„Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.

Baranowo

Opinie o „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.

Lidia

Czy ktoś z Was posiada doświadczenie zawodowe w „Fabryce Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.? Pojawiło się ogłoszenie o pracę w Poznaniu, na stanowisku Technolog Obróbki Metali. Ciekawi mnie jak działa wspomniany w ofercie pracy motywacyjny system wynagradzania. Może ktoś mógłby przybliżyć ten temat potencjalnym zainteresowanym pracą w tej firmie? :)

Ktosiek

Jaka stawka godzinowa, relacje z pracy, atmosfera, jakie nadgodziny, weekendy pracujące? Ktoś coś?

Ojty

Dziwna firma, największym jej problemem jest "sklepowa".

Mietek

Wiesz co, nadgodziny można brac, ale oczywiście nie trzeba, nie ma przymusu, nikt nikogo nie zmusza, za to płacą za nie całkiem dobrze, ogólnie to praca świetna

ypoa

chyba u nich to pracy jest wiecej niż 8 godzin, znalazłem informacje, ze czasem po 10 czy więcej trzeba pracować, co powiecie na ten temat? jestem bardzo ciekawy.

kita

Na pewno jeżeli pracodawca nie będzie poważnie traktował swoich pracowników to prędzej czy później oni będą rezygnować z tej pracy. To na pewno nie przyniesie chluby firmie i sprawi, że w dlaszej perspektywie na pewno nikt nie będzie chciał tu pracować. CZy takich prostych zależności w firmie nie potrafią zrozumieć?

tomasz

witam, firma zajmuje się produkcją metalowych elementów do mebli tapicerowanych i bardzo interesuje mnie taka branża, dlatego też chciałbym dowiedzieć się czy szukają aktualnie nowych pracowników i jakie są warunki współpracy. mam na myśli rodzaj umowy, wysokość zarobków, czy można liczyć na jakieś premie itd. pozdrawiam.

xxx

Opinie znikły jak to możliwe, to jakaś KPINA.Gdzie są wpisy napisane przez ludzi pracujących w tej firmie.

hhfhfhf

nie jest źle

pawcio

To co takiego jest dokładnie w zachowaniu tutaj owej pani (usunięte przez administratora) że tak narzekacie, może podalibyście jakieś przykłady sytuacji, żeby była jasność. Podejrzewam, że to może być również kwestia niedopasowania charakterów i są ludzie, którzy odnajdą się tutaj w pracy i nie mam na myśli żadnego lizusostwa, chociaż pewnie to też jakiś sposób.

majka

a ja się zgadzam z @fifi, jak najbardziej świetna praca na początek bo przecież można zdobyć doświadczenie bezcenne które się przyda z pewnością w dalszych etapach kariery. nawet w produkcji okuć moźna moim zdaniem zrobić karierę jeśli się jest dobrym pracownikiem, trzeba tylkonchęci zaangażowania i profesjonalizmu

wagux

Narzekać zawsze się będzie, w sensie że kierowniczka zawsze będzie narzekać, ale tak przecież jest w każdej firmie, nie wiem czy to wasza firma ale przyzwyczajcie się, że wymagania zawsze są wysokie i zawsze będą wymagać więcej niż możecie, w ten sposób chcą niby zmotywować, no ale jednak to gorzej wpływa na pracowników.

jaka ja

pracuje w tej firmie od pewnego czasu i nie mam zamiaru odchodzic,to co piszecie to po niekąd prawda.... ale kazdy sam w jakis sposob stwarza sobie problem .... a ci co pisza te wszystkie komentarze,to jacys załośni,złośliwi ludzie,piszecie bo wam nie wyszło bo was zwolnili a lepsi zostali.... ŻAL ŻAL ŻAL... weżcie sie do roboty jak nie macie co robic

orłow

Byli pracownicy zazwyczaj nie mają dobrych opinii i recenzji na temat firmy, tylko zależy też z jakiego powodu się odchodzi z pracy, bo nie wydaje mi się, żeby firma była aż tak zła skoro tyle ludzi nadal tam pracuje i nie słychać bardzo, żeby mieli się zwalniać z pracy w najbliższym czasie, no ale kto wie...

była

Brawo super napisane l

Megi

Jestem studentkom od trzech miesięcy pracuje na pakowaniu. Praca jest ok, fajna pensja i fajna atmosfera.

eeeeeee

(usunięte przez administratora)LIDER PAKOWANIA NIE MA CHĘTNYCH HE HE EH

eeeeeee

widzę coraz więcej ludzi bardzo si e z tego cieszę że ludzie piszą opinie jeszcze trochę i zabraknie chętnych

były pracownik

Przecież tam jest taka rotacja, że jedna agencja pracy nie nadąży szukać pracowników

hubert

No wigilei firmowe są różne, nie wszystkie są mega wystawne itp, ale ważne, że są bo to przecież pracodawca wyraża chęć integracji a ja myślę że to i tak sukces bo nie każdego prezesa "stać na to" mentalnie ;) tu przynajmniej jak widać jest jakiś socjal. Ale czy wolne miejsca na stanowisko jakieś teraz się znajdą czy raczej żadnych roszad (usunięte przez administratora) nie przewiduje?

borówa

Tu nawet jak pracujesz i dajesz z siebie 100% to tak ciągle coś nie pasuje, nie ma warunków do spokojnej pracy żadnych . OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKAAAAAAAAAA.....

Mirek

A jak traktują przedstawicieli handlowych?

Czyli nie polecacie fabryki okuć (usunięte przez moderatora)? W ogóle to pracujecie na umowie o pracę? Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z szefem?

Zostaw opinię o „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. - Baranowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.