżyć ten temat potencjalnym zainteresowanym pracą w tej firmie? :)

Ktosiek

Jaka stawka godzinowa, relacje z pracy, atmosfera, jakie nadgodziny, weekendy pracujące? Ktoś coś?

Zostaw merytoryczną opinię o „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. - Baranowo

• Jak się pracuje w „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.
1.6/5 Na podstawie 208 ocen.

„Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.